Negatív tapasztalatok

Dorong1 · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. augusztus 10. 19:30

A tatabányai sabrina-diamondot mindenki messze kerülje el, rossz tapasztalat. 

Dodesz · Újonc (16 hozzászólás) · 2021. augusztus 01. 13:13

A Lentiben hirdető Bade-t mindenki messzire kerülje!

quekter · Újonc (4 hozzászólás) · 2021. július 13. 16:41

Én ezért nem fizetek soha előre. Akinek nem tetszik attól eljövök. Ennyi.

 

jukker · Újonc (8 hozzászólás) · 2021. május 07. 18:43

Üdv mindenkinek!

 

A jelenleg a zalaegerszegi hölgyek között "Videószex non-stop" jeligével hirdető Dóri21-nek senki ne dőljön be, hatalmas kamu a csaj ... nyilván előre kéri a pénzt, aztán eltűnik ... kíváncsiságból kipróbáltam, csalódnom kellett. Senki ne legyen olyan idióta mint én.

 

Üdv

Laci72 · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. május 06. 17:11

Sziasztok.

Kb 2 hónapja voltam a Kitti Blond néven hirdető, Keszthelyi  hölgynél. 

Óriási csalódás volt. Javaslom , messzire kerüljétek el.

Minden ami BDSM , mondattal hirdeti magát. Én nagyon vonzódom ehhez, ezért is indultam hozzá, mégegyszer nem teszem. A hely szörnyű. 5000.- kellett volna visszadni, de nem tudott. Gondoltam egye fene, annál többet kapok, de nulla a teljesítménye. Nem tudja miről szól a BDSM.  De még az orálszex is katasztrofális volt.

Az volt az érzésem, hogy nem százas!

Életemben nem volt ilyen rossz élményem!

KERÜLJÉTEK!!!!

Üdv. Laci

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2021. április 25. 14:56

Maya 21 hszoboszló!Csínos hölgy,nulla odaadás.Csalódás volt részemre.Sajnálom!Pedig az adotsága megvan hozzá.De ha nem szereti csinálni ezt a szakmát,váltania kell.

DickDagger · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 26. 16:52

Sziasztok a Nina 25 kerüljétek. Bnöjével Roxy ketten dolgoznak. Semmit nem vállalnak amit igértek. És még nekik áll feljebb.

Vigyázatok

Moniqe1 · Újonc (17 hozzászólás) · 2021. február 23. 11:45

NO COMMENT!!!

utanozhatatlan · Újonc (50 hozzászólás) · 2021. február 22. 13:56

Pont ugyanezt játszotta velem szombaton egy Sárospatak melletti hölgy,  Úgy látszik betanított szerep. Szépen felsorolt mindent, elvette a rózsát, és mondta, hogy mindjárt jön a következö, 2 perc az egy óra. Mondtam, hogy maradok egy órát, nem zavar a következö. Lehúzta a bugyit tegyem be, hát mindkét juka hófehér krémes volt!

 

Törölt felhasználó · 2021. február 20. 18:06

Hajduszoboszlon Huanita  neven futo csaj nagyon messzirol kerulendo!!! Teloba  felsorolja hogy szinte minden benne van a rozsak szálába. De ez csak be eteto duma. Hogy elmenj hozza. Leteszed a rozsakat es szinte maris mehetsz ahonnan jottel. Hatalmas .....  vigyazzatok vele.

Atti27 · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. január 21. 18:04

Szép estét! 

 

Pécset Mia nevezetü hölgyel  senki ne áljon le még ne is hívjátok. 

Csaló. 

Engem szépen le huzott *** moderálva *** ft al, és angolosan le lépet. 

elérhetősége: 20 995 1654 es számon hírdet, ezt fel ne hívjátok még véletlen se. 

 

Lehet hogy máshogy is fog majd idővel de Pécset Mia néven van fent most még jelenleg

 Hírdet a Rosszlányok.hu is 

Bajnok87 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. december 06. 09:58

*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését!!! (Lilly - Letenye) ***

 

Sziasztok!

Lejlanal voltam. Lenti melletti kis faluban Tormaföldén. 

Barátaim a pénzemert nem azt kaptam ami ígérve lett a telefonba. Sajnos szomorú tapasztalataim vannak a kislánnyal kapcsolatban.... Ugyanis kissé igénytelen sajnos és eléggé visszahuzodo. Sajnos le kell írnom a tapasztalataimat vele kapcsolatba... Sajnos nem tudom ajánlani.. 

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2020. október 25. 17:32

Szia Nelly!Én tudom hogy nálad voltam.Nem is rólad írtam.Ez egy régebbi story!

 

Any36 · Újonc (13 hozzászólás) · 2020. október 21. 12:24

Szia kedves Alexan. Nálam voltál Nelly39. Soha nem voltam és nem is leszek Mara. Szerintem valamit félreértés történt. Én kizárólag mindig csak egyedül dolgozom, amit eszrevehettél még, hogy a lakás nagyon pici így másik lánnyal nem is tudnék dolgozni. Puszi Nelly

 

Bella75 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. október 21. 08:13

moderátornak kell szólni, hogy nagyon zavaró, hogy azonos néven akár egy városba is több van !

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2020. szeptember 20. 12:45

Tegnap este sikerült elérni,újra "Marát"(idézőjelet kell ide tennem,mert kétséges hogy nála voltam.Sőt már biztos!)Megbeszélt hely F...di söröző.Onnan hívjam.Ennek eleget is tettem. Sarki tömbházban van a lakás.Lifttel is fel lehet jutni.Lakás nagyon szép,tiszta,ízléses.Hölgy nagyon kedvesen fogadott.Csinos,fekete hálóingben fogadott.Alakra formás,cici jó kézbe való,pociban kicsit erős,vagyis gömbölyű.Fürdést  nem vettem igénybe,mivel előtte letudtam a tisztálkodást.Nf el kezdtük,majd kölcsönösen 69 be fordultunk.Aztán lovagló majd dogiban lett vége a fél órás akciónak.És most taglalnám hogy mi is az én dilemmám,vagyis az idézőjel magyarázata.Ugyanis van egy másik hirdető, aki vállalja az arcát és a képeken az állítólagos Mara látható.Nevet  nem írok,mert nem akarok ártani.De viszont az őszinteség híve vagyok.Azért nem tudok elmenni a mellett,hogy ha netalán két hirdető van egy lakásban,miért állítja,hogy nem az aki valóban a hirdetés mögött van.Mert hogy a két hirdető hasonló jegyekkel bír az rendben van,de így meg se tudod nagyon különböztetni hogy kinél voltál.Csak azt tudom tanácsolni minden makktársnak,legyetek körültekintőek.Most már én is jobban odafigyelek a részletekre.

 

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2020. szeptember 17. 23:09

Ma esti tervemet sikerült elrontania MARA 39 eves hölgynek.Debrecenben található a "kedves".Csak annyit teszek,üzenném neki.!Tudom hogy mennyire drága,és kevés az időtök.Én átérzem.De gondolom neked se esett volna jól,ha lefixálunk egy időpontot,és nemtörődöm módon nem megyek el a talira!De gondolom ez neked semmiség.Nem korrekt,nem belevaló.Nem ajánlom.

joshuavok · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. augusztus 16. 13:39

Uraim van egy hölgy, akihez sikerült ugyan eljutnom, de nem ajánlanám. Én legalábbis biztos nem mennék mégegyszer hozzá. Ezzel az elhatározással léptem ki az ajtóján. Bár felajánlotta a hármas lehetőségét is, de nem éltem vele. Ez a hölgy a Zoé 22 nevű hirdető. A tarifái a csillagos eget verik. Vannak bizonyos extrái, ami másnál alap. Minden egyes extrának borsosan megkéri az árát. Ráadásul azon van, hogy mielőbb letudja a dolgot, tehát sietet. Egyetlen póz van, még pedig a misszionárius póz. Majd miután meg volt az élvezés azt mondja, hogy nála csak egyszer van rá lehetőség, mert a második már bajosabb. És mégis azon van, hogy minél hamarabb meglegyen. Nem adja át magát a partnerének, még csak nem is improvizál. 

jana6 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. augusztus 05. 13:04

Reka 20 hoz jelentkeztem de mint kiderult Bianka 26 nyitott ajtot mindegy maradtam nagyon megbantam     minosthetetlen szogaltatas elkerulendo        yDebrecen

Xman · Újonc (1 hozzászólás) · 2020. július 02. 07:22

Sziasztok! Vivien 21 Szombathaly

- este kihívtam. Egy autós franciára. 

Hamar felvette,és mondta is az utca címet. Házazám.nélkül 😀 " majd hívjam.ha az utcában vagyok" 

Ennek mi értelne,azt nemtudom,de jmár itt megvolt a bonyodalom.kezdete.

 Odaértem  .3 perc múlva jött is.

Félre álltam,és jobban megnézve kicsit  más volt mint a képeken... tlevette a felsőt.ekkir láttam,hogy telhesen más!!!

Aztán közölte,hogy *** moderálva *** plusz a natúr francia.

Pénzt azonnal.kéri  

Oké. 15 másodperc múlva húzza rá a gumit .

Megkérdeztem miért.

Azt válaszolta,neki ez a munjája.nyugodjak meg,folytatja ,meghát már franciázott.fáj az uj tetoválása ...ő nem.ide valósi stb

- rákérdeztem,hogy nem.e más jött mint akit hívtam. Természetesen letagadta. Mondtam neki,hogy ilyen dolgokkal nem.lesznek jó véleménnyel róla. 

-" nem érdekel,nem akarok visszajárós vendégeket"

Nem.is kellett befejezze amiért hívtam. 

Hazavittem.kért egy cigit és elköszönt.


Téma indítva: 2010.02.25., 764 hozzászólás összesen