Fórumozók egymás között (dühöngő)

Nagyfonok30 · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. március 12. 00:10

Pedig jóféle.. 

Azért az ilyen ellen van orvosság...

(mármint hogy ne tudjon lehúzni.)

Akit erdekel irjon rám elmondom, hogy kell csinálni.

 

Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2022. január 23. 19:42

Én sem tudom ezt értelmezni. 

 

MILFHUNTER · Tag (284 hozzászólás) · 2022. január 23. 18:19

adsz ki lakást és megloptak?

 

 

Választ5 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. január 22. 07:32

Hónapok óta hallgatok, de most nem fogok tovább. Senki ne essen a csapdámba. Egy, mint utóbb kiderült drogos jött hozzám június elején, aztán szép lassan minden nap. Minden mesét elhittem. Lényegtelen. Amíg a számlán pénz volt, addig minden rendben volt, aztán kitört a botrány. 2millió forint, amit "én tukmáltam" rá szegényre.Munkahelyváltás, stb....harmadszor költözöm fél éven belül. Úgyhogy hivatalos feljelentést tettem. 

G.P., tényői lakos 39éves, 170cm magas, világosbarna haj, szakáll, mindig melegítőben. Lila opellel. Kizsákmányolásnak minden formáját eljátszotta.Győriek különös tekintettel figyeljenek. Köszönöm h meghallgattatok.

Pisti0123 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. január 20. 06:50

Köszönöm. Bár ez nekem kicsit messze van Hajdú bihartól, de aki éhes ne válogasson. Bízom benne hogy lesz még közelebb is.

 

talicskapitány · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. január 19. 22:31
Pisti0123 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. január 18. 17:21

Sziasztok.

Lehet sokaknál ez felháborodást kelt, de ismer itt valaki kismama hirdetőt ?

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2021. december 23. 14:59
bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2021. december 03. 13:58

van név ott a link

 

Rozza · Újonc (23 hozzászólás) · 2021. november 13. 01:15

Sya ne haragudj hogy így rád írok.... Csak annyi a problémám hogy a kálosemjéni lány neve vagy akármi... 

Tudod vágunk itt többen és ez nem vett jó fényt senkire 

Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2021. november 11. 10:23

Ez aztán a diszkréció! 

Gratulálok

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2021. november 07. 11:48

Sziasztok. Tina 28 nevü lányról tud e esetleg valaki?Valódi neve *** moderálva ***. Korábban itthon is dolgozott. Pécsi a csaj, néha ott is fent szokott lenni,de inkább kint dolgozik, tesójávalTalálkozott vele valaki mostanában!? Aki esetleg tud róla valamit ide, vagy privátba írhatna nekem. Köszönöm. 

bifeleség · Újonc (21 hozzászólás) · 2021. október 11. 13:50

Teljesen egyetértek veled,

 

Sándor2021 · Újonc (3 hozzászólás) · 2021. szeptember 25. 21:05

Sziasztok ! Szabolcs megyében van egy Lány vigyázzatok vele mert lehuz ! És saját mágától extrákat ad hogy a végén többet kérjen vagy a megbeszélt 1 óra helyett csak 15 percre csökkenti és szevassz mehetsz !  Ő az ! https://videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/karola/uMq Kállosemjéni ! Kicsal a megbeszélt áron meg minden részletet megbeszéltek telon  ! 1 órát kértem e helyett 15 percet voltam 15 ropi ! És semmi nem történt ! Már utoljára azzal jött hogy volt csók ugy hogy ő magától én nem kértem ! .Csak hogy tőbbet tudjon kérni !  Erre fel már várt valaki mást ! 10 perc mulva már várta is a következőt ! Amikor 1 órárol volt szó ! Messziről kerüljétek el ! Ja és egy elég jo házban van .A futatója is ott lehet ha baj van ……

spank · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. június 29. 16:48

Sziasztok! Ma voltam Keszthelyen Mendy nél! Nem menjetek hozzá nagyon lehúzós! Egy órát fizettem kb 20 perc után elküldött!

Moniqe1 · Újonc (17 hozzászólás) · 2021. március 16. 13:49

Ennél sokkal komolyabb szolgáltatók is vannak a piacon..!

 

Karlos77 · Újonc (0 hozzászólás) · 2021. február 19. 20:42

Üdv!Alexa  24 kamu csaj a képeken nem ő van ,nem ajánlom senkinek az ágyon fekszik mint egy fa darab!

GyorTraveller · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. december 31. 00:16

Can anyone help to find out the lady cintya. She had tatoo on her body and upper left chest. She had pierceing and silicon boobs. 

Her number was +36309863843. Currently her number is switch off. I badly need her contact number or anything. 

Mia19 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. december 18. 00:18

Szerintem igen :) mondjuk engem nem érdekel ki hogy dolgozik Normális kereteken belül ... csak engem is nem 1 nem 2 vendeg fel hív ugye te nem vagy lehúzós nincs ember a hazba stb. Stb. Sajnos vannak ilyen lányok és nem.csak ő de mi rendes lányok szívjuk meg akik korrektül próbalnak dolgozni ... Mert ha már egy vendég egy ilyen lányhoz elmegy utána már 100-szor át gondolja hogy  elmenjen  ami természetes dolog ... csak így nem saját magukkal basznak ki hanem a helyel is és a többi lannyal is nem is 1-2 vendég volt már nálam aki panaszkodott a lányra 5 perc se telt el de már menjen ... könyörgöm ha már ezt a munkat választották akkor csinálják már rendesen nekem sincs kedvem pár vendéghez még is próbálok normális kedves lenni ... ez az én véleményem ... 

Mia19 · Újonc (0 hozzászólás) · 2020. december 17. 21:12

Majd én meg mondom ki az Dia vagy épp Tina most Nina  mikor hogy változtatt nevet ismerem Siófokról ott is elég vendeg panaszkodott rá ... És sajnos az ilyen lányok miatt nem jönnek a vendégek a normális lanyokhoz... 

 


Téma indítva: 2012.06.11., 771 hozzászólás összesen