katmen38· Újonc (13 hozzászólás)· 2013. november 11. 21:44
***Kérjük az önreklám mellőzését!***
Kedves premier plane! Szaffi, csak átutazoban volt Szombathelyen , mivel a célállomasa Nkanizsa volt! Miért bántja a szemed h ő a városban van??? Menj el hozza és probáld ki h milyen szolgáltatást nyujt ..... és utána járjon a szád......... Na további szép estét!!!!!
premier plane· Újonc (27 hozzászólás)· 2013. november 11. 20:14
Itt nem csak költöző madarak vannak ,hanem szöcskék is .Szaffi egy perc alatt Szombathelyről ide termett.Ez ám a komoly váltás.Majd rájön félre ugrott és visszaugrik a kiinduló pontra.
szamuráj· Újonc (46 hozzászólás)· 2013. november 11. 12:27
Premier plane barátom, Sarah 22 búcsút intetett kanizsának, és má le is lépett....ez magáért beszél úgy gondolom...
Robi13· Újonc (2 hozzászólás)· 2013. november 09. 15:15
Sziasztok!
Ditáról érdeklődnék, ha volt e már valaki nála és a véleménye!
Kösszönöm!
premier plane· Újonc (27 hozzászólás)· 2013. november 08. 14:57
Hát igen ,van ez így .Én is hallottam felőle,de hát meg is van ,hogy mért kell költöznie és neveket változtatnia.Az utazók meg utitársakkal utaznak,egyik sem egyedül.
skiz· Újonc (34 hozzászólás)· 2013. november 08. 12:20
Nahát, ez a (jelenleg épp) dorina (22) nagy mágus, vagy költözőmadár, néhány hete még Balatonmárián nyomult, aztán jött Keszthely, most Kanizsa..az igazi fészke amúgy egy negyedik városka.. a neveket is rendesen váltogatja, volt maya néven, aztán még valami, most épp így nevezi magát-bár lehet tényleg csapatmunka ahogy lelép a pénzzel :D
Már írtam nemrég, amit hallottam róla,talán a keszthelyi témába, hát vigyázzatok vele ha mégis kipróbálnátok, ennyit mondok!
xsky· Újonc (4 hozzászólás)· 2013. november 02. 22:31
Sziasztok!!!!
Most költöztem Kanizsára! Tudtok esetleg ajánlani valakit aki korrekt és szép csaj! És Ő is szerepel a képeken amik fentvannak! És vállal p.p.i sexet is!
Előre is köszi!
szamuráj· Újonc (46 hozzászólás)· 2013. október 31. 08:21
Ide figyelj kov50 ,ne okoskodj itt a nincs mellű nőddel. Én tudom úgysem sokáig rontod itt a levegőt aztán tovább álltok,és ott sem megy majd a dolog
premier plane· Újonc (27 hozzászólás)· 2013. október 31. 06:24
Nem írok neveket ,de pl az 55 éves nő 40 körül hírdeti magát ,a másik 50 körüli 30 és 40 közöttinek,van aki sokkal husosabb élőben ,mint a képeken,van aki egyáltalán nem foglalkozik a tisztasággal,nem cserél lepedőt ,nem fürdik sűrűn és van akinek melle sincs ,van aki azért taszító számomra ,mert mindent bevállal,és persze ebből a jópár csajból fele /háttérzónával rendelkezik/Na most akkor miről beszélünk?
premier plane· Újonc (27 hozzászólás)· 2013. október 31. 06:15
Ha bőven visszaolvastál volna ,akkor nem írnál butaságot.Voltam mindenkinél itt ,akit képről érdemesnek láttam.Akit meg képről sem látok érdemesnek,még jó ,hogy nem látogatom meg.Ahol meg nem én voltam ,ott meg a haverom volt.Az ő ízlésében meg megbízok.Pont azért véleményezzük így az ittenieket ,mert szomoró ,hogy egy városban egy db olyan sincs ,ahol minden megfelel./olyat is tudok ,akinek szép pofija van ,de az ágyterítőt soha nem cseréli/szomorú ,hogy azért hogy egy helyen minden stimmeljen több száz kilométert kell utazni,annak ellenére,hogy mennyi csaj van helyben.
kov50· Újonc (3 hozzászólás)· 2013. október 30. 13:57
viszont ha egyik kanizsai szolgáltatót sem próbáltad fel,akkor hogy írsz róluk véleményt?csupán csak kép alapján? vagy ha ti nem jártok kanizsán egy nőhöz sem,akkor miért itt véleményezitek a nőket,miért nem ott,ahova jártok??!!
premier plane· Újonc (27 hozzászólás)· 2013. október 30. 10:55
Sok tényezőt nézek,mondhatni nagyon megválogatom.Aki mögött áll valaki ,az már alapból szóba sem jöhet nálam.Mivel itt élek azt is tudom ,hol van kamera és háttértáncos.
szamuráj· Újonc (46 hozzászólás)· 2013. október 30. 08:24
Látom Te még új vagy itt, ezért elmondom..Premier plane és én ennél sokkal igényesebbek vagyunk, hogy kanizsai helyekre járjunk.Munkánk miatt megtehetjük ,hogy miskolcon éljük ki a vágyainkat...A hölgy nevét nem is irom ,neki nagyon nincsen szüksége semmiféle reklámra..
kov50· Újonc (3 hozzászólás)· 2013. október 30. 00:46
nem mondta senki,hogy kötelező hozzá menni! meg lehet helyette látogatni a sáska nőit a bekamerázott lakásban!
szamuráj· Újonc (46 hozzászólás)· 2013. október 29. 20:28
már tudom, az biztos az előzőm városban maradt
szamuráj· Újonc (46 hozzászólás)· 2013. október 29. 20:25
Az én szememben meg a melltől nő a nő, nem a mű dolgoktól, mint szempilla vagy száj......úgyhogy ez a sara nem nagy durranás....
premier plane· Újonc (27 hozzászólás)· 2013. október 29. 20:15
Szamuráj,mondtam inkább priviben a folytatást.,de amúgy igen mehet a buli
premier plane· Újonc (27 hozzászólás)· 2013. október 29. 20:13
Köszönöm szépen nem kívánkozom oda,több okból sem.A legjobb barátom volt nála....Nem minden arany ,ami fénylik.Nem kéne ennyire nyomatni,mert aki annyira jó csaj az nem a z országot járja és pár hetenként ,vagy havonként várost vállt.Hanem egy helyen is megtalálja a számításait.Vajon mért mindíg más városban hírdet.?????????? és más néven.Elgondolkodtató.Egy kis ideig megint itt tanyázik ,mint tavaly és tovább kell mennie ,mert ismét nem fogja megtalálni számításait/mivel annyira jó/meg lehet figyelni meddig marad városunkban.
rocco14· Újonc (38 hozzászólás)· 2013. október 29. 14:05
Voltám már Sarahnál?A hozzászólásod alapján nem.
szamuráj· Újonc (46 hozzászólás)· 2013. október 29. 13:15
Barátom lenne kedved megint egy jó szendvicset csinálni?melyiknap lenne jó neked, ird meg úgy intézem a dolgaim
Téma indítva: 2010.02.26., 1205 hozzászólás összesen