Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kiskiváncsi08 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. július 16. 15:54

Sziasztok. Alexa masszőzröl valamit lehet tudni? Nagyon eltünt pedig szerintem egy csoda volt. Korrekt ügyes gyönyörű. Köszi az infókat ha valaki tud. 

Outsider · Újonc (131 hozzászólás) · 2022. július 16. 00:24

Mehetsz, újra hirdet! ;-) 

 

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2022. július 14. 07:44

Hello

Várom én is vissza aztán meglátogatom 😁

 

Revenant · Újonc (33 hozzászólás) · 2022. július 12. 15:26

Üdv!
Tudja valaki mi történt Dorinával?
Sokáig inaktiv volt, aztan meg eltünt.
Felkeresném, mert brutális látvány.

Köszi.

DrSzöszy · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. július 11. 11:08

Hello! Szex? Hívj!

Meatball · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. július 10. 18:47

Sziasztok! Szandi(34)-ről vagy Noémi(34)ről valakinek valami tapasztalata van? Előre is köszi!

BadPepe · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. július 06. 23:03

Szerintem én leszek az egyedüli aki negatívan vélekedik róla. Még pár évvel ezelőtt amikor Nagykanizsán kezdett el hirdetni, akkor felhívtam. Megbeszéltünk mindent, hogy akkor mi lesz a menetrend. Zegről mentem volna hozzá. Már a kocsiban ültem és félúton voltam hozzá amikor is felhív, hogy "Figyelj, most izé - hozé, ez van, az van... blablalbabla....". És a megbeszélt dolgok 90%-át visszamondta. Mondtam, hogy akkor köszi szépen hagyjuk az egészet. Mellesleg, ha megfigyeled, folyamatosan változtatja a hirdetés szövegét, de a képei is ősrégiek és szar minőségűek. 5 évvel ezelőtt is ugyanazok a képek voltak kinn neki, mint most. Hirdetett egyébként már Keszthelyen, Hévízen is... Ott röhögtem fel amikor egyszer az adatlapján kiírta, hogy ő Tibetben volt éveket és szerzetesektől hozta a masszázs tudományát. Ja, én meg Elon Muskkal állok napi szinten kapcsolatban... Hagyjuk már... Szóval, tőlem egy határozott NEM!!

 

Harcos97 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. július 06. 07:20

Hello teljes mértékben csak is ajánlani tudom, régóta vissza járó vendége vagyok. Az egyik legjobb, mellé még gyönyörű és tudja a dolgát nagyon.

Highboy · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. július 05. 18:50

Szia!
Múlt héten hívtam, érdeklődés miatt, nekem szinte egyszerre felvette. Végül nem hozzá mentem, de majd ki szeretném próbálni.

 

Meatball · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. július 05. 09:24

Sziasztok! Helena(40) mennyire ajánljatok egy kezdőnek?

Repeatedly · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. július 04. 21:52

Óóóóó,most látom nyitva van a szombathelyi fórum.Erre nem számítottam,de akkor ide is,mert inkább ide tartozik:

Tehát Szombathely.Eszti 28,de már legalább 5-6 éve annyi,nyilván a képeivel együtt.

Rá igazán nem lehet oka panaszra senkinek,mivel egyszerűen elérhetetlen,nem veszi fel a telefont,vissza sem jelez.Üzenet formájában kérdem tőle,ezt most akkor hogyan?A válasz: Ha vendége van nem veszi fel,próbálkozzak.A nap minden szakában,egész héten vendég.Aha...Ismerősöket is kértem tesztelésre,ők sem jártak sikerrel egyetlen alakommal sem.Nem veszi fel,de kicseng.Kérdem én,mi értelme ennek?Erős a gyanúm,hogy a 4 istenítő értékelés is self made.Attól eltekintve,hogy ez olcsó játék hülyegyerekeknek,ilyenre lehetne figyelni,mert még ha fizet is a hirdetésért,akkor sincs helye ebben a formában egy valós szolgáltatásokat megjelenítő oldalon.Szerintem...

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2022. július 04. 21:35

Én is ajánlom! Többször voltam már nála

Törölt felhasználó · 2022. július 03. 23:09

ajánlom 

zoli8484 · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. július 02. 05:43

Sziasztok

Regina (34) vélemények? Képei alapján ígéretesnek tűnik.  Köszönöm. 

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. június 27. 14:51

2 pasi 1 lány felálláshoz keresem 40 alatti férfitársamat, kizárólag heteró alapon. Kérem csak olyan írjon, aki komolyan gondolja. Hirdető lányhoz mennénk

Zoli0 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. június 27. 12:26

Sziasztok. Lilinél járt már valaki? Esetleg véleményetek róla? Köszönöm.

MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. június 19. 18:21

Nagyon szépen köszönöm a kielégítő infót!

Amint adott lesz élni is fogok a lehetőséggel!

Üdv.MPA

Róth · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. június 19. 08:53

Két éve voltam nála Keszthelyen nagyon korrekt amit vállal azt nagy minőségben csinálja nagyon az elsők között van vagy talán az első e téren nagyon megéri elmenni hozzá minden pénzt megér

MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. június 18. 09:45

Köszi az infót!

 

zoli8484 · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. június 18. 05:43

Szemely tapasztalat alapján mondom h felejthetetlen élmény. ;)


Téma indítva: 2010.02.26., 2394 hozzászólás összesen