Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ZéróZénó · Újonc (184 hozzászólás) · Február 7, 09:51

Nem értem mit vagytok ezen beparázva, máshol kell nézni, kész.
Ha egy oldalon nem akar senki hirdetni biztos megvan az oka, vagy nem találja elég jónak vagy nem akar egy bizonyos körbe tartozni és hogy azzal összemossák a nevét... Nem bonyolult ez, ha nincsenek lányok nem lesznek látogatók, ha nem lesznek látogatók nincs is miért hirdetni. 22-es csapdája, nem tudom kijut e belőle valaha a VL, pedig a fórumok miatt jó lenne.

Outsider · Újonc (146 hozzászólás) · Február 7, 09:31

Nem baj, nekem a vékonyak jönnek be :-)    vagy nem úgy érted? Sajnos máshol is, nem tudom mi ütött be, *** moderálva *** 34 elmentett kedvencem van, általában 20-22 aktív hirdetés, néha mindenki tart szünetet. Az utóbbi időben viszont fordult a helyzet, 23 inaktív és 11 elérhető. Nem értem én sem az okát, remélem csak síszünet ;-)

 

Gabo30 · Kvázi-tag (250 hozzászólás) · Február 7, 08:23

Hoppá fogynak a lányok nyírbe..pff

ZéróZénó · Újonc (184 hozzászólás) · Február 7, 07:59

Voltam, többször is. Két szalon van amit érdemes megnézni, de semmi hatalmas áttörő élményre ne számíts. Egyik a család utáca végén másik a Szinház utcán. Ugysem tudod megismerni az össze lányt így amíg nem tapasztalod ki mindig lutri lesz kihez mész, hacsak nem kérsz vkit név szerint.Család u Honey, Helen jók, kézi NF befejezés lehetséges. Kate szuper keze van, de nem csinál semmit, ettől függetlenül nekem ő masszázsa jön be a legjobban iszonyatosan fel tud húzni,de a cerához amúgy nem ér hozzá. Szinház utca, foglmam nincs, új gárda van egy ideje és nem is ismerem őket,egyre ne hagyd magad rábeszélni, az emeleti elkerített ágyra. Ott mászkálnak egy függőnynel van leválasztva, még alulról be is lehet látni, én egyszer belefitpttam,ha az van csak mert fullonvannak ne menj, nem éri meg. El kell menni, kérni vkit és aztán lesz ami lesz. A masszázs mindig jó az az alap amúgy, 9-10e, amit a recepciósnak fizetsz és erre jön a lusz amit a csajnak adsz kézbe 5 körül kézi, 10 körül nf, többet fog kérni, alkudj. Ha utánaszámolsz nem igazán éri meg, de izgalmas élmény míg hozzá nem kezd esetleg. Amúgy sima átélés nélküli f*szverés lesz egy idő után, ezek a nők nem tudják közvetíteni az erotáikát, a szenvedélyt, ha meg megpróbálja megjátszani azt túlzóan teszi, vicces lesz. Szóval kiprbálni okés, de itt ezen a környéken nem lesz nagy élményed azt gondolom. Van Pesten egy-két szlon na az már ár témakör ahogy hallottam, de oda mg még nem jutottam el sajnos. Jah, teljes testes olajos csúszkét kérj,abban van benne az esetleges extra. Van akirákérdez,van akinem csak rámarkol,van akisemmit nem csinál. 

 

gabee · Újonc (6 hozzászólás) · Február 6, 19:42

Szia igen sajnos. Nem ajánlom lehúzós képse fedi a valóságot. Aki teheti kerülje.

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · Február 6, 18:07

Eredmény = Ha, jól számolom 22 db. hirdetés a megyében!

Megérte, teszem fel a kérdést????🤔

qwer · Újonc (14 hozzászólás) · Február 6, 15:54

Sziasztok! Volt már valaki thai masszázson Nyiregyen?

Írna egy kis beszámolót hogy hogy smint, azt megköszönném! :)

hengerő · Újonc (10 hozzászólás) · Február 6, 13:13

Lehet Jessica hordja.

 

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · Február 6, 12:14

Csodálkozol? 16os fotón 1 pár férfi Nike papucs...🧐

 

hengerő · Újonc (10 hozzászólás) · Február 6, 09:02

*essica. Bombázó testalkatú huszonéves, kedves hangú lány. Egy órás program, Fizetés után hangulatváltás. 5 perc után, már köntösbe ül. Telefonon 10 percre ad időpontot a következő páciensnek. Azt ígéri majd legközelebb...

Boj26 · Újonc (57 hozzászólás) · Február 5, 22:01

Sziasztok! Vanda 39 járt már valaki? Infot kérnék köszi

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · Február 5, 17:28

Hoppá, és jött a feleszmélés!

Ugye-Ugye!😊

staffi · Őstag (1045 hozzászólás) · Február 2, 06:11

Na végre 🙏🙏🙏😉🙂 Köszönet érte a szerkesztőségnek🙏🙂🥰

Petya_001 · Tag (262 hozzászólás) · 2023. augusztus 11. 10:18

Frida (28)-ról tudtok valamit? Köszi!

vadaszz · Újonc (17 hozzászólás) · 2023. augusztus 10. 12:29

Ez katasztrófa... Nem is tudokok erre mit mondani. 

enzo8 · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. augusztus 10. 10:35

Nekem ugy emlitette, hogy “igenyes partner” eseten van ra lehetoseg, sot “telibe is kaphatod” ha megkered… ez nekem is sok volt 😃😃😃

 

Tibike0630 · Újonc (29 hozzászólás) · 2023. augusztus 09. 23:11

Olvasva hozzászólásodat valamelyik nap rácsörögtem a hölgyre😊épp Debrecenben van

Amikor sorolta a lehetőségeket extrában megemlítette a natúr aktust😫😫Azért ez nekem mindent elmond a hölgyről,lehet hogy az ember nem él vele,de biztosan van olyan is aki nagyon szívesen bevállalja😊Viszont önmagával szemben szerintem ez eléggé rossz pont(SAJÁT VÉLEMÉNYEM)
pedig akár még jó is lehetne,telefonba kedves,vélemények jók róla,képeken is tűrhető a hölgy,de részemről igy felejtős

Így hogy telefonba is említi, még az sincs hogy szimpátia alapján dönt személyesen vagy felajánlja vagy sem😊

 

 

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2023. augusztus 09. 15:52

Ki tudnád fejteni? Valakinek még friss tapasztalat vele esetleg? Rég szeretném kipróbálni , eddig pozitiv vélemények is voltak. Mára már kerülendő kategória lett? Köszönöm

 

Csinibaba · Újonc (74 hozzászólás) · 2023. augusztus 09. 11:17

Sziasztok egésznap elérhető leszek keressetek nyugodtan ha szeretnétek egy nagyon jó kikapcsolódást, és ha mosolyt szeretnél az arcodra! Feldobom a napodat 😊😘 puszi nektek ! 😊

ZéróZénó · Újonc (184 hozzászólás) · 2023. augusztus 09. 10:14

Nem tudom a Mézi olvassa e ezt, de a száma el van írva, nem kapcsolható előfizető... Így hiába villog a kis zöld telefon, senki nem fogja tudni hívni. (legalábbis nekem ezt mondja minden alkalommal ha próbálom hívni)


Téma indítva: 2010.02.25., 16899 hozzászólás összesen