Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Darster · Újonc (19 hozzászólás) · 2016. október 10. 02:31

Hella jelenleg nincs fennt, ez az jelenti, hogy jelenleg nem fogad vendegeket? Meghalalnam ha valaki eltudna kuldeni a szamat privatba.

 

Koszi.

gg100 · Újonc (10 hozzászólás) · 2016. október 07. 10:49

 

 Voltam nála. Kertvárosi lakás, tiszta és rendezett, mint ahogy a hölgy is. Szép arc, arányosan formás idomok,  kedves és barátságos stílus, úgy egészében nagyon rendben van - ha csak nem kimondottan a nagymellű szőkékre buksz, feltétlenül érdemes meglátogatni.

Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2016. október 04. 17:38

 Én csak Moncsirol tudok nyilatkozni megéri hozzá is elmenni kedves,jofej . Bár ahogy olvasgattam fórumot Sissy-t is dicsérik nála még nem voltam de egyszer tervezem a látogatást, de ha jól tudom ő nem pécsi . 

 

Viktord · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. október 03. 23:42

Sziasztok!

Napokban mennék egy hölgyhöz, de nem tudok dönteni. Legyetek szívesek véleményt írni akár privátban is a kérdéses hölgyekről. 
Lili24, Moncsi33, Sissy32, vagy ha mást ajánlotok azt is szívesen elolvasom!:) 

 

Köszi! 

Törölt felhasználó · 2016. október 03. 21:18

 

 Ez azért eléggélerágott csont és nyilvánvaló tény... :P

gg100 · Újonc (10 hozzászólás) · 2016. október 03. 12:31

Üdv!

Ha járt valaki Mona 23-nál, ossza meg a tapasztalatait, legyen szíves...

StaropraMAN · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. október 02. 18:33

ha megnézed, az arca is elég "életidegenre" van mindig "shoppolva". (igazi Paint mester :D ) 

 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2016. október 02. 17:24

Csak nekem tűnt fel hogy szilvi (22) képein el vannak vékonyítva az idomai? :D :D a keze, a dereka, a lába stb... még a háttér és görbül...

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2016. szeptember 30. 23:38

 Szeintem se hagyd ki!!!

 

mogyorospele · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2016. szeptember 30. 15:11

Köszönöm, felvettem a "must have" listára. :)

 

TNS · Újonc (142 hozzászólás) · 2016. szeptember 30. 14:45

 Kiara 23. Ő valóban nagyon ajánlott!

 

mogyorospele · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2016. szeptember 30. 14:04

Egy Kiara nevű lányról sok pozitív hozzászólás volt már, ő esetleg a jelenleg is hirdetők valamelyike lenne? Ha igen akkor melyik a kettő közül, a szőke 30, vagy a barna 23? THX!

Jonathan49 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2016. szeptember 28. 20:30

 Dóri24, Gina, Tímea26 ill./kissé idősebb, de ez nem látszik rajta/ Babett

 

ftoth1974 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. szeptember 27. 22:31

Sziasztok!

Holnap ismét Pécsen leszek pár napig.

Kit tudtok ajánlani - lehet masszázs is - akit érdemes meglátogatni?

Valerinél, Hellánál és Virágnál már jártam.

Ígéretesnek néz ki az eddig vélemények alapján Amanda illetve egy új lány Lilli.

Masszázsban Meryll-t látogatnám meg.

Van valakinek tapasztalata, amit megosztana?

Köszönöm

Razorlight · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. szeptember 27. 19:29

Sziasztok.
Sokat járom az országot,úgymo olyan üzletkötő vagyok.
Pécsen is megfordulok többször mint ahogy a többi nagyvárosban is. Mivel sokat utazom ezért olykor szükségét érzem egy kis lazításnak. Nagyon szuperek a pécsi lányok a pécsi hirdetések.Sajna az első és remélem az utolsó rossz élményem keletkezett amit azért osztok meg veletek mert nehogy ti is /utazok/ ugyan ezt a hibát elkövessétek.
Már közeledtem Pécs felé s nem értem el kit szerettem volna gondoltam nézek valami frissítést,így is tettem. Hirdetés telefon,egyeztetés, s a megbeszélt helyen várt a leányzó és nem is csalódtam a látványban a ház előtt.
Mikor felmentünk a beígért masszázsra akkor ott fordult minden, megértem a dohány szagot amit én nagyon nem viselek,de gondoltam legyűröm,de hát a higiénia ami áradt a testből az már mindent felül múlt,és hab a tortán hogy folyton az órát leste, ami felesleges volt számomra mert eszem ágában sem volt kihasználnom a rászánt időt. S itt még fokozhatnám de nem szívesen tenném mert átlépne a sztorim alázásban. Nagyjából vigyázni az ujjal s  jól szemlélni társaim a pécsi kertvárosban is a /Csajszi hirdetés / alatt főleg.
Szép estét 

mogyorospele · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2016. szeptember 25. 17:22

 A nyulas csaj valószínűleg Daniella 26 lehetett, legalábbis tesztpilóta kommentje alapján:

https://videkilany.hu/forum/post/86351#86351

 

A fekete ruhás hölgy az a "miről fantáziálsz, álmodozol" lenne? Két hozzászólás volt róla, egyik ajánlott, a másik átlagosnak mondta.

Kettővel fölötte a válasz, a másik meg a kérdésed alatt hárommal:

https://videkilany.hu/forum/post/92062#92062

https://videkilany.hu/forum/post/93767#93767

 

 

vendeg0 · Újonc (13 hozzászólás) · 2016. szeptember 25. 12:13

Nóri(25) A képeknek semmi köze a valósághoz... Szép tudomány a Photoshop... 

Jonathan49 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2016. szeptember 23. 09:21

Infók az alábbi csajokról:

Dóri 24 . Kimondottan szép , jó alakú, de pici kis mellek. Mosolygós, remek hozzáállás, ajánlom igényes uraknak

Miről fantáziálsz? hirdető az apróban: Kissé molett, nagy cicis csajszi. Közepes hozzáállás, felejtős. 

Beeni · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. szeptember 21. 17:05

Sziasztok!

Réka 27-ről van valakinek tapasztalata? (privátban is jöhet) (Köszi!)

Konda · Újonc (55 hozzászólás) · 2016. szeptember 20. 08:45

voltam palma37nel. 

Aranyos no szerintem. Amit nyujt viszont az nem nagy szam.

A mellek azonban karpotolnak, iszonyu szepek. Akik az ilyen meretu mellekre buknak azoknak be fog jonni meg a gyengebb musor ellenere is.


Téma indítva: 2010.02.25., 8594 hozzászólás összesen