Szexpartner fórum kecskemét

Kecskeméti szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fullank · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 28. 00:46

Szeva Makktársak!!

 

Kecskeméten senki nem jár urvázni????????

Vagy mi van megtartjátok a véleményetek magatoknak::

Nekem van egy két élményem amit megosztok veletek!!!

Dzsenna 21:Nagyon szép lány nekem pont az esetem,hátulról kihagyhatatlan!!!

Nagyon szép valodi cicik gyönyörű punci nem lehet vele betelni!!!

Mindezek ellenére azt mondanám,hogy ez nem neki való..

A helyében fognám a barátomat és elhúznák a naplementében.....

Sziliokon Cicis:Nehéz volt bejutni,de kifele meg nem nagyon akartam.

Első bejelentkezésem nem sok sikerrel zárult,mivel a megbeszélt időpontban nem vette fel a telefont..

Másodszor viszont sikeres volt a dokkolás a franciája isteni,a többi is de ahogy rád néz,még most is

a hideg futkos a hátamon,persze nagyon nagyon jóóóóóóóóó értelemben...

Lilla 22:Nagyon csinos a punci körül kicsit csikis az á*ai ár érték arányban nagyon rendben vannak,

tiszta rendes csajszi, csak egyszer voltam nem tom miért......

Ági41: A maga katagoriájában verhetetlen,tudja mit miért csinál.

Egy két fiatalabb kollégáját elküldeném HOZZÁ továbbképzésre.

Nagyon tudja hogy kell mozgatnia magát ,hogy az örökítő anyag ne maradjon bennünk.........

Lilla29:Szerintem nálla voltam a legtöbbször ,nagyon csinos bár nem tul magas

a cicik nagyok és állnak.

Dumálni nem igazán tudtam vele a szünetben,de lehet hogy nem is ez a lényeg.

Egyszer a lenti kapunál leszurt,hogy ne ismételjem azt amit mond /emelet/,azóta

nem voltam.Lehet hogy szar napja volt.......

Hát ennyi,de remélem lesz még folytatás!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

italia · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 29. 16:41

Drága Blackangel(28)!

 

Csodálatos volt Veled lenni márc. 12-én délelőtt.Nagyon nagyon kedves vagy, aranyos, fantasztikus élményben volt részem. Azon leszek, hogy minél hamarabb újra találkozhassunk.

Minden jót kívánok Neked! Puszi!

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2011. március 26. 07:26

Kedves Anikó25!

 

Bocsás meg,hogy így megszólítalak de szerintem valaki visszaél az egyik képeddel,persze csak ha nem te hírdetsz Miskolcon is más oldalon M.gy.rl.ny.k.net/apróhirdetések Kitty néven.Ha ott is megtalálható vagy, bocs az észrevételért.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 15:19

Szilikon Cicis (27). Sajnos eddig nem látogattam meg, de korrektnek tűnik, mert ha felhívod, és nem éred el, akkor visszacsörög mikor szabad.

A múltkor hívtam, nem vette fel. Majd megcsörrentett, azonnal visszahívtam, de utána órákid nem vette fel a telefont. Nem értem, komolyan.

Remélem azért egyszer kipróbálhatom ezt a hangja alapján kedvesnek tűnő lányt.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 15:16

Blackangel (28). Panel házban, aranyos kis csajszi, de valahogy mégsem fogott meg benne semmi. Tényleg jijetetlenül picike. Kicsit lehangoló volt a kínyúlt fekete melegítőalsó, melyben ajtót nyitott. Arcra találsz jobbat is, ha akarsz...

ideki · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. január 23. 22:36

Maya(19)-ről tud infót valaki? már nem hirdeti magát...

deacon · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. január 21. 13:22

Szerintem gondolkozz el ezen a gumi nélküli dolgon, mivel az én meglátásom az, hogy a tényleg igényes lányok nem vállalnak gumi nélküli akciót, és ez szerintem ebben a szakmában így is van rendjén.

Steve · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. január 07. 20:25
Dzsennáról beszámoló:
Ő már hirdetett sok néven:Mirabella és most Dzsenna lett.
Én 1szer voltam nála.Nekem testre kicsit nagyobbnak tűnt mint a képeken.
Ami nekem tetszett:szép arc,jó mellek .
Az alap mellé kértem natúr franciát amit teljes átéléssel csinált.Nálam a szexben elég merev volt.Csak hátulról volt jól döngölhető!
Ami nekem még nem tetszett:az az volt,hogy nem frissen,tisztán fogadott lehet,hogy sokadiként érkeztem??
Tofkan · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. január 05. 16:21

Hali

Valaki tud -e valamilyen infót Dzsennával kapcsolatban? (pl-en)sem, találtam rólla  normális beszámolót ha valaki járt nálla kérem ossza meg tapasztalatait.

 

mr.lassú · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. december 13. 15:36

Valaki tudna ajánlani pár lányt hogy hova lenne érdemes elmenni?

Zsófi21 · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. december 01. 09:57

Sziasztok mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok így előre.Remélem mindenkinek szeretettben és békesékben telik majd el.Adig is várok még mindenkit egész decemberben.sok puszi

cohiba · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. november 16. 14:01

Hali! Nem tudja valaki, hová tűnt megint Noémi? Tegnap reggel még fent volt, d.u. már nem. Esetleg tel.szám?

dr65 · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. november 14. 19:50

Mr Lassú!

Nauszit jó szívvel ajánlanám, de sajnos elhagyta kis hazánkat.

mr.lassú · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. november 14. 15:00

Helloztok

 

Valaki tudna nekem tanácsot adni hova lenne érdemes menni??

geebag · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. október 28. 21:23

Azért ne vedd annyira a szivedre,nagyon meg vagyok veled elégedve,nagyon jó vagy!!!

SzilikonosNiki · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. október 28. 12:19

Szeretnék bocsánatot kérni,ha úgy érezted legutóbb ..lehet kaját rendeltem és azért volt,megpróbálom ezek után úgy csinálni a dolgokat,hogy ne forduljon ez többet elő.Köszönöm,hogy figyelmeztettél!!Ezer bocs mégegszer..Puszi: Niki

geebag · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. október 25. 17:29

Hali

Voltam már Nikinél nem is egyszer és csak jó dolgokat tudok mondani róla,viszont az utolsó alkalom nem volt olyan jó mint az előzőek.Mintha kicsit siettetett volna

deacon · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 24. 15:09

Utolsó hozzászólás: 2010 szeptember 15.

Ma Október 24-e van, több mint egy hónap, majdnem másfél.

Ennek így nem sok értelme van.

ISTI · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 15. 19:06

Megér 1 próbát,, minden képp ajánlott, csak a melltartót nem szivesen veszi le szűlés után kicsit aszott lett a melle,de elmegy..a ***moderálva***viszont profi

mr.lassú · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. szeptember 15. 18:19

Üdvözlet!

Arra lenék kiváncsi hogy Nauszi milyen s hogy megéri-e hozzá elmenni?


Téma indítva: 2010.02.25., 1162 hozzászólás összesen