Szexpartner fórum nagykanizsa

Nagykanizsai szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
jancsi1988 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. április 02. 14:04

sziasztok én már jártam amiránál is meg bellánál is gondoltam leirom a tapasztalataim, amiránál csak egyszer jártam nagyon kedves és belevaló csaj nem huzza az isőt elötte elszivtunk 2 szál cigit meg ittunk egyet picit beszélgettünk és ezt az időt nem számolta bele az órába, onnantól indult az óra amikor már pucéran feküdtunk egymás mellett és kényeztettük egymást söt még az *rából is engedett egy keveset mert 1 órára mentem 10 percel kevesebb lett ugyhogy kevesebbet kért a megbeszéltnél nagyon jól éreztem magam vele. Belláról is irnék pár szót ő vele is jól éreztem magam nála is az egy óra az tényleg egy óra ha nem több valamennyivel nem nézi percre pontosan az időt tényleg kihasználja az egy órát lehet vele is beszélgetni de ha a tettek mezejére kell lépni akkor nincs megállás nagyon imádom a kis csajt nála már többször is voltam amirához képest annyiban jobb számomra hogy fiatal és jó feszes teste van szük p*ncival de aki az érettebb nőket kedveli annak ott az amira teljesen megéri az *rát mind kettő. Remélem tudtam valamennyit segiteni férfi társaimnak hogy kihez érdemes menni!!!

Törölt felhasználó · 2015. március 19. 12:06

Nem jártam nála! Priviben egyszer érdeklődésemre nagyon dicsérték! ha lesz tapasztalatod oszd meg velünk!

 

 

görög88 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. március 18. 15:13

Sziasztok ! Virginiáról vmi info? előre is köszi

kills75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. március 17. 16:00

te azzal semmi gond ha dumál csak mikor a te zsebedre meg a te idödel játszik én is ellbeszélgettem volna vele órákig is nem arol van szó csak ne az én zsebemmel játszon

 

Törölt felhasználó · 2015. március 14. 19:56

Ajálani tudom Amirát! Eddig egyszer voltam nála,de nagyon jól éreztem magam vele!

sasa 82 · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. március 13. 22:10

Sziasztok Amiráról valakinek valami infója? Előre is köszönöm!!!

báró · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. február 23. 18:54

Sajna már őt sem találom.Aki jó csaj az mind lelép?Ezek után Bellához szerettem volna menni,de mikor megláttam,hogy mekkora cipőt hord lemondtam róla.(lábimádó vagyok,de ehez még én is kevés vagyok) 

Whitlock · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. február 13. 12:43

Szerintem sem probléma alapvetően, ha egy nő bőbeszédű, csak akkor kezd kínos lenni, ha ez az idő már beleszámít az "egy órába" vagy "fél órába".

Szóval időhúzás címszó alatt valóban kellemetlen. És sajnos akad ilyen.

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2015. február 06. 20:28

Az még nem feltétlenül jelent rosszat, ha egy lány eldumálja a fele időt. Nem is egy olyan lánynál voltam, akik jó sokat csacsogtak, de ez engem egyáltalán nem zavart, mert az együttlét másik fele is jó volt. Az szerintem rosszabb, ha még két egész mondatot is alig lehet előcsalogatni a szájukból. Nekem ilyenkor egy női társaságra is szükségem van, nem csupán egy női testre.

 

kills75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. február 05. 09:03

fele idöt elldumálja gondold át megéri-e te tudod

 

kills75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. február 05. 09:01

te én voltam nála de nem az igazi

 

doktorkotasz · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. január 20. 09:53

Lefagyott a kanizsai fórum:):)??? dr.

 

doktorkotasz · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. január 10. 15:24

Másik beszámolós oldalon hírdet Fanny masszázst. Esetleg valakinek tapasztalata? Sok a kamu masszőz, nem szeretnék egy ilyenbe belefutni. Ha rékérdezek mindenki profi, csak ha hozzád ér derül ki, hogy nem ért hozzá. Privátban is jöhet, én is küldök beszámolót. Sziasztok dr.

airman · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 08. 17:06

Sziasztok.  Volt valaki Amiránál?

Törölt felhasználó · 2015. január 03. 16:52

Virginiárol  szeretnék infót!

Mesziröl mennék a kedvéért.

Ha tudtok segíteni elöre is köszönöm !

( szamurály bunkózására nem vok. kiváncsi!!!! )

szamuráj · Újonc (46 hozzászólás) · 2014. december 26. 08:05

Ez viszont bántja a szemem," heló" ez helytelen igy van helyesen hello.Ez mindent elárul rólad és a stilusodról is...*** vagy 

Törölt felhasználó · 2014. december 25. 21:50

Heló !

 

Nem hiszem.

lehet pont rosszkor hívtam majd még megpróbálom fogad más aki eddig is fogadott szerencsére nem csak itt járok lányokhoz de veled lezárom a beszélgetésem.

 

szamuráj · Újonc (46 hozzászólás) · 2014. december 25. 21:09

Akkor már hangod sem volt szimpatikus...Van ilyen !!!

Törölt felhasználó · 2014. december 25. 20:01

Heló !

 

Akkor nyomta ki a telefont mikor kérdeztem volna mi mennyi és lehet e menni csak tudod másnál érdeklődtem volna biztosan nem myomja ki de mindegy nem vitázok ezen senkivel még jó hogy lehet válogatni lányok közül máshol is részemről lezárom a vitát.

 

szamuráj · Újonc (46 hozzászólás) · 2014. december 25. 15:28

Minek kérdezel hülyeségeket????Ha valaki felveszi a telefont tud beszélni, mert ha nem tud, nem akar nem vesz fel ennyi!!!


Téma indítva: 2010.02.26., 1205 hozzászólás összesen