Kertészke!Én már akkor oda jártam,amikor Te még a biliden kapaszkodtál.Csak nem az öreg lányhoz,hanem a szép fiatal Biához.Nekem nagyon gyanús vagy,miért is reklámozol egy nagyit?
Szexpartner fórum szekszárd
Szekszárdi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
farkaska · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. október 12. 00:06
noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. október 11. 10:14
Ilyen mondás nincs is,már bocs.Olyan van, hogy:
Amilyen az ember,olyan a munkája is.
a kertész 41 · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. október 11. 09:56
TE annál a lánynál életedben NEM voltál! Két beírásod van "farkaska" mind a kettőn lehúztál valakit. Te nagyon érdekelt lehetsz ebben a dologban.. Én is az vagyok, csak fuvarozás téren. No meg éjjel 1 órakor aludni szoktam. Te meg "farkaska", éjszakai vadászaton vagy biztos.
Sok esetben egy negatív kritika többet ér mint egy pozitív. Sokat lendít a dolgokon.
Amint írtad a hely szép. Egy régi mondás : "Amilyen az ember, olyan a környezete Is!". Így Ő sokat ad magára is és a cicijére is.
De csak irogassál, a Fórumon elférnek az alaptalan hülyeségeid! Mi azért megnézzük, hogy ki, hányszor és mit írt. Egy mondatos lejáratós kampányokat nem vesszük komolyan. Lehetőleg ne sértegess másokat alaptalanul!
Tudod, a mi "közösségünk" elég zárt és hamar információt cserélünk, h hol van trafi', hol van mérleg', de az is, h hol van jó hely, ahová "le tudunk parkolni" egy kis pihenésre, ahol jól érezzük magunkat....
becenevem · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. október 09. 19:45
sziasztok, valakinek van infója az új lányokról? Rita, Roxanna, Kendra
Köszi
farkaska · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. október 09. 00:31
Eliza egy öreg,löttyedt testü vén csaj.A hely ahol rendel az szép.
Róka_01 · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. október 06. 15:08
Eliza ( Baranyánál is megtalálod)
Törölt felhasználó · 2013. október 06. 08:02
sziasztok, kiről írt nyergesman?
kiváncsi lennék... köszi
nyergesman · Újonc (31 hozzászólás) · 2013. október 05. 08:36
Kellemes meglepetés volt amikor olvastam a hirdetésed a szekszárdi oldalon. A környékben a legjobbak közé tartozol, HA nem a legjobb! ezzel a hozzáállással és azzal a légkörrel amit tudsz biztosítani a barátaidnak.
Gyönyörű hely, nyitott vagy sok mindenre, odaadásod és kedvességed felejthetetlenné teszi az ott töltött időt! Így örülök neki, h megfogadtad a tanácsomat, mert "aki mer, az nyer" E....37
Ha tudok megyek, sajnos most egy hétig Zalában dolgozom :(
Sok.sok puszi!!!!
(nagyon ajánlott mindenkinek)
péterrobot · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. október 04. 13:05
Sajnos voltam ramonanal,igaz,telefonban közölte hogy nincs lakása, gondoltam kocsiban megoldjuk...
Az *ra horribilis,a külseje övön aluli...
Már értem miért olyan kepei vannak amin az arca nem látszik...
Ovakodjatok!!
robot · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. szeptember 29. 10:56
Sziasztok
Az apróban hírdető Ramonáról van valakinek tapasztalata? Nem kamu, ő lehet a fényképen szolgáltatás színvonala stb....
Köszi
ezio · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. szeptember 28. 16:19
hmmm legalabb lenne fent olyan aki jo is :)
ha valaki tud irjon mar privatot :)
koszi'
Overrider · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. szeptember 27. 20:44
Roxi kamu :( Kár, mert bár nem ő van a képen azért elég jó.
ezio · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. szeptember 27. 15:12
tolna 19 eves lejluus
volt mar valaki nalla masik oldalon talaltam amugy ot!
kep alapjan nem rossz' :)
Teodor · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2013. szeptember 25. 14:32
Nem tudom miért Pakson hirdeti magát amikor Tolnán van.
bovden · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. szeptember 23. 15:15
Sziasztok!
Ismét hírdeti magát LARA paksról. Valaki járt már Nála? Vélemény?
Milán84 · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. augusztus 28. 09:56
köszi szépen
Thomas27 · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. augusztus 28. 05:24
Sziasztok!Anitáról tud valaki valamit?A képek nagyon jók.....azok a cicik....
Bellával mi a helyzet,nála járt már valaki?
Törölt felhasználó · 2013. augusztus 23. 19:31
Kaposvár még nem a tied? Elég vicces :D
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 19:11
De, Mindenki!
Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2013. augusztus 23. 19:07
Katasztrófa.