Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
AJóARoszÉsÉn · Újonc (29 hozzászólás) · Február 9, 11:44

Sziasztok!

 

Volt Debrecenben egy Tina nevű hőlgy. Elvileg Nyíregyen lakott, csak ott szolgáltatott. Valakinek nincs infója róla? 

 

Köszi!

Lacus90 · Újonc (3 hozzászólás) · Február 6, 19:06

Sziasztok! Szabolcs megyén belül van olyan hölgy akit nyugodt szívvel ajánlanátok? Jöhet privátban is! Köszi!

Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · Február 6, 03:41

Kellemes napot -A Nyírbátorban hírdető Selináről tudna e valaki bíztatót mondani?

bonanno · Újonc (51 hozzászólás) · Február 5, 21:25

Hát Hannára én is rá vagyok.❤️

 

King0327 · Újonc (19 hozzászólás) · Február 5, 20:22

Sziasztok, tudnátok ajánlani lányt aki vállal anális együttlétet is?:) köszönöm 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Február 5, 11:44

Én megyek🥰👌🥰

 

Jozsika12 · Újonc (11 hozzászólás) · Február 5, 08:12

Szeretnék véleményt kérni izabella 35 ről privátban 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · Február 4, 12:35

Sziasztok ❤️.  Jövőhét Kedden február 10 dikén , 1 év után újra itt, 2 napig , várlak titeket sok szeretettel . Emília néven leszek fent a  de Hannaként vagyok ismert . Puszi nektek szép napot ! ☺️

Dávid96 · Újonc (6 hozzászólás) · Január 28, 13:22

Sziasztok!

Ashleynél vagy Milénánál járt már valaki? Mennyire ajánlott leányzók?

adam3131 · Újonc (4 hozzászólás) · Január 27, 23:21

Sziasztok esetleg tud valaki vagy van itt olyan akikhez lehet csatlakozni 3 As  szexre ? Párokra gondolok! 

Incoinco · Újonc (2 hozzászólás) · Január 23, 01:09

Sziasztok. Volt már valaki Lia-nal (Kitty24) nél? Rózsák azok nagyon korrektek de hátha valaki megerősít hogy jó e vagy sem. 

Thor95 · Újonc (8 hozzászólás) · Január 19, 23:30

Milyen újdonságra gondolsz?

Denisa4 · Újonc (53 hozzászólás) · Január 16, 09:33

Kedves Kandúrok !:)

Január 21-25-ig újra a városban!Várlak sok szeretettel és pár újdonsággal !;)

Coffee · Újonc (95 hozzászólás) · Január 14, 08:27

Voltam Diornál,hát a képek erősen marketing jellegűek, viszont kedves a rózsákal sincs elszálva, így maradtam és nem bántam meg. Tapasztalt amit kértem teljesítette. 

Coffee · Újonc (95 hozzászólás) · Január 14, 08:19

Néha erre téved, olyankor látható a hirdetése.

dæni · Újonc (10 hozzászólás) · Január 13, 20:07

Sziasztok aki tud esetleg olyan fiút (párt!)aki megosztja barátnőjét egy jó harmasra az írjon ! 😉

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Január 11, 16:50

Annyi negatív beszámoló után mit vártál? Várható volt, hogy nem a két Jackpotot kaptad el.... :(

 

Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · Január 8, 06:39

Sziasztok Urak és Hölgyek . Az apróban hirdető Liáról tudunk valamit? 

Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · Január 5, 14:08

Szia. Engedd el, és még finom voltam

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Január 5, 10:04

Voltam, inkább maradtam volna otthol :(

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen