Üzenőfal

Moniqe1 · Újonc (17 hozzászólás) · 2020. május 09. 09:27

KEDVESEIM! MÁJUSBAN BALATONON TUDUNK RANDEVÚZNI.. CSÓKJAIM:) ML

Lora. · Újonc (32 hozzászólás) · 2020. április 28. 10:59

Kedves Vendégeim!

 

Jövő héten várlak benneteket hétfőtől péntekig,bár a hirdetésemet vasárnap úgyis felteszem....

köszönöm a türelmeteket!

Gabika45 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. április 23. 10:07

Sziasztok!

Szeretettel várom a telefon hivásotokat, ha telefonszexelni, vagy kameraszexelni szeretnétek!

Több napig vagyok elérhető, és minden kérdésedre szivesen válaszolok.

Ha olvastok is egy kicsit egyből lesz sok sok kérdésetek.

Várom hogy megmutassam azt amiben én vagyok a legjobb.

Köszönöm

Gabika45 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. április 21. 06:32

Sziasztok!

 

Új videók vannak az oldalamon. Telefonszex és kameraszexet vállalok!

Ha szeretnél szőrős, homlokos p.i-t látni élőben hívj a részletek miatt

Köszönöm 

Lora. · Újonc (32 hozzászólás) · 2020. április 15. 13:27

Kedves Vendégeim és Kedves Érdeklődők!

Tudom,sok mindenkinek ígértem,hogy leszek a héten is,de sajnos ismét közbe jött nekem valami,ami meggátolja,hogy dolgozhassak. Nagyon remélem,hogy ez a -számomra kellemetlen -dolog a héten rendeződik /de legkésőbb jövő hét közepére/ és találkozhatunk ! ;)

Addig is vigyázzatok magatokra!

36 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. április 11. 11:28

Sziasztok Emese36 vagyok Nyíregyházáról és az ünnepek alatt is elérhető vagyok Non-Stop . Kellemes Nyuszit mindenkinek.... Puszi nektek 🐇🐰🐇🐰🐣

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 25. 08:41

A mai naptól véglegesen abba hagyom a szolgáltatást. 

Köszönök mindent! 

Minden jót kívánok! 

Üdvözlettel Brigi 

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 23. 09:29

Sziasztok! 

Holnap reggel 8:00-tól telefonon elérhető leszek! 

Szép napot Mindenkinek! 

Üdvözlettel Brigi 

 

Klaudia025 · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. március 21. 16:18

Sziasztok!

Hétfőtől elérhető leszek.

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2020. március 20. 09:56

 

Köszönjük a tájékoztatást! Ki tartás Rami  😊😊

Ramiii · Újonc (15 hozzászólás) · 2020. március 20. 09:37

Kedves vendégek!!

A ki alakult jelenlegi helyzetre való tekintettel azt a döntést hoztuk meg kolléganőmmel, Szöszivel, hogy egy darabig nem fogadunk vendéget. Hiszen mint ahogyan mindenkinek úgy nekünk is saját egészségünk megóvása a legfontosabb.

Megértéseteket és türelmeteket köszönjük.. 

A későbbiekben ahogyan le cseng ez a helyzet mindenkit várunk vissza szeretettel.. 

Vigyázzatok magatokra!! 

Gingerblack · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 17. 13:41

Kedves meglévő és új Vendégeim! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Jelen járványügyi helyzet miatt határozatlan ideig  énsem dolgozom .A már a szervezetben jelenlévő vírust sajnos nem tudjuk kivédeni .

Az egészségem és a ti egészségetek most  fontosabb  ‼ 💋Vigyázzatok ti is magatokra és családtagjaitokra ! Jó egészséget kívánok mindenkinek 😊 

Puszi Ginger 😘

 

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 16. 08:35

Sziasztok! 

Mai naptól inaktiválom magam!

Amint rendeződnek a dolgok visszatértek!

Sok Erőt és Kitartást kívánok Mindenkinek! 

