Melyik Alízra gondolsz, a rosszon a 32 évesre?
Melyik Alízra gondolsz, a rosszon a 32 évesre?
Ha az apróban hirdető Nicolra gondolsz, ő egy vékony, kedves, normális csaj. A szexben is jó, a normál dolgokat
vállalja. Akiről Fantom írt,ő Nicole. Ha rá gondoltál, biztos úgy van, én nála nem voltam.
Na ja, sajna emelkedik az átlag. Talán nem lenne ez olyan nagy baj, csak éppen a színvonal meg csökken. Egyre több negatív tapasztalatról olvasok, na meg akadt ugye nekem is ilyenem, arról nem is beszélve, hogy szerintem rengetegen meg sem írják a tapasztalataikat, s ugye ez is egy nyilatkozat... Az is sajnálatos, hogy pl. az idelátogató lányok hozzák magukkal az *raikat, amiket mondjuk BP-n és az osztrák határon megszoktak. Oké, lehet, hogy állati jó a szint és ott mondjuk még alacsony is a juttatás többiekhez képest, de azért Pécsett (sajna) nem mi vagyunk az ország p*nzbányája. Döníz és Aura pl. lehet, hogy fullextrás dolgot nyújtanak, de én valószínűleg nem jutok majd el oda, mert egyszerűen kiesik a helyszín, és magas az elvárás is. Na mindegy, ez van.
valakinek infoja ritus nevezetü hölgyikéröl az apron
Jázmin. A ***moderálva*** azt írja magáról, hogy nőiesen telt alkat, a Vidékin pedig karcsúként jellemzi magát. A képein is vékonynak tűnik. Mi az igazság??
Almárol valakinek infója?
Hali, Nicol olyan amilyena képeken, a fr*nciája csúcs, hakedveled a duci csajokat nemfogsz csalódni.
Ha estleg valaki tudna információt adni Nicol nevü hölgyről--hogy néz ki milyen a szex vele---jöhet privátba is---köszönöm
Hát, Alïz...
Nah, melyik vóóóóóóóóóóóót az!?!?!?!?!? XD :D
A kenyér is dr*gább lett...... Nah meg a sör, a bor, a pálinka is..... :D :D :D :D :D
Én, akiknél voltam mostanában elégedett voltam teljesen. Egy kivétellel. Azt szeretném is elfelejteni, amint lehet... :D
Merthogy a legnagyobb jóindulattal is, ha ott mondjuk 10/10, akkor Pécsen a legjobb kb 10/6 amit kap az ember. Éppen ezért ha azonos a rózsaszálak mértéke, akkor nem kérdés kit választ az ember. Maximum kevesebbszer megy valaki.
Mármint Pécsen mindenhol, mert Pesten nem tapasztalok ilyesmit. Ezzel max azt fogják elérni, hogy még többen szoknak át,d ehát persze ők tudják...
Én is felhivtam pár leányzót,hát volt egy belvárosi szolgáltató,akinél eléggé elszaladt a ló...
Szerintem nem dr*gább, mint bárki más. Kezdenek feljebb kúszni a tiszteletdíjak mindenhol. Alakul az úúj pécsi átlag.
Nem tudom mennyi fog látszani a hozzászólásból, mert gondolom agyon lesz moderálva... Vagy törölve az egész :D
Ez itt a Balkán..... :D :D :D :D :D
Erösitsetek meg : Jázmin tényleg olyan jó mint a képeken ?
Ivett volt annyival jobb, mint amennyivel húzósabb Ninetkénél???
A minap informálódtam néhány újonan feltünt leányzónál és , hát nemtudom, hogy némelyik lány versenyképes lesz-e itt Pécsen ezekkel a magas t*r*fákkal. Szerintem el vannak tévedve. Ez itt nem Nyugat-Európa. Sztem nem sokan köhögnek ki ***moderálva*** egy órára!
Nah! Hát így szép az élet! :D