Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. június 04. 14:31

Szia Zalai333!

Szerintem próbáld többször Kiarát: Én voltam nála múlt héten is és hidd el megéri. Ő sztem nem tesz olyant, hogy fent hagyja a hirdetést mikor nem fogad vendéget. Az tény, hogy mikor vele voltam nem vett föl telefont(amit én nem is bánok)

 

zalai333 · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. június 04. 13:31

Szia !

 

Én akkor is számkijelzéssel hívtalak délután olyan egy óra körül.

 

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2015. június 04. 12:07

Szia. Általában azért nyomom ki ha relytett számrol hivnak vagy mert elfoglalt vagyok :)

 

zalai333 · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. június 04. 09:40

Sziasztok !

 

 

Két hete kerestem Kiarát akinél egész nap csak a hangposta jelentkezett és a hirdetése meg az nap élt akkor kérdezném ha él a hirdertése miért nem érhető el ? Gina egyenesen ki nyomta a telefont a Fanny ő sem volt hajlandó felvenni a telefont de engem igazán Kiara érdekelne most is és mind három lányt számkijelzéssel hívtam.

mici maci · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. június 04. 08:50

én Kedra-25-nél voltam,,,,,,,,,,,,csodálatos volt minden

ftoth1974 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. június 04. 06:31

Szia, voltam minap Hellánál...

Hááát...csak egy franciára maradtam, ha már elmentem..

Teste jónak mondható, de 50 felett van a hölgy bőven..szilikoncici az egyetlen pozitívum.

A franciát kezezés nélkül lágyan, mélytorkosan csinálja, de óranézős erősen.

Nem megyek többet hozzá.

 

köszönömattila · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2015. június 03. 15:06

Barátom. Keresd Almát.

 

 

pécsimasszőr · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. június 03. 13:40

Lehet tudni még ki vállal be *nált? És megmondanádiert őt ajánlod? :) 

 

dunhill · Újonc (11 hozzászólás) · 2015. június 03. 11:56

Edina(25)-ről van valakinek infója?

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. június 03. 10:25

Kati 39-et

 

pécsimasszőr · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. június 03. 09:09

Sziasztok! 

Melyik lányt ajánlanátok Ti főleg *nálra itt Pécsen? Köszi a segítséget! 

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. június 03. 08:36

Testre most is klassz, arcra regen sem volt egy nagy klasszis.

 

MrRonald · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. június 03. 08:08

Pár hete voltam nála, teljesen rendben volt. A beírt kor szerintem megfelel a valóságnak, igényes volt, jól nézett ki. Alapjáraton ajánlom, arra figyelj, hogy ha vastagabb a szerszám, akkor bizonyos dolgok alapból kiestek, de ezt telefonban meg lehet vele beszélni.

 

Jonathan49 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. június 02. 16:39

Én is dicsérem Vivit. Minden téren szuper!

 

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. június 02. 14:22

Felhivtam tegnap Szimit. Olyat mondott egy orara, hogy negy kezemen tudnam epp megszamolni. Szerintem azt hiszi, hogy Las Vegasban van........

precíz · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 01. 22:07

Egyetértek. Vivi nagyon jó nő, csak sajna keveset van Pécsett.

 

precíz · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 01. 22:07

Sziasztok!

Már régen olvasom a fórumot és járom a pécsi lányokat, most eldöntöttem: regisztrálok.

 

Gina 23 aranyos lány, én is pozitívan csalódtam benne. A képek nem adnak túl pozitív képet, élőben sokkal jobb nő.

Bátran ajánlom mindenkinek.

mici maci · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. június 01. 09:04

kár

Törölt felhasználó · 2015. május 30. 23:36

Szia !  Már nem akar senkivel találkozni mert abba haggya---Szia

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. május 30. 21:30

Bár, mnt tudjátok én nem szoktam lányokhoz járni itt az oldalon!:) De Jasmine valós, nem kétes hírdetés és elég jól néz ki élőben.....:))))))


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen