Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
mz/x · Újonc (16 hozzászólás) · 2022. július 04. 19:57

Amúgy konkrétan kiről van szó? Nem vágom..

 

 

Dingó29 · Újonc (181 hozzászólás) · 2022. július 04. 17:48

Elindult vissza Pest felé ;). Egyébként rápróbált valaki innen? Azért kíváncsi lennék a tapasztalatra

 

BigDaddy · Újonc (192 hozzászólás) · 2022. július 04. 16:13

Ó jajj, hová tűnt a VIP üdvöskénk? Nem sok virágvasárnapja volt itt nálunk. Csúnyán elszámította magát. 

bbbs · Újonc (60 hozzászólás) · 2022. július 04. 15:13

Egyetértek. Többek közt ezért sem igyekszem mindenféle VIP-lányokkal bővíteni a kedvenceim listáját. :) 

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 04. 12:45

Több órán át!? Még olcsón is megúsztad! Általában az önjelölt "VIP" lányok annyira fémérzékenyek, hogy simán felszorozza az órák számát és máris 6 számjegyű lesz a mutatvány. 

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 04. 12:41

Igen, ez nekem is fontos és ha több ilyen nővel is voltál, akkor látni lehet azt is, hogy ez nem pénzfüggő! 

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 04. 12:37

A kérdés csak az, hogy mikor! Volt amikor Kelemen Anna is egy 50-es volt, aki egyébként egy nagy nulla az ágyban. 

 

bbbs · Újonc (60 hozzászólás) · 2022. július 03. 20:00

Annyiért máshoz megyek, aki igazán profi, és abban minden benne van. Még az is, hogy igazán szerelmesen néz rád, nem csak úgy nyögdécsel, mintha... :) 

 

cádik · Újonc (46 hozzászólás) · 2022. július 03. 19:11

Kb. két hónapja voltam ( ez volt a harmadik alkalom ) egy hölgynél Debrecenben.Ő szintén ilyen nagy csokrot kért,

Az igazsághoz hozzátartozik 4-5 óra hosszat voltam Vele. Annyiszor és azt kaptam, ahányszor és amit kértem, de mégsem fogott meg annyira, valami mégis hiányzott.....

 

 

Dingó29 · Újonc (181 hozzászólás) · 2022. július 03. 12:54

Jó kérdés :) Ilyen nagy virágcsokrot eddig egyetlen lánynak vittem, de ő egyrészt mindhárom magyar férfimagazinban szerepelt   anno, másrészt szinte minden is benne foglaltatott.  Viszont az említett hölgynél- bármilyen csinos is- nem ez a helyzet

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 02. 10:26

40 csoki? Az nem gyenge! ...lehet inkább a nevemre veszem, vagy az még drágább!?? 😂

 

Dingó29 · Újonc (181 hozzászólás) · 2022. július 01. 20:59

Hát ha arra gondolok akire te (VIP van a nevében) akkor én is.

Timur · Újonc (14 hozzászólás) · 2022. július 01. 09:33

Akkor nem csak En hivtam egyedul ugy veszem eszre... :D

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. június 30. 16:18

😂 Lassan be kell jegyeztetni az "illetékesekhez" a lovári nyelvet az autós kaland és a természet lágy ölén való örömködés rajongóinál!? 

 

staffi · Őstag (1031 hozzászólás) · 2022. június 30. 14:32

Javitok "Bettinél Petneházán"

 

staffi · Őstag (1031 hozzászólás) · 2022. június 30. 14:31

Voltam a Bettinánál "Petneházán" teljesen korrekt a csaj.Vissza megyek még hozzá mert látok benne "fantáziát "  

BigDaddy · Újonc (192 hozzászólás) · 2022. június 30. 11:27

Jól van ángyom, akkor fele most, fele meg hónap.

Nekem is volt hasonló ilyen ááh, kérdem full leöltözve: te nem öltözöl? Erre ah, most csak francia legyen már mert tegnap vetéltem el s még vérzek (az a dikk duma). Nézek, pumpa felment 1000el, de menteni kellett a menthetőt, mondom jó. Na leobott. Mondom akkor jó, jöhet a második. Erre, hát már mindjárt itt a következő,de tudod mit? Legközelebb majd kapsz plussz egyet, vagy kedvezményesen vállallak. Lefagytam, csak nem akartam balhézni, mert olyan környéken voltam, kocsival, vidéken, családi ház, stb.... szóval olajra léptem. Tanulság: autóval, vidékre, dikóhoz sohasoha. 😶‍🌫️

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. június 30. 07:14

Zorall story volt! 😂👍

 

Dingó29 · Újonc (181 hozzászólás) · 2022. június 29. 23:36

Igen egyesek próbálják madárnak nézni a vendéget, mintha tollas lenne a hátunk, ;). Egyszer  egy - egyébként nagyon csinos- leányzó alaposan felcseszett. Kezdte azzal, hogy minden egyes mondatában szerepelt a drágágám, drága szó. Ezt még a csajomtól is ruhellném, nemhogy egy Q-tól. Folytatta azzal, hogy miután több perc kézimunkára után rákérdeztem, hogy mostmár neme bekapná- e, közölte, hogy fáj a torka. Hirtelen jött vírus lehetett, mert a telóban még nem mondta. Tovább fokozta a kedvem, hogy hozzá képest egy guminő mozgása is kspkodó ideg bolond. Majd betetőzte a telefonnal. Csörgött és természetesen felvette, Csakhogy ezek s fránya okostelefon ok... Reflexből odanéztem és láttam egy női nevet a képernyőn és a hívó képét, egy másik Q-t. Tudom mert azzal is voltam (sajnos) Erre előadta, mintha vendé hívta volna, és mondta, hogy persze 40-re jöhet. Én egészre mentem és egy órára. Na itt már gondoltam, hogy anyáddal szórakozz. Szépen kutyába fordítottam és kentem neki ami kifér a csövön. Mikor elmentem volna szépen leálltam egy kicsit. Hiába mondta , hogy ne tartsd vissza s válasz” Ne aggódj Drágám bele fogok férni az órába.

-Jó csak jön a következő vendég

- Majd vár kicsit, én órára jöttem. 

Be is lőttem úgy hogy 57 percnél telelőttem a seggét/ hátát és búcsúként:

- Üdvözlöm xy-t

- xy-t?

- persze, a barátnődet akinek felvetted a telefont. Engem akarsz hülyének nézni Drága? Na csá

staffi · Őstag (1031 hozzászólás) · 2022. június 29. 19:32

Hátttt ,kiaz a csajé???😊😁😃

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16564 hozzászólás összesen