Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
bandage · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. augusztus 16. 22:45

Az ilyenre azt mondjákhogy egy fokkal melegebb :-)

 

Jonathan49 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. augusztus 16. 09:12

Amanda29 tényleg jó csaj. Szuper a teste és a szolgáltatása is. Egy picit enyhíti a képet, hogy valószínű az egyik szülője hátrányos helyzetű nemzetiségi.

shrinktube · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2015. augusztus 16. 07:20

Inkább Viviennt. Fanny a beszámolók alapján a nagyon nem ajánlott kategorába tartozik.

 

diaksrac · Újonc (11 hozzászólás) · 2015. augusztus 15. 19:36

Sziasztok!

Kit ajánlotok csak franciára? NFVSZ vagy mélyen végig ... Fannyt és Viviennt nézegetem. Kettejük közül inkább kit válasszak?

massfun · Újonc (48 hozzászólás) · 2015. augusztus 15. 12:56

Ök engem is érdekelnek ,ne légy p..a irigy :) Ha tudsz valamit posztold , vagy nekem is irhatsz ! 

 

Atomfiu · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. augusztus 15. 10:32

Jennyről, Ninenntke-Nicol párosról vkinek infoja? Urán környékén melyik csaj ajánlott? 

 

Atomfiu · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. augusztus 14. 22:16

ajánlott, ha szereted a fiatal tapasztalatlan alacsony gyöngyszemeket, Uránváros szélén. Kiváló alak, vezethető aranyos személyiség, aki tanítómesterekre vár épp:) 

 

wallace · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 20:32

Jártam csódás kincsnél,Luca hívják igazi dögös dög.) super tudja mitöl döglik a pasi hi hi.)
nagyon tuti jó a humora,intelligens nagyon sexi imádom hangját nem vinyákolos, bele ad mindent ,igazi super sárkány jó értelemben,ilyen nőt kincs ki fogni .) ajánllom midnekinek.) imádás  édeske.)

nagydavid · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 13:50

Jártam Zasni 31-nél. A nyalókás fotósnál.nem 31 éves, rá kell rakni még 5-10 évet, és  a hasán eléggé látszik hogy szült.Szex átlagos vele.

massfun · Újonc (48 hozzászólás) · 2015. augusztus 13. 12:03

Sziasztok ! Lucánál volt már valaki ?

Lecso12 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 20:16

Csak egyetérteni tudok, remélem mindenki csak vigyáz erre a Hölgyre! Imádnivaló és első osztályú  :) minden vele töltött perc ajándék ha Te is korrekt vagy 

 

 

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 12. 14:44

Mondjuk az elég beteg,hogy eljársz párszor egy csajhoz és belészerelmesedsz,miközben fizeted a kupakolást :) Biztos,hogy nem ilyen helyen keresném a szerelmet.  :D

 

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 13:54

Kellyxxx bejött nekem is, ápolt aranyos csaj, bár barátnő feeling az nincs, konkértan mondta is nekem, h utálja mikor a kuncsafok beleszerelmesednek és SMSezgetnek meg ilyesmi.(amit mondjuk meg lehet érteni) Írták már de én is kiemelném, h atomdurva segge van ! :)

 

 

Baknyúl · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 12:01

végül is hasznos írás, de aki jár itt a chat-re, annak ebben semmi újdonság nincs, mert szerencsére Veronika gyakran benéz hozzánk beszélgetni

 

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 12. 11:21

Hello Makkanok!

Eddig nem írtam véleményt. Nem éreztem, hogy meg kell osztanom. Mentem ide-oda, megvolt, akkor jó volt és kész, de most muszáj leírnom.
Ugyanis tegnap olyan lányt láttogattam meg, aki viszi a prímet, de magasan Pécsett - igaz, nem szaladtam át még a teljes kínálaton, de lehet, hogy nála be is húzom a kéziféket...
Veronika (21): finom, kedves, szexi, érzéki, bújós, teljes barátnő feelinget kaptam! Pont azt, amit szerettem volna!!! 
A találka könnyen létrejött. Nagyon jó, szeparált belvárosi helyen várja udvarias látogatóit. Lakás teljesen jó, a kádnál tökalsók esetleg erőlködjenek, mert megéri :)
Ő egy gyönyörű tündérke, hirtelen zavarba is ejtődtem tőle, de pillanatok alatt feloldotta.
Csodás órát töltöttunk el, nem óranézegetős, nem siettetős.
Ha alapból tudsz udvarias és kedves lenni, mindenképpen keresd fel. Nem tárgyat vásárolsz, ne feledd! Ha jót nyújtasz neki, többszörösen meghálálja.... szívesen....

Elvárom a 'Hasznos hozzászólás' ikon nyomogatását ;)

Szép napot és Morning Gloryt!

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 12. 10:23

Katit semmiképpen ne hagyd ki.

 

AppleRS · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. augusztus 12. 00:00

Sziasztok!

 

Ma voltam Gina-nál. Nem szoktam kommentelni, de olvastam jót és rosszat is vele kapcsolatban, és szeretném megosztani nagyon tömören a véleményemet: csodálatos volt. Elértem egyből, fogadott egyből, a környezet nagyon korrekt, a hozzáállás pedig: amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten. Aki nem éri el: ez azért van, mert nem veszi fel a telefont, ha vele vagy. Ezt te is elvárod. Szóval részemről nagyon megérte elmenni hozzá. Soraimat zárva maradok a Hölgy őszinte híve! 

Törölt felhasználó · 2015. augusztus 11. 14:06

Kellyxxxet ne hagyjátok ki. Brutál jó csaj,szép arc és oltári popó. Ápolt,szép lány. Még egyszer sem csalódtam benne!

WalterM · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. augusztus 11. 13:28

Kellyxxx engem is erdekelne, nagyon tetszenek a kepei!! Ha valaki volt nala legyszi irja meg milyen volt!! Koszi

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. augusztus 10. 23:22

Ninettke most valszeg tépelődik, hogy pozitív vagy inkább negatív hátszele van a nevének :D

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen