Szia én vagyok, mit szeretnél rólam tudni?
Szia én vagyok, mit szeretnél rólam tudni?
Mit szeretnél tudni róla? Egyszer voltam vele.
Pacsán hirdető Vivirol valakinek információja köszönöm.
Aki likeolta tud valamit?jó lenne ha írnál!
Sziasztok! Van valakinek infója Mira (21)-ről?
Söjtöri Jenny nagyon jó skeményen lehet neki adni! Dolgozik még?Van elérhetőséged hozzá?
Sziasztok,
Princess-ről van esetleg vmi infó? Elérhető még?
Mennyi lány van itt, hogy néznek ki?
Mindegyik lánynak benne van a programjában? Lehet akár rövidebb programra menni masszázs nélkül?
Szia és mennyi az annyi?
Munkás utca. Masszázs közben vagy rákérdez vagy van olyan lány aki szépen felhúz és elkezdi ő a legjobb. Aztán közli az árát.
Ez engem is érdekelne!
Szia!
Hol van ilyen lehetőség? Előre kell jelezni, vagy része a masszázsnak?
Sziasztok! Zalaegerszegi Virág 22 nél járt már valaki? Privátba esetleg ha írna véleményt az nagyon köszönném.
https://videkilany.hu/108337
Milyen az a natúr masszás? Vagy inkább milyen a nem natúr masszás? Gumikesztyűben csinálja? :D
Sziasztok!
járok thai masszázsra és happy finish a vége,de eleinte volt egy aki nf-el fejezte be! Esetleg valakinek sikerült valamivel többre jutni pl aktus vagy natúr masszázs?
https://videkilany.hu/110366
Nála volt esetleg valaki? Múltkor hívtam, de csak autós kaland volt. Most a hirdetése alapján lehet hozzá is menni. Telefonban egyébként szimpatikus, normális csajnak tűnt.
Már nem hirdet,Lili a neve. A mostanik közül 2 hölgy van és nem igazán tudok választani közülük. Amanda és Kitty számomra az ideális partner! Őket bátran ajánlom! Ibolya tetszik még,de hozzá nem jutottam el még.
A jelenleg aktív hirdwtők közül háromnál voltam. Egyikhez még visszamegyek majd, de inkább az alakja, mint a szolgáltatása miatt. A másik kettő számomra nem jött be. Ha a most éppen inaktív, vagy más városban hirdetőket is nézzük, akkor azért sokkal jobb a helyzet.
Sziasztok Nagykanizsán kivel volt a legjobb élményetek?
Hát ezekkel a zalai lányokkal én már úgy csinálom, hogy van egy régi telefonom egy feltöltős kártyával, amit csak ilyen célra használok, egyébként ki van kapcsolva. Sajnos nem ő az egyetlen aki utána hív vagy üzenget, hanem azon a környéken ez általánosnak mondható már.