Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
goldyboy · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 14:39

 Odettet én is javaslom ,hogy kerüjétek el......

 

 

 

Banzo · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 12:41

Üdv.

Odettet elkerülni............r***enetes. Nem is érdemel több szót.

 

Tracker · Újonc (7 hozzászólás) · 2016. augusztus 15. 07:13

Sziasztok.

 

Iza(23) és  Szofi(21) ről  lenne valakinek infója?

 

Esetleg a fiatalabb lányok közül kit érdemes meglátogatni egy jó franciáért??

 

Előre is köszönöm!!

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2016. augusztus 14. 18:33

Szilvi sztem nem lehet sokkal rosszabb, bár én még csak az utcán találkoztam vele és egy bomba csaj ruhában is. Aztán, hogy bejutsz-e hozzá az egy másik kérdés. Én egyszer megpróbáltam aztán egy nagy beégés lett mert még azt is letagadta, hogy beszélt velem mikor becsengettem a lakásra ugyanis tudtam, kivel dolgozott együtt anno. Ugyanis mire odaértem a megbeszélt időre, kikapcsolta a telefonját de biztos nem volt foglalt mert a kaputelefont felvette. Azóta sem értem de már nem fogom újra megpróbálni akármilyen csábítóak a képe. Elvből. Ez nálam kiveri a biztit. Dönts! És ha bejutsz, cáfolj rám és kérek egy kimerítő beszámolót.

 

mogyorospele · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2016. augusztus 14. 18:23

Nem írok konkrétat, mert moderatúra lenne a vége. A mai nap konklúziója:

 

1. Minden esetben leinformálható lányhoz kell menni. ÉS PONT. Az hogy honnan informálod le, azt úgyis tudod már. Innét a fórumról, vagy a ***moderálva***-ról, vagy az ***moderálva*** oldalon, amelyik lány enged véleményt nyilvánítani, vagy bár akárhonnét. A gugli a barátod. Vagy egymás barátai vagyunk, privát üzenetben.

 

2. Húszonévesek közül csak Kamillához ezentúl. Akinek nem inge, ne vegye gatyára, de a legtöbb húszonéves nem az az "nő lekületű" szolgáltató, hanem a másik fajta (igen, a ká betűs). Nem voltam soknál, de az a pár elvette a kedvem ettől a korosztálytól. :( Kamilla a kivétel. Írták már itt, és szó szerint igaz, hogy Ő lehetne az etalon a korrektség és minden más terén, főleg ebben a fiatal korosztályban. Talán Ő sem az a kimondottan összebújós-romantikus fajta, de minden másban magasan veri a korosztályát, egy kedves, normális és csupaszív lány. Mától fogva vagy ő, vagy a harminc pluszos hölgyek, és közülük is csak azokhoz, akikről van pozitív feed back.

 

Ennyi, akit a konkrét érdekel, az keressen meg privátban.

 

UI: érdekes, de hamar lekerült a hirdetés, egy a másik meg kéteset kapott? Más is megszívta ezek szerint?

StaropraMAN · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. augusztus 14. 13:00

hát Szilvi PONT így bizos nem néz ki, mert - bár határozott fejhlődést mutat - igen amatőr módon retusálja a képeit (elég ha csak az árnyékokat, illetve a szögletesre formált combot nézed. 

 

mogyorospele · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2016. augusztus 13. 16:42

Volt egy lány itt, utoljára talán június elején lehetett aktív. Viktória néven hirdetett, pár fekete-fehér képpel, arca egy pillangó mintával volt kitarva (hátha így rémlik valakinek). Elég szűk időbeosztással dolgozott, csak 17-től 21-ig, vagy tanult, vagy dolgozott máshoz is, már nem emlékszem, hogy mit mondott erről. Kertvárosi volt. Itt is hirdetett és az R-betűsön is. Sajnos nem tudtam felkeresni akkor, és nagyon eltűnt, a telefonszáma sem él már. :( Tudni róla valamit, végleg abbahagyta, vagy elment külföldre, vagy mi lett vele? Nagyon jó lett volna eljutni hozzá, nagyon normális, kedves lánynak tűnt így telefonon keresztül is.

ralph · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. augusztus 13. 14:01

sziasztok

 

érdeklődnék hogy alma és párjnál volt e valaki és hogy ajánlott e ?

avagy alma ajánlott e ? 

