Negatív tapasztalatok

kolok84 · Újonc (11 hozzászólás) · 2023. október 10. 10:06

Tatabányán megjelent "Gia+Tina" duó.

Volt már szerencsém hozzájuk Nagykanizsán.

Tina nem ajánlott kategória.

Giánál 2x voltam. Az első alkalommal nagyon kifacsart, elégedetten távoztam. Gondoltam elmegyek hozzá még 1x. A második alkalom már nem volt olyan jó, mivel be volt rúgva.

Dingó29 · Újonc (186 hozzászólás) · 2023. október 07. 17:22

Kecskemét Nicole(38) messziről kerülendő. Nagyon bőven nem mennék bele röviden: Csinos , mézesmázosan megígér mindent is, aztán teljesítés nélkül lelép a rózsákkal

Gáborur · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. október 04. 17:20

Üdv!

 

Vki Lenti Viviről tud vmit rosszat jót ha mennék hozzád?

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2023. szeptember 25. 08:28

https://videkilany.hu/szexpartner/nyiregyhaza/natalia/1hb   Az ,hogy mit jelent az a szó,hogy " szolgáltatás" ahoz annyi köze van mint nekem a vályog vetéshez.... nulla-zéro :(

Törölt felhasználó · 2023. augusztus 12. 18:00

Azt én is remélem

Dirty77 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. augusztus 11. 18:52

Engem is le huzot  le lépett  a pénzel  remélem  egyszer emberére akad 

Törölt felhasználó · 2023. augusztus 03. 04:56
Törölt felhasználó · 2023. augusztus 02. 05:09

Sziasztok ki járt már inynyiregyhazan Lara 23 felhasználó aki a jég utcán található egy nap hívtam hogy mennek de mivel nekem az az utca messze volt mondta hogy a vecsei úton van barátnője ott is szokott lenni egy tetovált vékony roma csaj amúgy szóval mondta hogy ő kijön oda elég sokat vártam rá mire megjott mondta hogy 1 órát fizessek úgy éri meg neki hogy kifizesse a taxisit barátnője vecsei úton nem soká jön le fürdik kinyisa a lakást de ő még megy valami Viki pontra szóval pénzt oda adtam neki aztán jött egy taxi beleszalt és elhuztak hívtam hogy most akkor hova mész mondta 1 perc aztán utána hivogatam de le tiltott majd a profilját is letörölte pár óra múlva vissza rakta számok ugyan úgy le volt tiltva járt már így vele más is? Figyelgetem a profilját és leveszi vissza teszi egy csaló mást is vért már át húzott le? 

Lia Nk. · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. június 15. 11:20

Volt szerencsém látni téged az ablakból hétfőnNem volt " bepiálva" a Gia .Ez hazugság ! Te voltál az egyetlen aki elment tőle.Amúgy meg nem igazán érdekel az sem, hogy mit gondolsz rólam , Gia sem vágott eret magán, nem is nagyon ismeri ezt az oldalt.Kialakítottam én már itt a vendégköröm.Mindenkinek nem tetszhetünk..Tudod, erre mondják kinek a pap kinek a papné.Főleg úgy, hogy te sem vagy egy adonisz, mindig a lyuk szól ki a gödörből.Gyengén meg akkor szoktam " muzsikálni" , ha az illető unszimpátiát vált ki belőlem és te nem vagy egy megnyerő jelenség.

A másik meg az, h legyen már akkor is vér a pucádban , ha nem tetszik a lány akkor mond meg , nem pedig hazudozni kell, hogy lemegyek pénzért.Jót kacagtunk rajtad mi is.

Azért igazságérzetünk nekünk is van, nem is reagáltam volna le az irományodat, de mivel valótlant állítottál muszáj voltam.

További jó fröcsögést , ha ez téged boldoggá tesz.😊

 

 

 

Outsider · Újonc (130 hozzászólás) · 2023. június 15. 09:10

Vivi/Tinánál én is voltam, bár akkor még més volt a neve, kb 2 évvel ezelőtt. Akkor is piás volt (állítólag a születésnapja miatt, de a többiek leírása szerint folyamatosan születésnapja van) és folyamatosan beszélt. Arról, hogy ő milyen jó nő volt. Elhiszem, a képein is az, csak hát az idő, a cigi, a pia stb

 

kolok84 · Újonc (11 hozzászólás) · 2023. június 13. 16:21

Ezek szerint ezek a nagykanizsaiak ilyenek.

Korábban voltam Vivi vagy Tina néven hirdető 40-es szőkénél. Be volt piálva,és gyengén muzsikált.

Tavaly voltam ugyanabban a lakásban egy Gia nevű 40-es feketénél. Akkor nagyon kicsavart. Tegnap megint mentem hozzá, mivel itt van Kanizsán. Hát nagy csalódás volt. Totál be volt piálva, meg szedett fel magára vagy 20 kg-t. Szóval az ajtóban hátat fordítottam.

 

mn · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. május 28. 15:58

sziasztok. Nagykanizsa Adél 22 nem ajánlom senkinek

Barbi300 · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. május 23. 13:31

Sziasztok lanyok akit erdekel a kuldoldi munka az kerem irjon viberen vagy whatshappon es megbeszéljuk a reszleteket +4917616475524 varom az irasotokat csajok

Kenvelo · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. március 05. 02:59

Ugyanez, mint előző ,,Hanna” (22) és ,,Kiara” (21) ugyanat néven van más felületen , váltogatja a nevét , retusált kép , roma csaj , barátnőjével ígér mindent max francia lesz belőle de minden extrát felszámít és nem szinte semmit. Kerüljétek jó messzire. 

Kenvelo · Újonc (0 hozzászólás) · 2023. március 05. 01:56

!!! Vigyázzatok!!! Most Győrben vannak ,,Kiara“ (21) és ,,Bianka” (21) . Feltehetőleg Debrecenben is szoktak lenni de ez nem biztos. Vigyázzatok velük, képeik retusáltak de Bianka amúgy elég csinos . Roma lányok,  rábeszélik hármasra magukat 1 órára, le sem vetkőznek rendesen de kibeszélik az emberből a pénzt, ígérnek fűt fát . Fél óra francia és mást nem hajlandóak. Kamusiak , rafkósak!!!

beautyfan94 · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. február 07. 10:20

Nyíregyházán Zsani (23) Újabb átverésgyanús hirdetés.. udvarias kommunikáció, de randi csak holnap lehetséges és ha előtte nem veszel médiaanyagot a hölgyről, akkor ne is várj személyes randit! 

beautyfan94 · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. február 03. 13:57

Üdv !


Nyíregyházán Ketrint (25) mindenki MESSZE kerülje el. Csak a lehúzásra és az átverésre utazik. Azt állítja várja a vendégeit de kapcsolatfelvétel közben azt mondja csak napokkal később lesz személyesen látogatható. Videó- és képanyagot ajánlgat, de amint megkapja a pénzt, eltűnik!

Lacafasza · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. január 27. 08:35

Sziasztok vivien 33 vigyázzatok!

Kimci · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. november 27. 21:08

Detto ugyan ez....azt hittem csak velem van gondja....

 

Lali88ka · Újonc (0 hozzászólás) · 2022. november 25. 14:30

Hali

Mia győrből nagy csalódás volt, nagynehezen elértem telefonon megbeszéltünk fél órát.

 


Amikor ajtót nyitott mintha nem is ő lenne a képeken, sokkal husibb a valóságban. 

Végig bunkózott, lekezelő volt, elhiszem hogy fáradt de akkor ne fogadjon, szinte el is aludt amíg zuhanyoztam.


Téma indítva: 2010.02.25., 764 hozzászólás összesen