Üdvözlettel Brigi 

Tina32 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. március 13. 09:49

Sziasztok!

Átgondolva alaposan a jelenlegi helyzetet, arra a döntésre jutottam, hogy egy darabig nem fogadok vendéget. Mindenkinek, így nekem is az egészségem megóvása a legfontosabb. Mivel a telefonos megkeresések alapján azt tapasztalom, hogy sajnos nagyon sok a felelőtlen ember, én nem szeretnék kockáztatni. Megvárom, hogy hogy alakul a helyzet. Addig is kérem a türelmeteket, várok mindenkit vissza remélem kis idő múlva! Vigyázzatok Magatokra, és egymásra! Sziasztok! 

Anett38 · Újonc (15 hozzászólás) · 2020. március 13. 02:21

Kedves meglévő és leendő Vendégeim! 💙Csatlakozom az előttem szólóhoz. Jelen járványügyi helyzetben beláthatatlan ideig nem tudlak Benneteket fogadni. 😟Nagyon sokan hívtok, kérlek Titeket legyetek most türelemmel. Bár adott minden lehetőség a maximális higiéniára,🛀 de mint tudjuk, ezen termékek megelőzés céljából elegendők.❗ A már a szervezetben jelenlévő vírust sem a listerin, sem a tusfürdő nem tudja semlegesíteni.❗❗ Ezen okból kényszerpihenőt tartok. ⛔Nekem fontos hogy  egészséges maradjak. DE!! nem tűntem el végleg❤️🤗 és remélem minél hamarabb újra élvezhetjük egymás társaságát.  💋Vigyázzatok ti is magatokra és szereteittekre! Jó egészséget kívánok Mindenkinek!😘 Amikor újra elérhető leszek, az aktív hírdetésem megtaláljátok. 💞💋 Puszi: Anett

 

Kis csávó · Lelkes újonc (208 hozzászólás) · 2020. március 12. 12:31

 

Végre egy értelmes nő! Tina32! Pont napok óta nekem is ez jár a fejembe,hogy ti vagytok kitéve a legjobban. És tőletek is lehet ugyanúgy vendégként elkapni a vírust. Nézegetem az oldalt és jönnek mennek a nők,lányok,hol dunántúl,hol Debrecen,hol ki tudja. Én most bíztos nem megyek senkihez. Fő a biztonság és a védekezés! Örülök,hogy te ezt leírtad,és bevállalod!!!! Még ha vendég csökkenés is lesz! Szia

Tina32 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. március 12. 10:25

Drága régi és leendő Vendégeim!
Arra kérnélek Titeket, hogy csak és kizárólag egészségesen keressetek meg! És úgy, ha nem jártatok az elmúlt időszakban külföldön!
És tudnotok kell, hogy nálam a tusolás, illetve kézfertőtlenítés MINDENKINEK KÖTELEZŐ, amikhez a feltételeket természetesen én biztosítom!!!
Megértéseteket köszönöm! Várlak szeretettel Titeket!

Törölt felhasználó · 2020. március 09. 15:43

Sziasztok  Xéna vagyok  és elerhető vagyok Non-Stop Nyíregyházán akár késő este is ha társaságra vágysz vagy csak szeretkeznél egyet vagy egy gyors valamit szeretnél hívj bátran bármikor nem fogsz csalódni, szeretettel várlak lakásomon... 😉 

       Puszi mindenkinek Xéna....

Törölt felhasználó · 2020. március 07. 16:28

Sziasztok.

Ma este elérhető vagyok 23:00 ig ha valaki akar egy kis kikapcsolodást nálam Nyíregyházán megkapja puszi 😘

Brigike32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. március 06. 08:02

Sziasztok! 

Ma és Szombaton este 18:00-ig elérhető vagyok!

Szép napot Mindenkinek! 

Üdvözlettel Brigi 


Téma indítva: 2010.02.25., 911 hozzászólás összesen