Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
acdc · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. október 08. 00:33

Sziasztok! Mercédesz -ről szeretnék véleményt?

Törölt felhasználó · 2015. október 06. 09:19

Sziasztok

Viky20-ról szeretnék érdeklődni.

Laci678 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. október 05. 14:31

Sziasztok! 

Meryll szamat elkuldene valaki privatban?

Koszonom

Öreghal · Újonc (22 hozzászólás) · 2015. október 05. 08:37

Szia !  
Írtam privátban.

 

Törölt felhasználó · 2015. október 04. 15:07

snki nm mond rola semmit

 

Törölt felhasználó · 2015. október 01. 18:08

pécsi szandikárol irjatok véleményt!28éves dögös  a ***moderálva*** sziszi a neve

irjatok rola 

kuksi · Újonc (38 hozzászólás) · 2015. szeptember 30. 21:37

Pár éve jártam nála többször is. Kifogástalan volt amit nyújtott. Üdv.

 

Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2015. szeptember 30. 15:11

Hát remélem hamarosan visszatér :D

 

Törölt felhasználó · 2015. szeptember 30. 14:42

Szerintem megint kiment Németbe 1 időre.

 

Balázs92 · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. szeptember 26. 11:10

sziasztok!

tudnátok ajánlani lányokat, akik párban dol..znak?

előre is köszönöm a válaszokat!

Törölt felhasználó · 2015. szeptember 22. 09:08

Voltam Ninettkénél hát annyit mondhatok hogy a képeknek teljesen megfelel sőt még jobban is néz ki.Voltam már pár lánynál ,de eddig messze ő volt a legjobb szerintem ez mindent elárul róla.Megkérek mindenkit tiszteségesen bánjon vele és vigyázatok rá.

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. szeptember 20. 21:58

Hát igen a fórum lényege az lenne, hogy az ember elkerülhesse az ilyen-olyan indokból elkerülendő szolgáltatókat! Ehhez pedig kellenek az erről szóló hozzászólások, ha csak dicsérni lehet,  akkor tényeg felesleges az egész :D

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. szeptember 20. 16:27

Tisztelt Látogatók!

 

Önök, látogatók kérik belső üzenetekben, hogy a csevegéseket ne engedjük a városok részeknél (mivel azok nem vélemények), arra meg van a megfelelő topic, illetve azt is, hogy a moderálások legyenek szigorúbbak.

Nem értjük mi a gond, ha ezeknek a kéréseknek eleget teszünk? :)

Törölt felhasználó · 2015. szeptember 18. 14:12

Így bizony.

 

bacardi · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. szeptember 18. 13:27

Jaaaaj, tényleg nemrég még  Evi néven futott a drága . 

bacardi · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. szeptember 18. 08:55

Karin 35 nekem elég fura. Egyszer Jill, egyszer Karin. Mire jó ez? Jövő héten lehet Jenő lesz!

zsozso33 · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. szeptember 17. 20:45

Sziasztok! Kis segítség kellene. Keresek legénybúcsúra 1 vagy 2 hölgyet. Amolyan humorosra vett, igazi show-t szeretnénk. A lényeg, minél testesebb, molettebb hölgyet(ket) szeretnénk. Másról nem is lenne szó, csak a show- ról, táncról. Most Szombat lesz! Aki tud ötlettel szolgálni, írjon, vagy akár hölgy jelentkezését is várom, ha olvassa!

Törölt felhasználó · 2015. szeptember 17. 08:06

Nóri (25): egy ideje szemezgetek vele, csak sajna nem érek rá ezen a héten, ennek ellenére felhívtam, hogy tájékozódjak. Nos, a telefonon át hallottam, hogy tényleg egy mosolygós csaj, jókedvű volt, közvetlen, és egy telefonos tájékoztatónak így is kell(ene) lezajlania mindenkinél. Ezek alapján alig várom, hogy megint itt tartózkodjon nálunk, hogy meglátogathassam.
Aki járt nála, esetleg megerősíthetné, hogy jól érzékeltem-e a dolgokat.

Nyilván: amint volt randi, küldöm a részleteket. ;)

Törölt felhasználó · 2015. szeptember 15. 13:05

Csak annyi, hogy a szöveg alapján nem az a berendezés van a combok közt, mint a lányoknak. :) Nehogy meglepődj. :D

 

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. szeptember 15. 10:06

A k**er Veronika (46)-rol  beszelsz?

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen