Szexpartner fórum kecskemét

Kecskeméti szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kalnamka · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. december 04. 10:24

az a baj ezzel a 2 lánnyal hogy túl jók és annyira jók hogy  még a végén függő lesz tőllük az ember sokszor elgondolom mijen jó lehet annak a pasinak aki nem úgy van velük

kedves · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 15. 11:38

megjött Nauszi  légy üdvözölve.. Hajrá Niki és Nauszi ti vagytok a legjobbak a két szilikon cicis  istennő

Szexman · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 07. 18:59

Sziasztok!Menni fogok Kecskemétre és kinéztem pár csajt véleményeket kérnék:Zsófi,Lilla,Bianka,Szandi ezek a lányok képét néztem.Melyikhez érdemes elmenni?

mr.lassú · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. október 20. 18:13

Sziasztok!

Biankáról tudtok infot adni?Megéri elmenni hozzá?

Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 26. 08:31

P.L.? Kicsit bővebben?

 

lagyandrea · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 25. 21:28

szép estét mindenkinek!

Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 22. 14:11

Mikor látogathatlak meg és milyen számon érlek el? ;-)

 

nauszi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. szeptember 22. 07:18

nem tudom kire gondolsz:)

 

lagyandrea · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. szeptember 18. 21:34

szép estét mindenkinek!

szap · Újonc (14 hozzászólás) · 2011. szeptember 16. 20:20

Köszi :) azért meglátogatom...

 

zsolti75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. szeptember 16. 09:04

Szap!bocsánat,elkevertem a nevet,Kimberlyről van szó.Elég kényes a kislány.

Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 14. 15:59

Tudja valaki annak a lánynak a nevét és számát, aki a kólás házban (Petőfi Sándor utcai garzonház) a másodikon "rendel"? Az egyik legjobb franciája van a városban, de elhagytam a számát...

 

szap · Újonc (14 hozzászólás) · 2011. szeptember 11. 23:38

Sajnos nem találok ilyet, h virginia. Esetleg van telefonszámod?

köszi

Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 06. 11:22

Mire gondolsz? Nem szeretem a meglepetéseket!

 

zsolti75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. szeptember 05. 20:43

próbáld meg virginiát,kisbabája van.

 

zsolti75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. szeptember 05. 20:42

környezet?régi ház,felújított szoba,franciaágy,zuhanyzó.A lány jobb,mint a fotókon,de azért lesz egy kis meglepi.szűk mindenhol,tud,akar,jól csinálja.

 

Puncimókus · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. szeptember 05. 15:51

Nati nekem is bejön. Járt már nála valaki? Nem szeretnék csalódni! Környezet és szolgáltatás érdekelne.

Dugó Dani · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 02. 21:33

Sziasztok! Natiról tudna valaki némi infót szolgáltatni? Képen nagyon szimpatikus lány!

 

Noémi · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 21. 00:51

:)puszi

boxR · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. május 03. 10:00

Helló Srácok!

lilla 28 eltűnt a hirdetők közül. Mi lett vele, ki tudja. Megadná valaki a telefonszámát, én sajnos elkavartam.... Pedig már nagyon el kéne menni hozzá újra, mert verhetetlen. imádom a cicijét.....


Téma indítva: 2010.02.25., 1162 hozzászólás összesen