Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Outsider · Újonc (130 hozzászólás) · 2022. július 24. 18:28

Kár érte, külsőre nekem eléggé bejön, és nem sok hasonló alkatú lány hirdet sajnos. 

 

Dravid · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. július 24. 09:37

Nagyon nagyon sokszor le volt már itt írva a fórumban.... Sajnos felejtős. Hidd el nem azt kapod a rózsák ért,amire vágynál. Képek a valóságnak kb megfelelnek, a körülmények szörnyűek.... Drogos a hölgy sajnos....és ez mindenen, rajta is látszik.

 

Outsider · Újonc (130 hozzászólás) · 2022. július 23. 09:39

Szelináról van valakinek személyes tapasztalata? Régóta hirdet, de nem találok róla szinte semmit.

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. július 20. 01:03

Jobban teszed haver... en csak jobol mondom legkozelebb szombathelyen van erdemes lany aki nem ver at huz le vagy hasonlo

 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. július 20. 01:02

Na nehogy aztmondd hogy ez normalis....inkabb valogassa meg az ember kihez megy ...ha nincs megbizhato lany a varosban akinek legalabb par pozitiv ertekelese van inkabb ne is menjetek hozza... Ne vidd magaddal a telot se penzt se semmit... Vicc az egesz ezert is mondtam zalaegerszeg egy cibbany varos lett neha lehet talalni ertelmes lanyt havonta egyszer max ketszer de ok is ahogy beszeltem veluk atutazoban vannak es sajnos nagyon ritkan elerhetoek elkell csipni oket.

 

Outsider · Újonc (130 hozzászólás) · 2022. július 19. 12:03

Voltam néhány alkalommal Zalaegerszegen, semmi poblémám nem akadt. Utoljára áprilisban, a buszpályaudvar környékén...de ha most ez a helyzet, akkor inkább másik városba megyek. 

 

Outsider · Újonc (130 hozzászólás) · 2022. július 10. 09:58

Nem nem, kedves Zsanett. Ha pont annyi pénzt viszek, akkor nem tudok esetleges extrát igénybe venni (pedig azt mondják, hogy evés közben jön meg az étvágy) és a fürdőbe mindent magammal vinni is elég ciki. Ne kocsival menj? Zalában vagyunk, nem Budapesten, ahol tömegközlekedéssel mindenhová el lehet jutni 5 percenként. Inkább becsületesnek kén lenni, sokkal egyszerűbb volna!

 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. július 09. 22:38

Melani egy idegbeteg hibbant ..... Senkinek nem ajanlom igerget osszevissza aztan azt mondja itt van ott van amott aztan mikor kerdezned hogy akkor mivan a megbeszelt idopontal leordit a telefonban... Senkinek nem ajanlom...

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. július 06. 11:47

Tisztelt eee!Van rendőrség!Amúgy a házhoz menők nem véletlen ilyenek tolvaj csalók!Azért mennek házhoz,hogy tudjanak lopni!Nonszensz ma nincs helye valakinek,de hirdet lenyúlós ez alap az ilyent fel sem szabad hívni!

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. július 06. 00:09

Az a baj zalaegerszeg egy putri hely lett csak a lehuzos cibbanyok vannak jelen itt.. :( ha ertelmes kalandot akarsz akkor legalabb szombathelyig kell menned .. ez a varos lanyok szempontjabol halott...

 

eee · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. július 05. 22:29

Dorina 22 velVigyázzok ! Sima tolvaj!!! Házhoz jött, megbeszéltünk minden, elkérte a pénzt és amíg kimennem lelépett. Telefonom letiltotta!!!

Dravid · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. június 23. 05:39

Szia Natasahoz nyugodt szívvel mehetsz, csak. Kor tudok írni. Nem sokáig lesz a városban, ne csussz le róla. Maja viszont nagyon is hanyagolós.

Highboy · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. június 21. 21:59

Sziasztok!

Natasa(22) illetve Maja(21) tapasztalata valakinek?

Dravid · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. június 17. 05:31

Már bocs de te vagy a **** ha ilyet veszel igénybe. Erre nincs jobb szó, sajnos megérdemelted.

 

BadPepe · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. június 16. 23:43

Vigyázzatok Viki 28-al Csaló! 

 

Igazából 3 profil is tartozik a nevéhez, mivel a telefonszám mind a háromnál ugyanaz és nagyjából a képek is stimmelnek:

Ez a 3 profil igazából folyamatosan változtatja a Várost!

 

Rebeka 22
Kitty 21
Viki 28

 

Webcam szexet hirdet vagy hogy elmegy hozzád vagy a saját kocsijában autós kaland. Kezdetben meg lehet vele mindent beszélni, meg mindent vállal, amit kérsz tőle. 
Pár rózsaszálat kér az időpont lefoglalásáért és céloz rá, hogy ne szórakozzál vele. Mihelyt átutalod neki a foglalót már megfenyeget, hogy kiadta a személyes adatait és ha át lesz verve akkor jogi pert indít a személyes adatok kicsalása miatt. Majd közli, hogy még "X" rózsaszál kell neki, mert most ez van meg az van... Meg, hogy rossz a név ahova küldte a virágokat az illető, így ismételje meg a küldést. Ha nem-et mondasz, akkor pedig újra megfenyeget és hogy fel fog jelenteni, amiért TE átverted!!!

Outsider · Újonc (130 hozzászólás) · 2022. június 15. 22:26

Én is belefutottam már Zegen (de lehetett volna máshol, mert utazgatnak) olyanokba, akik garantáltan ők voltak a képeken, DE sok-sok évvel és kilóval korábban. Sajnos az igazán jó szolgáltatók elkerülik ezt a környéket, egyikük el is mesélte, hogy a vendégkör tehet róla. Olyanok, akik miatt nem éri meg nekik itt szolgáltatni.

 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. június 15. 18:34

Felejos... Sajna a foto garancia ugynezki semmit nem jelent lehet garanciazni ezek szerint 4-5 evvel ezelotti kepekkel is.. eez azert eleg gaz sztem :( sajnos zala nem az igeretek foldje... Es akkor csodalkoznak ha kifordul az ember mar az ajtoban...

Dingó29 · Újonc (186 hozzászólás) · 2022. június 13. 22:33

Elhiszem. Akkor kár érte, brutális alakja volt anno, bár arcra nem jött be

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. június 13. 22:20

Nagyon nem ajanlott kategoria :( hat gondolom 4-5ev...nem veletlenul ennyire kiegett akkor....

 

Dingó29 · Újonc (186 hozzászólás) · 2022. június 12. 13:03

Hm, mikor én voltam nála, akko még ilyen volt( kb 4-5 éve)Mi történt, elhízott?


Téma indítva: 2010.02.25., 833 hozzászólás összesen