Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2015. július 13. 16:04

Ez amolyan kérdés szeretne lenni...
Aki esetleg tudja, ne tartsa magába... pls

 
Törölt felhasználó · 2015. július 13. 14:16

Srácok!

Gina visszajött Pécsre?! :)

Aero14 · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. július 13. 12:04

Kedves Nina23,

 

Nem lejáratnás volt a célom a hozzászólással. Ezt tapasztaltam Veronika 20-nál. Írtam, hogy kedves, csinos, de a sz*lg*lt*tásban, figyelmességben, átélésben sokat kell fejlődnie, ha visszajáró vendégeket is szeretne... Szép napot! 

Aero14 · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. július 12. 22:21

***Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését!*** Nina23

 

Szia. Veronika 20 tényleg van 175 cm magas. Én 190 cm vagyok és kb. Van 175 cm. A fél óra *nnyi nála mint a törpe a mesében az óra pedig *nnyi mint egy tucat. A hozzáállas nem a legjobb add a ***moderálva*** es menj. Lakás tiszta stílus jó mert beszédes csak a szexben nem teszi oda magát. Fr*ncia inkább gyengéd. Nem kezez. De a natur változat már ***moderálva***. A csók is plusz. Kinézetre helyes alkatra nekem oké volt. Ha a vendégeket jobban kiszolgalna a hozzaallas terén nagyon ott lenne a top csajok között. Lehet en fogtam ki rossz napot nála. Ezt mar nem tudom meg. Ha gondolod es magasabb csajt keresel próbáld ki. Sok sikert. Ha kedvesség is lényeg a magasság mellett akkor nem ajanlom. Kinézet es magadsag oks. Remélem segitettem. 

 

Lovelace · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. július 12. 19:53

Kilóg a lóláb a tináknál, a lóvé a lényeg, minél előbb túl lenni a melón, főleg, ha a  "baràtok vàrják ***moderálva***".

Legalábbis nekem a kedvem is elmegy ettől a stílustól . Nem ajànlott kategória egyik sem.

 

 

bthomy · Újonc (8 hozzászólás) · 2015. július 12. 19:05

Hali Urak,

 

Kit ajánlanátok Pécsett aki hétköznap este felé elérhető és korrekt?

 

Előre is köszönöm.

diaksrac · Újonc (11 hozzászólás) · 2015. július 12. 18:25

Sziasztok!
Veronika (20) tényleg megvan 175 cm magas? Lehet hogy furcsa a kérdés, de én 193 vagyok, átlagnál kicsit magasabb csajra volna szükségem. :D

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. július 12. 14:38

Lili (20)-nál jártam: Külsőre olyan mint a képeken, (bár pocsék képei vannak sztem) élőben 100x jobb, de nekem nagyon az esetem szal lehet elfogult vok. Arca is szép és hát az a kis pici kerek feneke pff  nagyon a gyengém .. Viszont sajnos a külső után már annyira nincs mit istenítsek a leányzón, hacsak nem a példás higiéniát.Természetre sajnos elég gáz, szolgáltatónak nem mondanám, megmondja mit hogy csinálj és ha nem úgy történik látod rajta h megfojtana :D Egyszóval tipikus fiatal bombázó aki nagyon amatőr még. Dilemmázok rajta h visszatérjek e, mert igencsak vegyes érzésekkel távoztam. Csak nagyon toleráns makktársaknak ajánlom!

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. július 12. 13:23

Hát nem tudom, azért ennyire nem volt tragikus a helyzet ahogy lefestitek.Mondjuk én délelőtt voltam, csak az egyik lány volt "otthon" és senki más nem volt a lakásban. Nem volt patyolat tisztaság, de dzsuva sem volt sztem :D Két félvér csaj 19 év körül, hát persze h amatőrök. Aki  über pro-skilles nőt akar inkább 30 felett keresgéljen, tinikhez az ember másért megy, de ez az én véleményem.

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. július 12. 10:58

Teljes az egyetértés. Én ugyanezt tapasztaltam. Nálam többszöri kopogás után még be is nyitott a másik csaj. Pedig még le sem járt az idő!

 

Atomfiu · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. július 11. 23:29

nem hittem, kipróbáltam, bocsánat. Neked volt igazad. Nagyon amatőrök, kedves, rendes, de nem lelkes. Lábszéttesz-osztnenyulkál-nevárjsemmimást típus, koszos lakásban, koszszos ágyban...  nem ajánlott kategória. Uránban ennél  jobbat is lehet találni...

 

pepe26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. július 11. 16:39

Sziasztok!

Marilyn 28-ról (masszőr) lehet tudni valamit ?

Törölt felhasználó · 2015. július 10. 13:43

Csak az lehet, ha megállás nélkül 2 pasi dohányzik a konyhájukban. A csajok még dicsekednek is vele.

Jobban jársz, ha másokat keresel. Csinosak, fiatalok, és kb ennyi. Ork mind a kettő, és amatőrök nagyon.

Olvass vissza, ha nekem nem hiszel. :)

 

snowman · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. július 09. 16:16

Tamara (40) hölgyet sikerült már elérnetek? Milyen tapasztalatokkal?

Atomfiu · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. július 09. 10:41

Haho,

 

Léna- Tina párosról van vkinek már infoja? Biztonságos a helyük?

köszi

Peti1222 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. július 09. 06:39

Hello, tervezem meglátogatni Sissy(30) nevű hölgyet, és Tamara(40) nevűt.

Érdeklődnék van e valakinek tapasztalata a két hölgyről? Előre is köszönöm a válaszokat.

 

Szép Napot.

Törölt felhasználó · 2015. július 08. 14:30

Nem értem,miért maradsz annál a lánynál,aki nem tetszik?! Így soha,de soha nem fog kihullani a nem kívánatos szolgáltató,amíg nem fordulsz ki az ajtón,ahogy meglátod,hogy nem az a hölgy fogad,aki a képeken van. Ezek szerint a boltban is pick szalámi  helyett ha egy parizert kapsz te kifizeted a pick szalámi árát? 

 

just4fun · Kvázi-tag (104 hozzászólás) · 2015. július 08. 13:32

Minek maradtál ha ennyire nem tetszett?

 

Törölt felhasználó · 2015. július 08. 07:57

Szia!!!  EGYETÉRTEK---nekem is csalódás volt.

 

zsozso33 · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. július 07. 23:06

1 rossz élmény: Voltam mayácska18-nál. Hát nem is tudom... Szerintem nem az ő képei. Ha igen, akkor nem tegnap készültek. Husis a csaj, ami a képein nem tűnt fel. Baba arcúnak mondja magát, izlések és pofonok, nekem nagyon nem tetszett. Csúnya ráncos a hasa, mintha nemrég szült volna. Mellei sem szebbek. Popsi is rugózik jódarabig, ha megpaskolod. Összességében nagyon nem jött be. Persze nem az esetem, másnak lehet más véleménye lesz, de mindenképp le akartam írni, mert nagyon nem a hírdetés álltal a fejemben létrejött színvonal fogadott!


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen