Szexpartner fórum ajka

Ajkai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
talicskapitány · Újonc (12 hozzászólás) · 2022. november 17. 10:45

Volt valaki Kingánál? Vélemény?

Tiger78 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. október 27. 08:40

Üdv. És mi a tapasztalatod??? Egy ideje már én is szemezek vele.

 

Baknyúl · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. október 07. 11:09

Dominikánál voltam, aki Luca mellett dolgozik, függönnyel elválasztva, péntektől vasárnapig.
Lehet van benne távoli indo-árja vér, de nekem mindenesetre nem szúrta ki hegedűvonóval a szememet. Meg nem a nürnbergi faji törvényeket akartam rajta számon kérni, hanem kettyinteni akartam.

A mellein már látszott, hogy közelebb van a harminchoz, mint a húszhoz, de a dereka, feneke szép, formás, a puncogója pedig szűk babás. Színes ribi-rendszám-tetoválás van a derekán.
Mindenkinek ajánlom, aki szereti akár szemüveges akár a tetovált csajokat, és inkább hátulról szeret dugni. A feneke és a dereka, meg a hosszú fekete haja ilyenkor érvényesül a legjobban.

De néhány kis technikai hiba: a redőnnyel túl sötétet csinált a szobában
A szemüvegét, ami picit őt is öregíti, csak kérésemre vette le, miközben az ágyon feküdt és testét markolásztam és csókolgattam. Ebben nem nagyon értem a logikát. Most vagy besötétít, és leveszi a szemüveget, mert nem nagyon akarja látni a vendéget. Vagy nem veszi le a szemüveget, tehát nem zavarja a vendég látványa. de akkor meg minek csinál félsötétet a szobában?
A fürdő panelba illő és törölközőt érdemes vinni.

Óranézés nélkül, de pont félórát voltam ott, ajtótól, ajtóig. Sajnos franciaágy nincs, így nem cifráztuk a pózokat. Először elölről, majd hátulról teljesítettük be a természet parancsát. Mindkét póznál kicsit komótosan lendültem bele a tempóba a kihagyás miatt, de a végére már eléggé belejöttem, amit ujjongva élvezett. (Az aktus vége felé megérkezett a szomszéd szobába a kolléganő is, és elkezdte nézni a híradót. Engem nem zavart.)
A csókolózást a higiénia miatt kihagytuk. Végül azért csak jobban felhúztam a redőnyt, mert szájba élvezéssel történt a happy end, amit profin viselt, bár nem tudja igazán nagyra kitátani. Nagyon türelmes és megértő volt velem.

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. július 17. 17:48

Az olyan mint a péniszirigység csak nőben... :-)

 

 

Törölt felhasználó · 2015. július 12. 18:28

Biztos azért van ilyen csend mert mindenki dolgozik. Mit jelent a pinairigység?

 

tizennyolc · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. július 12. 07:11

Nagy a csend. Felütötte a fejét a pinairigység!

evets · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. június 28. 16:40

Menni akarok, melyik környék? Utca. Sűrün lakott? Lépcsőházas? Jöhet priviben is az infó.Köszi.

 

tizennyolc · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 27. 11:46

Valóban nagyon jó a hölgy! KIVÁLÓ HOGY ÚGY MONDJAM.

 

tizennyolc · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 17. 06:26

A csaj Dunaújvárosból jött úgy tudom. ***moderálva***. Sűrűn váltogatják egymást a hölgyek. Gondolom kevés a donor. Ugyanezt a Lucánál megkapod ***moderálva*** .Lehet számolni. De Biztos van akinek nem számit csak p..legyen.

 

evets · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. június 16. 18:46

Engem is érdekelne infó róla, főleg hogy mennyire diszkrét, Ajka kicsi város mindenki mindenkit ismer.

Kellemetlen összefutni valaki ismerőssel a lépcsöházban.

 

Tyler28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. június 16. 16:55

mira 24-nék járt valaki? :)

Makkmarton69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. június 10. 20:23
tizennyolc · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 10. 17:09

Meg a Reni! Az a pircinges nyelv nagyon jó volt! Meg a vörös Andika aki tövig be tudta venni....

 

Valaki23 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 10. 13:32

Lina volt a legjobb Ajkán _

tizennyolc · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 09. 18:51

Barbyt az éjjel nappal Budapestben láttam,de őt nem dugnám meg, akkor sem ha fizetne érte! Milyen Barbyról érdeklődsz?

 

Makkmarton69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. június 09. 17:04

Mesélj még 18! De privátba is várnék egy tartalmas beszámolót Barbyról!

tizennyolc · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 09. 06:43

A hölgy aktiv még? Valaki tud róla valamit?

 

tizennyolc · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 09. 06:40

Én már részese voltam kegyeinek. Egyszer autóban, egyszer lakáson. Átlagos csaj,nem leszek visszatérő vendég nála.Nekem a teltebb lányok jobban bejönnek.

 

Makkmarton69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. június 07. 13:48

ajka környékén feltűnt egy duci szöszi maca, tud róla valaki valamit?

Tyler28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. június 01. 20:03

Mirababánál volt valaki? :)


Téma indítva: 2010.03.15., 89 hozzászólás összesen