Doc· Tag (277 hozzászólás)· 2011. július 28. 10:58
Bocs, hogy csak most válaszolok, de ritkán nézek ide :)
Nos, Valerie aranyos volt és kedves, Jerevánon rendelt akkor, most nem tudom, a lakás le volt pukkanva, de a szoba rendben volt. A képeken Ő van, szóval légalább nem kamu :D Vékony, a mellei kicsik de szépek, arányosak. Masszázsal kezd, ráhangol ;)
De nem mostanában voltam nála... és másnál se nagyon :(
Kösz, hogy az én véleményemre adsz :D
szoknyavadász· Lelkes újonc (43 hozzászólás)· 2011. július 23. 11:37
HI!
Tud vki vmi használható infót az itteni lányokról?
Nem jártam mostanában egyiknél sem, de megígértem a legkesdvesebb testrészemnek, hogy nemsokára kap vmi finomat!
tekergő· Újonc (29 hozzászólás)· 2011. július 22. 13:10
Sziasztok.
Hát van ez így, sajnos :)
Törölt felhasználó· 2011. július 19. 10:05
Sziasztok.Van valakinek tudomása olyan hölgyről aki dús keblakkel rendelkezik és jó a franciája?A válaszotok előre is köszönöm
wildanimal· Újonc (1 hozzászólás)· 2011. július 14. 08:29
Kifejtenéd Doc?:) A te véleményedre adok mindenképpen.
***moderálva***
Törölt felhasználó· 2011. július 13. 09:52
Inkáb írjál magyarul! :))) "klubunkban" XD
Doc· Tag (277 hozzászólás)· 2011. június 29. 11:41
Üdv!
Nos, az a kérdés, hogy melyik Vivienről írt a kedves hozzászóló :D
Én is voltam egynél régebben, és nem volt vele gond, szóval osztom a véleményemet a németh doktor úrral... ;)
Szóval egy kicsit lejáratásszaga van, így, hogy nem írt semmi konkértumot a kedves illető.
Esetleg vki a húdenagy felhozatalból rendelkezik beszámolóval, és esetleg megosztaná velünk? :D
dr nemeth· Újonc (4 hozzászólás)· 2011. június 29. 07:07
Én voltam Viviennél szerintem kedves aranyos és tudja a dolgát ajánlani tudom!
VivienSopronban· Újonc (1 hozzászólás)· 2011. június 25. 19:34
!
smiley33· Újonc (8 hozzászólás)· 2011. június 23. 10:36
szevasztok.kapuváron viviennél volt vki ?
qukac· Újonc (1 hozzászólás)· 2011. június 21. 17:03
eddig egyetlen bejegyzést találtam róla valahol, ami szerint "ronda" és a pasit is lehúzta.
sassa· Újonc (2 hozzászólás)· 2011. április 17. 15:20
hova tüntel kedves diana50? Uraim merem ajanlani a hölgyet ,ö aztan mindent bele ad
ja· Újonc (18 hozzászólás)· 2011. március 24. 11:12
Én például nem tudom.
FarmerX· Újonc (3 hozzászólás)· 2011. március 24. 08:43
Hello
Valaki nem tudja Lia telefonszámát?
Doc· Tag (277 hozzászólás)· 2011. március 10. 07:48
Nemrégiben voltam az itt hírdető Liánál, akiről ugyan a képei alapján sejtettem, de élőben beigazolódott, hogy nem más, mint a régebben Viviennként hírdető leányzó. A helyszín új, de szerintem jó és igényes helyszín (egy hotel), a telefonos egyezkedés során azonban kiderült, hogy ez semmi extra költséggel nem jár. Igényes, szép lány, csinos és szép mellei vannak, szóval szerintem ár/érték arányos. 8/10
bela01965· Újonc (6 hozzászólás)· 2011. február 24. 01:13
Hát kérem,ha óriás mellekre vágytok uraim,husi musika vagy a fene tudja mi a neve,de a dudák verhetetlenek.Életemben nem fogtam még ekkorát,a csaj nem egy topmodel,fejre a korának megfelelő, ott van a szeren,tudja mitől döglik a légy.
Démonka se rossz,csak takard le a fejét pajti.Szeretem ha nem töri a csontja a nőnek az enyémet,jó kis puha párna,az az igazi már a mi korunkban nem igaz?
Téma indítva: 2010.02.25., 3423 hozzászólás összesen