Erről a fiatal Mátészalkai hirdető hölgyről van valakinek véleménye tapasztalata? eléggé csinos és már már túl bevállalós. Érdemes ellátogatni hozzá vagy lehúzós
A héten meglátogattam kedvencemet Claudia 37 hölgyet, olyan volt mint régen sőt gyönyörűbb,szexi vad imádom. Mint egy kis tornádó, nála nincs megtorpanás ,kínos percek,csak hagyod hogy elsősodorjon ,magával ragadjon az első pillanatól kezdve.Ő maga az élő szexualitás, élvezet minden perc amit vele tölthettem. Nehezen van hozzá fogható véleményem szerint városunkban, mint vendég központi hozzáállásba, mint szépségbe, mint kedveségbe. Kéretik vigyázzni rá ,aki hozzá megy, nem legyél tapló és garantáltan a mennyországba visz.
Kedves ZéróZénó ! :) Minden pozitív értékelés ami Rám irányul, falsnak gondolod. Várlak szeretettel,hogy Te is tudja olyan pozitív dolgokat írni ,amiket a többi kedves Úri emberek :) Puszi :* Lia
Hivtam a Barbara 31 hirdető ahogy beszelt a telefonba azt gondolom az elmúlt 5 évbe nem hallottam hirdetőt ilyen kedvesen elmondani az étlapot. 🙂 Ez egy plussz pont ☝️
Lia 32, Nyíregyháza - na, ő egy földre szállt angyal.
Végtelenül kedves és korrekt. Önmagára és a környezetére maximálisan igényes, ami nálam talán az egyik legfontosabb szempont. A tapasztalataim alapján nem reménykedtem benne, hogy valaha találkozom olyan lánnyal, akinél egyszerűen nem tudok mibe "belekötni". A kisugárzása, a kedvessége magával ragadó. Az intim dolgokra nem szeretnék kitérni, mert nálam ez a teljes összkép része, de ezzel a részével sem volt semmilyen probléma. Nagyon vigyázzatok Rá! Ő tipikusan az a lány, akit az ember szívesen megtartana magának!
Nagyon csábítóak voltak róla a fotók és viberen folyamatosan frissiti a fotóit nagyon kis guszta leányzó,de hát így gondolom a személyes találkozó is necces vele.