Tisztelt Vadásztársak!
A mai napon ismételtem elindultam vadászni.
Bár ne tettem volna.
Először Szilvi 21-te hívtam fel. kitől érdeklődtem, és időpontot próbáltam egyeztetni. Nos a válasza mielőtt jönnél fél orával ismét hívjál. Én hívtam, a telefont felvette, de mikor kérdeztem, hogy áll-e a megbeszélt időpont kinyomott, úgylátszik ő ilyen szolgláltató, ha lehet annak nevezni.
Utánna Lilla(23)-at hívtam. Ő felvette a telefont, s vele sikerült időpontot egyeztetni, de címet nem árult el csak környéket. Mondta, ha ott vagyok hívjam. Nos én hívtam ott és akkor amikor megbeszéltük, de arra nem volt hajlandó hogy felvegye a telefont.
Mint két Nő személy abszlult NEM AJÁNLOTT kategoria. még az érdeklődést sem érik meg.
Ui. Nagyon Sajnálom, hogy egyik kedvencem most hosszabb időre eltávozik Pécsről, remélem hamarosam ujra láthatunk addig is minden jót Camilla.