Sziasztok. Van egy nagyon szép arcú lány fönt, 20 éves Evelinnek hívják. Tud róla valaki valamit? Nekem nagyon tetszik, de van-e valakinek tapasztalata vele? Köszi.
Szexpartner fórum kecskemét
Kecskeméti szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
sasace · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 06. 19:18
Gesengus · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 02. 04:53
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy Kriszti (30) miért szüntette meg mindenütt a hirdetését?
Folyamatos hirdető volt Kecskeméten, ráadásul mindenki elégedett volt a szolgáltatásaival, mégis pár hete eltűnt.
Tud valaki róla?
WorldTraveler · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 27. 07:02
Szép jó reggelt hölgyek/urak :)
Egy kis segítségre lenne szükségem hölgyválasztás szempontjából ;)
Volt egy nagy kedvencem még tavaly... Rövid, szőke, bomba test MILF.. Sajna a nevére nem emléxem és nem is találom, de ha a jelenleg városban sportoló lányok közül vki tudna hasonlót írni nekem, annak örök hálám ;)
További szép napot mindenkinek ;)
adventure · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. november 22. 21:21
Teljesen igazad van! Nagyon sokat kell kapargálni a kövek közt, mire megtalálja az ember az aranyat. Nekem voltak pozitív tapasztalataim is, azt meg is írtam az előző hozzászólásomban. Jó lenne ha kiírnád te is, hogy ki volt az a titokzatos, akivel negatív élményeid voltak. Egyébként lassacskán szereztem már annyi gyakorlatot, hogy egy jól íránytott telefonbeszélgetéssel már sok mindenre tudok következtetni. Azt biztosan állíthatom, hogy az aki a kezén kívű a szájával is maszíroz az nem a jó masszőz kategóriába tartozik. Ha valaki tényleg igazi tantra masszázsra vágyik akkor Veszprémben a Tündér Tantrát tudom ajánlani. Ő ezt művészi szinten csinálja. Tökéletesen kontrolálja a folyamatokat, elvisz a csúcs közelébe, ott tart percekig, majd visszavezet.....és ezt hatszor egymásután.
Neooo · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 21. 21:20
Ébresztő Kecskemet!Ha eddig is volt valakinek fogalma az igazán jó s*xről annak egy új fejezetet ír az életébe Zoé!Tele kellemes meglepetésekkel ő nem a szokásos sablon csakszik közé sorolható!Kellemes órát töltöttem vele.Jó parkolás és minden ahogy a vidékilany.hu oldalon le van írva.Ne habozzatok!.... kellemes kikapcsolódást
Balu99 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 21. 17:06
Ezzel csak az a baj, hogy némelyik lány köszönőviszonyban sincs a masszázzsal !
Ha derogál nekik a s*x akkor átváltoztatják a htirdetését masszázsra.
Olyan szolgáltatóhoz nem is megyek akinek profi képei vannak mert az biztos nem fedi a valóságot.
Sajnos megtapasztaltam.
Marcsika csak hisztizni tud, maszírozni nem ! A képeihez képest plusz 15 kg.
Liácska aranyos de ő sem profi !
Olyan lányba is futottam ,aki németországi *rakkal dolgozik, gondoltam profi kezekben leszek ezért a rózsaszálért.
Sajnos sokat van itt és gondolom nem én vagyok az egyetlen aki csalódik benne.
Itt is több kilo felesleg van a hölgyön,nem beszélve arról hogy biztos nem ó van a képen.
A flegmaságát, nagyképüségét már meg sem említem.
Csak azért nem írom ki a nevét mert folyton arról áradozik, hogy milyen kapcsolatai vannak.
Igazán jó masszázson itt még nem voltam.
adventure · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. november 20. 18:48
Egy igazán jó masszőz hosszabb és nagyobb élvezetet tud nyújtani. Ezért divat!
Synonim · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 18. 13:32
Kedve Fórumozók!
Most ekkora divat lett ez a masszázs szolgáltatás,vagy valaminek ez a "fedőelnevezése"? Vagy egyszerűen aki nem érti a dolgát az marad a "hátnyomkodásnál"? :)
Nyuszófül · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. november 14. 11:16
Üdv
Mivel úgymond Én is jelenleg a "vándormadarak" táborát részesítem , (Kecskemét, Héviz , Pécs) meg kell említenem ,hogy nem minden szárnyas rablómadár .
Köztünk is akad olyan aki valóban érti a dolgát , csak ahogy említetted is fel kell kutatni .
További szerencsés kalandozást :)
Nicole
adventure · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. november 12. 15:24
Sziasztok!
Masszázs fogyasztó vagyok. Nem egyszerű olyan masszőzt találni, aki valóban érti is a dolgát, és hosszan elnyújtott élvezetet tud nyújtani. Rájöttem, hogy sokat kell kaparni a kövek közt, mire megleli az ember az aranyat. Volt sok örömben részem, de nem kevés helyről távoztam csalódottan. Azt mindenesetre megtanultam, hogy a vándormadaraktól sok jót nem lehet várni. Egyik héten itt, a másikon ott, a harmadikon amott. Az újdonság varázsát kihasználva lerabolják a várost, majd tovább állnak. Befutottam pár ilyenbe, de tudom, hogy az igazán jót csak akkor tudja értékelni az ember, ha megtapasztalja a rosszat is. Ezért lenne jó, ha ebbe fórumban egy kicsit aktívabban írnának a fogyasztók, hogy az átadott tapasztalatok alapján kevesebb legyen a sz*pás. Nekem pozitív élmény volt a Szöszi, Emili, Tündér Tantra és Kezes. Negatív az összes vándormadár és a helyiek közül a Regina és Marcsika. Most felkerült egy reményteli hirdetés Virág nevű masszőztől. Kíváncsi vagyok rá! Örülnék, ha valaki, aki már volt nála megosztaná tapasztalatait itt, vagy privátban.
LinaSzolnok · Lelkes újonc (2 hozzászólás) · 2016. október 27. 15:10
Egy sráccal kapcsolatban a TELEFONSZÁM FEKETELISTA fórumban olvashattok!
AJÁNLOM MINDEN KECSKEMÉTI SZOLGÁLTATÓ FIGYELMÉBE!
samsung · Újonc (4 hozzászólás) · 2016. szeptember 03. 21:43
Sonjárol valaki??
menőmanó · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 18. 13:11
sziasztok ! Valaki tud infót adni Marichuy 26 ról ?
cotera · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. augusztus 14. 16:00
Sziasztok
Holnap reggel megyek kecskemétre,infót szeretnék kérni.
Kit válasszak?
Timi,Eszter,Gina?
Előre is köszönöm
Scalon · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. augusztus 10. 14:33
Üdv Mindenkinek!
Ma meglátogattam Kinga-t fénykép garancia nélkül hirdet, de a képek fedik a valoságot.
Kecó fürdő átlagos célnak megfelel.
A lány kedves volt és normális, nem beszélt a leg beszédesebb de amit kérdeztem arra normálisan rendesen válaszolt.
Együtlétet nem írom le ránk tartozik, de kedves és odaadó volt már-már tényleg barátnő feeling. Amit kértem ahogy kértem csinálta és nem ugy mint egy darab fa.
Franciája nagyon kellemes volt.
Szal tudom ajánlani.
menőmanó · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 10. 10:10
Sziasztok ! Keresek Augusztus 20. -án tartandó legénybúcsúra 2-3 escort hölgyet .
A rendezvény kecskemét környékén lesz ! Aki tud az segítsen vagy ajáljon.... előre is köszi !
redman · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. július 19. 08:59
Sziasztok! Több napot töltök városotokban, adna valaki infót Liácska masszázs (33) hölgyről, illetve kit ajánlanátok masszázs kategóriában?
Törölt felhasználó · 2016. július 15. 23:17
Szia Bubus01!
Én Kriszti30 nevű hölgyet tudom Neked ajánlani.
Rendes,megbízható,és eléggé ügyes is.
Ráadásul szép arcú,és testű hölgy.
Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. július 15. 15:08
Édes Petyoka!
Köszönöm a megtiszteltetést,de nem biztos hogy az Uriember az én korosztályomat kedveli.
Csókollak , szépnapot minden fórumozónak !
petyoka · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. július 15. 12:24
Bubus Veronikát VÁLAZD