Régebbi hirdetésénél amikor nem volt ennyi fotó róla én is voltam.
Valami baj volt mert nagyon eltért a fotótól. A lényeg meg egyszeri, könnyen felejthető volt.
Régebbi hirdetésénél amikor nem volt ennyi fotó róla én is voltam.
Valami baj volt mert nagyon eltért a fotótól. A lényeg meg egyszeri, könnyen felejthető volt.
Meg kell kérdezni tőle, hogy a szex mehet-e hitelbe? Mert most nincs pénz, de majd legközelebb megadom.
Üdv! Én voltam nála régebben, de csak egy francia volt, de azt jól csinálta.
Sajnos az utólagos irogatás, pénz kéregetés elég megszokott dolog ezen a vidéken. 10-ből 6-7 keres utána, hogy nagyon kellene neki a segítség...vagy a randi után kér még, mert majd legközelebb azt levonja. Ez megy.
Értem amit mondasz de ez az összeg irreális. Még ha jó akkor is. Pesti lányokhoz képest a béka segge alatt van. Képek alapján. De mégis pesti tarifa. De a legnagyobb próbálnám az SMS. Mi a bizonyíték utána nem írkál nem hívogat? Gondolj bele ha az adatlapon úgy hirdet hogy nonstop de nem fedi a valóságot mennyire lehet jó / korrekt ? Próbáld fel írj véleményt kiváncsi vagyok.
Te dolgod. Ezen a környéken sajnos egyre inkább ilyenek az árak, ma más a c lány autós kalandra is 25-öt kér fél órára. Meg pl. Hanna is aki igényes, bomba csaj és lakáson fogad. Én inkább hozzá megyek, mint az út szélén egyik autóból a másikba átülő lányokhoz, akik elintézik a fürdést egy nedves törlővel. Az egyetlen módja az árak reális mederbe terelésének az lenne, ha egyszerűen senki sem menne a túlárazott, de gyenge minőséget nyújtó szolgáltatókhoz. De ez soha nem fog megvalósulnik
Sziasztok.Valaki járt már a Kerecsenyi Lejlanál? Mit lehet róla tudni ?
Én biztos nem megyek hozzá. Kettő ok miatt. Az egyik a diszkréció mert egy ilyen kéretlen SMS rossz időben botrányos. A másik az ár. Ennyi pénzért lehet akármilyen jó biztos nem fizetem ki. Megtehetném de nna…
Köszi az infót! Egyeztettem én is vele, a 30-40 rózsa tényleg nem gyenge, de ha jól teljesít nem lehet rossz. A mai általános árakhoz képest amikor a legtöbb esetben csak a csalódás van, én már nem sajnálnék rá ennyit sem ha biztos tuti lenne a hölgy és a vele töltött idő élménye.
Senki nem látogatta még meg?
Alexa38-ról pár gondolat. Az adatlapján nonstop hirdet. Szombaton délelőtt felhívtam. Nem volt elérhető. Ki volt kapcsolva. Hétfőn a délelőtti órákban kaptam tőle a kéretlen SMS-t. Tarifával lehetőséggel elérhetőséggel együtt. Hja ő csak válogatott időben dolgozik hétvégén egyáltalán nem. Akinek nem gáz a kéretlen SMS az keresse bátran. Bár mondjuk a negyvenrózsa egy órára enyhén szólva is leültetett.
Volt már valaki a Liza nevű lánynál ha igen mi a tapasztalat? Mindig máshol hirdet de ... köszi a a választ:)
Sziasztok.
Nagymamával ismerkednék. Kor, alkat nem számit.
Támogatnám is. Köszönöm szépen.
Sziasztok! Dorináról van valakinek tapasztalata? Környező településeken hirdeti magát, de elvileg Pacsán van. Köszönöm
A 23 éves bánokszentgyörgyi Lindánál járt valaki? Képek igéretesek.
Sziasztok!
Kanizsa és környékén keresek fiatal lányt. Szívesen támogatnám. Tudtok valakit? Esetleg jelentkező?
Sziasztok!Esetleg valaki járt már Anna52 nevű hölgynél ?Örülnék egy kis tapasztalatnak!Köszi
Nagykanizsa, Anna nevű hirdető (9916 telszám vég) a találka előtt előre kéri a rózsák felét.
Óvatosan....
Sziasztok!
Adrianaról vélemény?
Sziasztok!
Privát vagy egyetemista, támogatandó kiscsajt tud valaki?
Nekem bejött, én ajánlom, de a héten nem sikerült elérnem. Telefont novemberben sem vette fel, de üzenetre azonnal válaszolt és többször is mentem hozzá. Most arra sem válaszolt. Ha el tudod érni akkor menj hozzá nyugodtan, bár most csak autós kalandot hirdet.