Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2015. október 20. 21:01

Irigység,intrika,rosszindulat Kincsem :-) 

 

bacardi · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. október 20. 15:52

Nem igazán értem a negatív kezecskéket a hozzászólásaink jobb sarkában!

Biztos mindenki ott volt akkor és átélte amit mi! 

Törölt felhasználó · 2015. október 20. 09:36

Szerettem minden pillanatot!.....:-) Csókollak! Köszönöm az estét Kincsem!

 

bacardi · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. október 20. 09:26

Hali! Már nagyon rég készültem arra, hogy meglátogassam a város egyik kincsét! Tegnap sor került rá! 

Nem részletezem, de valami fantasztikus estét töltöttünk el és biztos megyek még hozzá! 

Kedvesség, nyugalom és minden ami egy jó szeretkezéshez elengedhetetlen, ott volt nála!

Köszönöm!  DRÁGA MERYLL!

mtékáink · Újonc (34 hozzászólás) · 2015. október 19. 22:25

Nyugtassatok meg. Ugye túlélte a kékruhás csávó a dominát?

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. október 19. 19:18

Szerintem a bonbon!

 

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2015. október 19. 14:04

Elém levăgos kiknek nem tetszik :D 

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2015. október 19. 13:52

Virág.

 

macskakaja · Újonc (36 hozzászólás) · 2015. október 19. 13:49

virág v. bonbon a hölgyeknek? szerintetek?

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2015. október 19. 13:32

Most erre a 4 szóra miért is jött 3 negatív jelzés? Nagyjából sejthető...

 

májsztro · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. október 19. 11:20

Itt negatív véleményt nem lehet írni?

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. október 19. 10:21

Igazad van! Azt kellett volna tennem.

 

zsozso33 · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. október 18. 21:00

Ez korrekt! Köszönöm, és rendben!

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. október 18. 20:47

Köszönjük mi is! Írják meg neki is, hogy ne nevet váltson hanem hozzáállást és szerintem lesznek itt a városban sokan akik kiváncsiak lesznek rá! Szerintem ígéretes a HÖLGY! Komolyan.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. október 18. 17:16

Tisztelt zsozso33!

 

Kérjük váltsanak témát, mivel lassan csak erről szól ez a topic, hogy mi a hölgy neve. Mi írtuk vissza folyamatosan Ritára a hirdetés nevét, akár mire írta át.

Köszönjük!

 

zsozso33 · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. október 18. 16:14

Az "új" lányt Ritát védelmezi az oldal! Figyeljétek, eltünnek a hozzászólásaim. Már 2-3 eltűnt!

Lehet beírt valamit a kishölgy, és az oldal szerkesztői elhitték. Ez nem semmi!

 

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2015. október 17. 23:22

Nagyon szépen köszönöm fiúk. :) 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. október 17. 17:21

 

Johnny Rock!

Szerintem tapasztalt"öreg" róka vagy már ezen a fronton. Ha már azajtóban ilyen csalódás ért, miért kísértetted a sorsod és nem fordítottál hátat?

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. október 17. 14:46

Üdv! 

Mindig pozitív tapasztalattal jössz el? Ez úgy hangzik mintha minden nap mennél :) Ezek után már én is rohadt kiváncsi vagy erre a Gina lányra, csak mikor Pécsen vagyok valahogy sosem érem el..

 

kovand · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. október 17. 14:34

Hali!

Egyet kell értsek TNS kollégával.

Gina igazi kis gyöngyszeem városunkban. Én is mindig pozitív tapasztalatokkal jövök el tőle.

Csak normális makkereknek ajánlom! :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen