Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. szeptember 12. 09:18

Nem érdemes Szöszit keresni bujkál.Vica úgysem adja meg a számát amúgy 6 éve vele van.55-56 éves szilikon mell vézna alkat!

Rhd · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. szeptember 10. 11:40

Szerintem kérdezd Vicát. Régóta együtt hirdetnek. 

 

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. szeptember 03. 13:30

Szöszi telefonszámát valaki nem tudná megadni?

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. augusztus 08. 18:05

Na Johanna nem adja fel keresi a kuncsafjait akiket átbaszhat...

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. augusztus 03. 12:58

Jessica,Johanna inkorrekt!Flegma!Szerintem a kép nem is felel meg a valóságnak!Hirdeti a viber elérhetőséget,de többedszerre sem olvassa el az üzenetem.Nem járt illemórákra!Arról nem beszélve helye sincs!Autóban?Ma már nonszensz,hogy autóban kelljen szexelni a tarifa gondolom annyi mint másoknál lakáson nem kevesebb!Tőle csak jobbat lehet találni aki lakáson fogad mondjuk ez a minimum elvárás!

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. július 30. 17:34

Tényleg ennyire megvan halva a város hogy egy normális szolgáltatást nyujto lányt nem lehet találni?

Laci04 · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. július 25. 23:08

Johanna kamu! Egyik kocsiból ki a másikba be!

Igénytelen! 

Magnumboy · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. július 07. 23:49

Grétiről röviden: maximalista, rendkívül türelmes. Hozzá kikapcsolódni jár az ember. Figyelmessége, hogy a kedvedben járjon az maximális, de ez a természetéből adódik. Ha fáradt, telefonon közli veled, másik időpontot egyeztetve, nem fogsz hozzá úgy menni, hogy unott fejet látsz és fadarabot tuszkolsz. Ő élvezetből csinálja. Innét is látszik, hogy ő nem az a kategória. Minden természetes rajta, kevés sminket visel , nincs műkörme , így a masszázsa is teljesen tökéletes. Csak zárójelben jelzem meg, nem is értem, hogy tudnak mások 5-6 cm műkörömmel prosztata masszázst csinálni. Nevetséges. Gréti egy igazi kincs a maga természetességével és közvetlenségével. Az erotikát vele átélni maga a gyönyör.  Barátként fogad, olyan érzés nála mint a barátság extrákkal. Csoda!

FK073 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. július 06. 22:56

Sziasztok!

Hogy milyen Gréti? Hát nem a szokványos szolgáltatói kategória az biztos. Értelmes, szenvedélyes, igazi Nő. Nem futószalag katerória. Csak azoknak ajánlom akik a dugáson kívül sokkal többre vágynak. Nem könnyű a bejutás hozzá, kitartónak kell lenni, de mindenki imádni fogja. De tényleg csak azok akik nem szolgáltatókét tekintenek rá, hanem egy nőre. Ő Gréti.

 

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. július 06. 11:42

Szamanta milf Hévíz!Több éve voltam nála több mint 50-en éves tiszta púder és festék.A szája be nem áll!Unalmasan eldobja magát azon van lökjél kettőt és távozz.Nem az van nála amit hirdet kerüljétek!

MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. június 27. 17:24

Sziasztok! 

Gréti érdekelne...van valakinek infója a csajról?

Üdv.MPA 

Outsider · Újonc (131 hozzászólás) · 2022. június 26. 01:11

Köszi a választ! Közben el is tűnt a hirdetése.

 

666jani · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. június 25. 16:20

Lucy??? Nem veszít vele senki sem ha kihagyja. Franciája gyenge, szex az sem nagy eresztés. Nyafog,hogy nem szeret beleülni, mert fáj neki. Aktus , vagy francia közben ha hivják felveszi a telefont.  20 perc után elküldtem mert minden kedvem elment tőle. De ezt döntse el mindenki. 

Outsider · Újonc (131 hozzászólás) · 2022. június 20. 15:09

Engem is érdekelne az alkatam miatt, bár amikor otthon vagyok mindig eltűnik a hirdetése.

 

Highboy · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. június 19. 22:21

Sziasztok! Lucy-ről(21+) van valakinek tapasztalata? ***moderálva *** "félek" Tőle.

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. június 13. 22:23

Nagyon nem ajanlott ... Lehuzos es sokkal nagyobb mint e kepeken... Amit kiir szolgaltatast a negyedet nem telejesiti pedig az sem sok es mindent extraba vesz...majd elkuld a francba.... Ha meg nemtetszik majd hivja a verolegenyt

 

Locke · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. június 13. 17:58

Üdv
Hévízen Elizabett-ről van valakinek tapasztalata?

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. június 12. 15:01

Ismét várom régi és új vendégeim.Puszy!

simi92 · Újonc (66 hozzászólás) · 2022. június 05. 20:44

Moniqe Love DREAMRELAX nem érdekes?Járja az egész országot 2-3 napnál többet sehol nincs!Ma már volt Kanizsán is van,hogy egy napot van egy helyen!Luxus kategória!Csak francia van nála mindene szilikon 25 rózsaszál a tarifa és elvárja csokival érkezz!Megkérdeztem korábban,de nem mentem el hozzá!Még pesti viszonylatban is luxus és lehet pocsék is amit nyújt!Évek óta próbálkozik talán magában kellene keresnie a hibát!

szexkell · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. június 02. 18:36

Indra nevü hölgyet érdemes meglátogatni?


Téma indítva: 2010.03.15., 823 hozzászólás összesen