pécsipár?valakinek infoja?
Szexpartner fórum pécs
Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
zoli11 · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. november 08. 21:39
Karesz90 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. november 08. 19:43
Üdv,
Az alábbi hölgyekről bármilyen infót nagyon megköszönnék, itt, vagy privátban is:
Szimona(19)
Kiara(22)
Veronika(21)
Külsőre és írás alapján is nagyon szimpatikusak, de csak egyiküket van lehetőségem meglátogatni, és nem nagyon szeretném a szerencsére hagyni.
A válaszokat várom, és előre is köszönöm!
Törölt felhasználó · 2015. november 08. 17:45
beatrix27 mondjatok rola
bacardi · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. november 08. 14:52
Moncsi vásárcs. környéke!
screpy · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. november 08. 09:01
köszi ;)
Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. november 08. 07:21
Gina és Ivett okés. A többit nem tudom:-)
screpy · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. november 08. 06:49
Sziasztok!
Gináról,Szimónáról,Szilvi22,Kira39,és Ivett25-ről szerednék érdeklődni!
Valakinek érdemi infója velük kapcsolatban?
Jöhet privát ide is mind1 ;)
Köszi előre is pacsi...
just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. november 07. 14:40
Szilvi nem tudom miből szűrted le, hogy nem tetszel. Csak arra próbáltam rávilágítani, hogy ilyen Istennő testel ami neked van sokáig kéne keresgélni azt a férfit akinek nem tetszel..
Bocsi, de abból a szempontból amiért mennék hozzád az arcod másodlagos. :)
Törölt felhasználó · 2015. november 06. 19:18
Pont úgy tudtam, hogy ő a külvárostól is kíjjebb van. :)
De lehet, hogy költözött.
Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. november 05. 22:08
Moncsi.
just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. november 05. 19:31
Járt e már valaki Szivinél? Hát nem tudom mennyire lehet hinni annak, hogy 284 ember kedvence, de én még sosem tudtam elérni. Szegényt nem hagyják, hogy felvegye a telefont :D Bár kétlem, hogy az arca miatt lenne ilyen elfoglalt :D
kovand · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. november 04. 20:05
Úgy is lesz. :) Már beszéltünk egyszer telefonon és pozitív tapasztalataim voltak.
Szilvi21 · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. november 04. 19:41
Szia szerintem nem tart semeddig kideriteni nem kerül semmibe remélem nem okozom csalódást. puszi
kovand · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. november 04. 17:50
Üdv!
Valaki járt már Szilvi(22)-nél?
Mert a mostanában felrakott "arcos" képei egyértelműen photoshoppoltak.
Valójában is ilyen arca van? (csak olyan írjon aki tényleg látta is élőben :))
Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. november 04. 11:27
Szerintem érdemes hitelt felvenned, gyorskölcsön, aztán befekteted:-D
Balázs1983 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. november 03. 20:20
Sziasztok! Nincs valakinek felesleges ***moderálva***, hogy kipróbálhassam Kendrát, Amandát, Moncsit, Ivettet és Lilit is, mert csak egyikükre futná most? :D
Törölt felhasználó · 2015. november 02. 09:26
Ok, ismerem Babettot, csak nem tudom, h dolgozik-e még, jó lenne nála relaxálni, ha van rá lehetőség...
jamesbond007 · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. október 31. 19:06
Sziasztok,
Lilien (27), illetve Beatrix (27) hölgyekről valakinek tapasztalata?
Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. október 30. 14:30
Hella nagyon ugyes!
titi99 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. október 29. 22:34
Valaki volt már hella-nál? Érdekelne a hölgy! :)