az a baj ezzel a 2 lánnyal hogy túl jók és annyira jók hogy még a végén függő lesz tőllük az ember sokszor elgondolom mijen jó lehet annak a pasinak aki nem úgy van velük
Szexpartner fórum kecskemét
Kecskeméti szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kalnamka · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. december 04. 10:24
kedves · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 15. 11:38
megjött Nauszi légy üdvözölve.. Hajrá Niki és Nauszi ti vagytok a legjobbak a két szilikon cicis istennő
Szexman · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 07. 18:59
Sziasztok!Menni fogok Kecskemétre és kinéztem pár csajt véleményeket kérnék:Zsófi,Lilla,Bianka,Szandi ezek a lányok képét néztem.Melyikhez érdemes elmenni?
mr.lassú · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. október 20. 18:13
Sziasztok!
Biankáról tudtok infot adni?Megéri elmenni hozzá?
Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 26. 08:31
P.L.? Kicsit bővebben?
lagyandrea · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 25. 21:28
szép estét mindenkinek!
Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 22. 14:11
Mikor látogathatlak meg és milyen számon érlek el? ;-)
nauszi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. szeptember 22. 07:18
nem tudom kire gondolsz:)
lagyandrea · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 18. 21:34
szép estét mindenkinek!
szap · Újonc (14 hozzászólás) · 2011. szeptember 16. 20:20
Köszi :) azért meglátogatom...
zsolti75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. szeptember 16. 09:04
Szap!bocsánat,elkevertem a nevet,Kimberlyről van szó.Elég kényes a kislány.
Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 14. 15:59
Tudja valaki annak a lánynak a nevét és számát, aki a kólás házban (Petőfi Sándor utcai garzonház) a másodikon "rendel"? Az egyik legjobb franciája van a városban, de elhagytam a számát...
szap · Újonc (14 hozzászólás) · 2011. szeptember 11. 23:38
Sajnos nem találok ilyet, h virginia. Esetleg van telefonszámod?
köszi
Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 06. 11:22
Mire gondolsz? Nem szeretem a meglepetéseket!
zsolti75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. szeptember 05. 20:43
próbáld meg virginiát,kisbabája van.
zsolti75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. szeptember 05. 20:42
környezet?régi ház,felújított szoba,franciaágy,zuhanyzó.A lány jobb,mint a fotókon,de azért lesz egy kis meglepi.szűk mindenhol,tud,akar,jól csinálja.
Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 05. 15:51
Nati nekem is bejön. Járt már nála valaki? Nem szeretnék csalódni! Környezet és szolgáltatás érdekelne.
Dugó Dani · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 02. 21:33
Sziasztok! Natiról tudna valaki némi infót szolgáltatni? Képen nagyon szimpatikus lány!
Noémi · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 21. 00:51
:)puszi
boxR · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 03. 10:00
Helló Srácok!
lilla 28 eltűnt a hirdetők közül. Mi lett vele, ki tudja. Megadná valaki a telefonszámát, én sajnos elkavartam.... Pedig már nagyon el kéne menni hozzá újra, mert verhetetlen. imádom a cicijét.....