Szexpartner fórum nagykanizsa

Nagykanizsai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mesterecske · Újonc (1 hozzászólás) · Április 15, 15:45

Sziasztok valaki nem tud kanizsa környékény fiatal csajszit?

armo · Újonc (59 hozzászólás) · Április 23, 00:48

Iharosberenyben ki volt ? 

 

Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · Április 23, 10:46

Az eredeti kérdésben említett Viktória.

 

armo · Újonc (59 hozzászólás) · Április 25, 05:42

Viktória

Tudsz írni infót róla?

Mennek hozza ha jo és még rendel 

 

Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · Április 25, 09:33

Nekem bejött, én ajánlom, de a héten nem sikerült elérnem. Telefont novemberben sem vette fel, de üzenetre azonnal válaszolt és többször is mentem hozzá. Most arra sem válaszolt. Ha el tudod érni akkor menj hozzá nyugodtan, bár most csak autós kalandot hirdet.

 

Vago · Újonc (16 hozzászólás) · Április 29, 08:01

Sziasztok!

 

 Privát vagy egyetemista, támogatandó kiscsajt tud valaki?

Vago · Újonc (16 hozzászólás) · Május 9, 11:46

Sziasztok! 

 

Adrianaról vélemény? 

Pasika · Újonc (21 hozzászólás) · Május 20, 09:07

Nagykanizsa, Anna nevű hirdető (9916 telszám vég) a találka előtt előre kéri a rózsák felét.

Óvatosan....

Carmine · Újonc (2 hozzászólás) · Május 23, 09:37

Sziasztok!Esetleg valaki járt már Anna52 nevű hölgynél ?Örülnék egy kis tapasztalatnak!Köszi

Laci04 · Újonc (9 hozzászólás) · Május 31, 10:46

Sziasztok!

Kanizsa és környékén keresek fiatal lányt. Szívesen támogatnám. Tudtok valakit? Esetleg jelentkező?

CsárliFirpó · Újonc (25 hozzászólás) · Május 31, 20:43

A 23 éves bánokszentgyörgyi  Lindánál járt valaki? Képek igéretesek.

Kliens · Újonc (8 hozzászólás) · Június 1, 16:11

Sziasztok! Dorináról van valakinek tapasztalata? Környező településeken hirdeti magát, de elvileg Pacsán van. Köszönöm

Tintán · Újonc (3 hozzászólás) · Június 19, 12:13

Sziasztok. 

Nagymamával ismerkednék. Kor, alkat nem számit. 

Támogatnám is. Köszönöm szépen. 

Leventeeee · Újonc (5 hozzászólás) · Kedd, 16:20

Volt már valaki a Liza nevű lánynál ha igen mi a tapasztalat? Mindig máshol hirdet de ... köszi a a választ:)

Truckerboy · Újonc (5 hozzászólás) · Szerda, 20:09

Alexa38-ról pár gondolat. Az adatlapján nonstop hirdet. Szombaton délelőtt felhívtam. Nem volt elérhető. Ki volt kapcsolva. Hétfőn a délelőtti órákban kaptam tőle a kéretlen SMS-t. Tarifával lehetőséggel elérhetőséggel együtt. Hja ő csak válogatott időben dolgozik hétvégén egyáltalán nem. Akinek nem gáz a kéretlen SMS az keresse bátran. Bár mondjuk a negyvenrózsa egy órára enyhén szólva is leültetett. 

Pasika · Újonc (21 hozzászólás) · Csütörtök, 09:55

Köszi az infót! Egyeztettem én is vele, a 30-40 rózsa tényleg nem gyenge, de ha jól teljesít nem lehet rossz. A mai általános árakhoz képest amikor a legtöbb esetben csak a csalódás van, én már nem sajnálnék rá ennyit sem ha biztos tuti lenne a hölgy és a vele töltött idő élménye.

Senki nem látogatta még meg?

 

Truckerboy · Újonc (5 hozzászólás) · Csütörtök, 10:01

Én biztos nem megyek hozzá. Kettő ok miatt. Az egyik a diszkréció mert egy ilyen kéretlen SMS rossz időben botrányos. A másik az ár. Ennyi pénzért lehet akármilyen jó biztos nem fizetem ki. Megtehetném de nna… 

 

Leventeeee · Újonc (5 hozzászólás) · Csütörtök, 14:11

Sziasztok.Valaki járt már a Kerecsenyi Lejlanál? Mit lehet róla tudni ? 

Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · Csütörtök, 15:20

Te dolgod. Ezen a környéken sajnos egyre inkább ilyenek az árak, ma más a c lány autós kalandra is 25-öt kér fél órára. Meg pl. Hanna is aki igényes, bomba csaj és lakáson fogad. Én inkább hozzá megyek, mint az út szélén egyik autóból a másikba átülő lányokhoz, akik elintézik a fürdést egy nedves törlővel. Az egyetlen módja az árak reális mederbe terelésének az lenne, ha egyszerűen senki sem menne a túlárazott, de gyenge minőséget nyújtó szolgáltatókhoz. De ez soha nem fog megvalósulnik

 

Truckerboy · Újonc (5 hozzászólás) · Csütörtök, 16:56

Értem amit mondasz de ez az összeg irreális. Még ha jó akkor is. Pesti lányokhoz képest a béka segge alatt van. Képek alapján. De mégis pesti tarifa. De a legnagyobb próbálnám az SMS. Mi a bizonyíték utána nem írkál nem hívogat? Gondolj bele ha az adatlapon úgy hirdet hogy nonstop de nem fedi a valóságot mennyire lehet jó / korrekt ? Próbáld fel írj véleményt kiváncsi vagyok. 

 


Téma indítva: 2010.02.26., 1204 hozzászólás összesen