 

köszönöm

Törölt felhasználó · 2016. augusztus 12. 21:52

Nos, igen. Ahhoz képest, hogy sokan azt sem akarják, hogy az utcán köszönj nekik, amikor egyedül vannak, ez erős. Igazad van.

 

StaropraMAN · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. augusztus 12. 20:30

ahhoz mennyire kell butának lenni, hogy azt a mail címet add meg itt, amivel közösségi oldalon is regisztrálsz? :D

Andris80 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. augusztus 11. 22:05

Nem tartottam poénosnak a kijelentését , hogy ismeri az asszonyt . Diszkréció , stb - ennyi

 

Anonim2016 · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. augusztus 11. 10:58

***Kérjük az Önreklám mellőzését!***

 

Mendykéről senkinek nincs infója??

Törölt felhasználó · 2016. augusztus 10. 22:15

Mi történt, ami ezt a gyökeres változást megindokolja?

 

Bubuska · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. augusztus 10. 21:17

Ne felejtsd el megemlíteni , hogy a képei nem fedik a valóságot - szoktam látni a hölgyet(kb.50 éves) ott lakom a környéken .

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2016. augusztus 10. 21:02

A leányzó igen kedves 35 éves. A képei talán kicsit régebbiek, de nagyjából tükrözik a valóságot. A hozzáállása igen pozitiv. A kért rózsaszálak megegyeznek a pécsi átlagnak. Ügyes a franciája és a szex is jó volt vele. A 2 menet közti masszázsa kimagaslóan jobb volt mint a legtöbb lányé.Szerintem ajánlott a kis hölgy.

 

Andris80 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. augusztus 10. 17:36

Helyesbítenék , nem ajánlom őt . Az újjabb alkalom nagy csalódás volt . Bárki más csak őt ne mégegyszer , nem tudom szívesen ajánlani ezek után .

 

Törölt felhasználó · 2016. augusztus 08. 17:18

Szevasztok Holnap mennék késő délután estefelé egy hölgyhöz.Kit ajánlanátok? 37-38 évesnél ne legyen idősebb.Fiatalabb idősebb is jöhet lehetőleg többet ajánjatok hátha valakit nemérek el.Privátban is jöhet a válasz.

Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 06:54

Én is voltam már nála, korrekt hölgy, rutinos, természetes, sokat látott:-)

 

skyrocco · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. augusztus 08. 06:47

Üdv a fórumon!

Sok hasznos tanácsot olvastam a jóvoltotokból, ezért köszönet. Múlt héten pórul jártam. Felkerestem Katrin 25-öt. A telefonban kedves, türelmes volt. (Miattam nem volt egyszerű az időpont egyeztetés. ) A lakásbaérve kellemes meglepetés. A fotók nem adják vissza a valóságot. És itt vége a jónak. A rózsák száma a legmagasabb kategória, amit eddig átadtam. Reméltem ezért a szokott színvonalat. 

Ehhez képest csikis mindenhol, cici tabu. Közben ajtódöngetve megjön a ház ura. Amiben megállapodtunk, semmi nem teljesült. Komolyan aggódtam, leszakítja, annyira cibálta. És a legfontosabb, amíg lezuhanyoztam, a brifkó áttelepült...   Én nem ajánlom senkinek.

Andris80 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. augusztus 07. 10:54

Johnny Rock

"Ha egy igazi MILF-re vágysz" kezdetu szoke holgynel volt mar valaki az aprobol?

 

Szia Johhny Rock . Igen én voltam a hölgyel . Szereti a répát meg kell hagyni , jövő héten tervezem az újjabb látogatást hozzá .

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8594 hozzászólás összesen