Ahogy Zalai333 írtja, már szerintem is részben megválogatja kit fogad. Mert sajnos valamiért engem már nem. Legutolsó három hívásom ugyan fogadta, de ahogy felvette kikövetkeztethető volt hogy számom már törölte, és mindhárom alkalommal valami kifogás volt (boltban vagyok, elutaztam, épp jönnek majd) ugyan dolgozik, de nem tudok menni.
Így egyszer voltam, nagyon jó volt, ennek ellnére igazak a körülmények, kár hogy így alakult, azóta nem hívom... Szóval ha egyszer bejutsz tök jó, de közel sem biztos, hogy mégegyszer mész.