Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mostmondom · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. július 24. 04:42

Sziasztok!

 

Még nem volt ilyen jellegű látogatásom, de szeretném kipróbálni. Pécsen széparcú, fiatal magyar lányt kit ajánlotok? Eddig Virág, Kiara, Ninettke és Linda keltették fel az érdeklődésemet, masszőrök közül Johanna. Kérlek írjatok Róluk! Köszi

 

Balázs92 · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. július 23. 17:55

Akik az apróhirdetésben szerepelnek, az összes esélytelen... retusált képek!!! nagyon nagon retusáltak :D

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. július 22. 22:10

Szerintem már nem olyan szégyenlős mint anno. De hidd el nagyon jóóó! Úgysem fogod kibírni, hogy ne keresd fel!

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. július 22. 22:07

Miért nem hívod fel? Van telefonja!

 

 

Törölt felhasználó · 2015. július 22. 20:45

Az volt fura, hogy régen Ninetke h*rdető volt képrészletekkel, aztán meg egy Alíz h*rdetés egészalakossal, amit másnak gondoltam, most meg az egészalakos mellé jött a Ninetke név. Azt hittem, valaki "felvette" a nevet, hogy jobb legyen neki, ez zavart meg.

De ha Te vagy az, húúú... mit hallottam rólad. :P

Nem tudok rádírni, megtennéd hogy küldesz egy privit nekem? Amire akkor talán tudok válaszolni, kérdeznék néhány dolgot. ;) Leköteleznél.

 

Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. július 22. 19:52

Most komolyan : Mi abban a szabály sértő, hogy megírtam annyit Ninetke hozzászólására, hogy  hamarosan újra találkoni kéne ?

 

Aliz_Pécs · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. július 22. 01:38

Szép Estét! Valóban én vagyok a koràbban Hirdetett Ninettke!

Ezt azert tettem közzé, hogy ne legyen ebbol probléma

Ez nem önreklámozàs!!! :) puszi

Törölt felhasználó · 2015. július 21. 22:50

Ezt eddigis lehetett tudni márcsak azért is mert ha rámentél a Ninettke régebbi hozzászólásaira és onnan a profiljára ott kiirta a hirdetését (most is kiirja)

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. július 21. 22:36

Igen Ő az! Nem tudom mi történt most de eddig mindig arra kért, hogy ne reklámozzam, hogy Aliz=Ninettke!

 

Ifoj · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. július 21. 22:07

Senki???? :(

 

Törölt felhasználó · 2015. július 21. 16:53

Szavadon fogunk a magam részéről biztos ,de nem csak én vagyok vele igy.

 

Törölt felhasználó · 2015. július 21. 15:38

Nem vagy egyedül

 

Jonathan49 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. július 21. 14:29

Kamilla! Nagyon hiányzol! 

Törölt felhasználó · 2015. július 21. 05:33

Apróban jelenleg Ninetke nevű hirdetőnek egy nappal ezelőttig még más neve volt, egyszer csak Ninetke lett belőle. Akkor Ő most kicsoda is? Csak hogy tisztán lássunk van e értelme felkeresni, mert nem túl régen volt egy Ninetkénk. Vagy csak kellett egy jól menő név valakinek? :S

Ifoj · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. július 20. 20:38

Sziasztok! Szükségem lenne egy kis infóra Mya33-ra és Anett40-re vonatkozóan! Még nem adatott meg a "4kezes" felállás és rájuk gondoltam! Tapasztalatok? Köszi előre is!

 

Lecso12 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. július 17. 19:58

Veronika Sztem jelenleg az egyIk legjobb szolgáltató a napokban többször is voltam nála! Kiemelkedő figyelmet, kedvességet kaptam! Csak ajanlani tudom azoknak akik a tökéletes, kedves szerény nőre vágynak! Egy igazi ember akinek vannak érzései 

ő egy kincs :) 

Törölt felhasználó · 2015. július 17. 17:40

Kamilla átment Veszprémbe:( Ugy néz ki valaki rosszul bánt itt vele.

Szilvi21 · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. július 17. 17:00

Szia ne haragudj hogy nem tudtam fogadni a  hivásod, csak hivásvárakoztatáson van a telefonom és ha beszélek valakivel telefonon akkor automatikusan el utasitja a  bejövö hivást még egyszer ne haragudj    nem direkt nyomomki a telefont nekem abból semmi jó nem származik.

 

kurvapecér12 · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. július 17. 16:17

Tisztelt Vadásztársak!

 

A mai napon ismételtem elindultam vadászni. 

Bár ne tettem volna.

Először Szilvi 21-te hívtam fel. kitől érdeklődtem, és időpontot próbáltam egyeztetni. Nos a válasza mielőtt jönnél fél orával ismét hívjál. Én hívtam, a telefont felvette, de mikor kérdeztem, hogy áll-e  a megbeszélt időpont kinyomott, úgylátszik ő ilyen szolgláltató, ha lehet annak nevezni.

Utánna Lilla(23)-at hívtam. Ő felvette a telefont, s vele sikerült időpontot egyeztetni, de címet nem árult el csak környéket. Mondta, ha ott vagyok hívjam. Nos én hívtam ott és akkor amikor megbeszéltük, de arra nem volt hajlandó  hogy felvegye a telefont.

 

Mint két Nő személy abszlult NEM AJÁNLOTT kategoria. még az érdeklődést sem érik meg.

 

Ui. Nagyon Sajnálom, hogy egyik kedvencem most hosszabb időre eltávozik Pécsről, remélem hamarosam ujra láthatunk addig is minden jót Camilla.

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2015. július 16. 22:42

nem akarom védeni (mivel nem is ismerem semmilyen téren) de lehet a leszavazása a riválisok "jele"

Győrben is akiről általános vélemény hogy jó XY azt a kommentet le is szavazzák :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen