hajó· Tag (259 hozzászólás)· 2015. június 04. 14:31
Szia Zalai333!
Szerintem próbáld többször Kiarát: Én voltam nála múlt héten is és hidd el megéri. Ő sztem nem tesz olyant, hogy fent hagyja a hirdetést mikor nem fogad vendéget. Az tény, hogy mikor vele voltam nem vett föl telefont(amit én nem is bánok)
zalai333· Újonc (17 hozzászólás)· 2015. június 04. 13:31
Szia !
Én akkor is számkijelzéssel hívtalak délután olyan egy óra körül.
Ginababa· Lelkes újonc (52 hozzászólás)· 2015. június 04. 12:07
Szia. Általában azért nyomom ki ha relytett számrol hivnak vagy mert elfoglalt vagyok :)
zalai333· Újonc (17 hozzászólás)· 2015. június 04. 09:40
Sziasztok !
Két hete kerestem Kiarát akinél egész nap csak a hangposta jelentkezett és a hirdetése meg az nap élt akkor kérdezném ha él a hirdertése miért nem érhető el ? Gina egyenesen ki nyomta a telefont a Fanny ő sem volt hajlandó felvenni a telefont de engem igazán Kiara érdekelne most is és mind három lányt számkijelzéssel hívtam.
mici maci· Újonc (5 hozzászólás)· 2015. június 04. 08:50
én Kedra-25-nél voltam,,,,,,,,,,,,csodálatos volt minden
ftoth1974· Újonc (3 hozzászólás)· 2015. június 04. 06:31
Szia, voltam minap Hellánál...
Hááát...csak egy franciára maradtam, ha már elmentem..
Teste jónak mondható, de 50 felett van a hölgy bőven..szilikoncici az egyetlen pozitívum.
A franciát kezezés nélkül lágyan, mélytorkosan csinálja, de óranézős erősen.
Nem megyek többet hozzá.
köszönömattila· Lelkes újonc (50 hozzászólás)· 2015. június 03. 15:06
Barátom. Keresd Almát.
pécsimasszőr· Újonc (3 hozzászólás)· 2015. június 03. 13:40
Lehet tudni még ki vállal be *nált? És megmondanádiert őt ajánlod? :)
dunhill· Újonc (11 hozzászólás)· 2015. június 03. 11:56
Edina(25)-ről van valakinek infója?
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2015. június 03. 10:25
Kati 39-et
pécsimasszőr· Újonc (3 hozzászólás)· 2015. június 03. 09:09
Sziasztok!
Melyik lányt ajánlanátok Ti főleg *nálra itt Pécsen? Köszi a segítséget!
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2015. június 03. 08:36
Testre most is klassz, arcra regen sem volt egy nagy klasszis.
MrRonald· Újonc (3 hozzászólás)· 2015. június 03. 08:08
Pár hete voltam nála, teljesen rendben volt. A beírt kor szerintem megfelel a valóságnak, igényes volt, jól nézett ki. Alapjáraton ajánlom, arra figyelj, hogy ha vastagabb a szerszám, akkor bizonyos dolgok alapból kiestek, de ezt telefonban meg lehet vele beszélni.
Jonathan49· Lelkes újonc (57 hozzászólás)· 2015. június 02. 16:39
Én is dicsérem Vivit. Minden téren szuper!
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2015. június 02. 14:22
Felhivtam tegnap Szimit. Olyat mondott egy orara, hogy negy kezemen tudnam epp megszamolni. Szerintem azt hiszi, hogy Las Vegasban van........
precíz· Újonc (7 hozzászólás)· 2015. június 01. 22:07
Egyetértek. Vivi nagyon jó nő, csak sajna keveset van Pécsett.
precíz· Újonc (7 hozzászólás)· 2015. június 01. 22:07
Sziasztok!
Már régen olvasom a fórumot és járom a pécsi lányokat, most eldöntöttem: regisztrálok.
Gina 23 aranyos lány, én is pozitívan csalódtam benne. A képek nem adnak túl pozitív képet, élőben sokkal jobb nő.
Bátran ajánlom mindenkinek.
mici maci· Újonc (5 hozzászólás)· 2015. június 01. 09:04
kár
Törölt felhasználó· 2015. május 30. 23:36
Szia ! Már nem akar senkivel találkozni mert abba haggya---Szia
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2015. május 30. 21:30
Bár, mnt tudjátok én nem szoktam lányokhoz járni itt az oldalon!:) De Jasmine valós, nem kétes hírdetés és elég jól néz ki élőben.....:))))))
Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen