Neked bármit Drága Gina !
Szexpartner fórum pécs
Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Tommyka · Újonc (28 hozzászólás) · 2016. december 12. 12:52
Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2016. december 10. 19:15
Köszönöm szépen 😊
Tommyka · Újonc (28 hozzászólás) · 2016. december 09. 12:53
Igen Neked szántam ! :)
No akkor majd februarban ujra...... 😀
Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2016. december 09. 12:05
Szia :) ha nekem szól koszonom :) de en február 15.-én tartom 😊
Tommyka · Újonc (28 hozzászólás) · 2016. december 09. 07:32
Boldog névnapot Gina ! :-)
garaimark · Újonc (41 hozzászólás) · 2016. december 08. 22:55
Pálmáról van szó. Valaki pár napja kért infót róla, de már eltűnt a komment, pedig arra válaszoltam.
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2016. december 08. 19:42
Kicsoda???
Janus · Újonc (5 hozzászólás) · 2016. december 08. 18:48
Mai élményem.Pincúrhoz mentem volna,mert láttam,hogy pár év elteltével újra elérhető.Annó franciára mentem,gondoltam most is megyek.Most a temető mellett rendel egy tizesben,csengetés után a lifthez érve látom,hogy gyalogol a lépcsőn lefelé két kredenc méretű nem éppen a napon barnult legény.Ők kimentek a hátsó bejáraton és mire leért a lift, úgy döntöttem én is távozok,de már a másik kapun,így nem vettek észre.Nem éppen bizalomgerjesztő volt a kinézetük és nekem ez így nem fér bele,hogy ilyen alakok várnak kinnt (jó esetben csak várnak),míg én fennt kikapcsolódni próbálok.Eltávozásom után sms-ben jeleztem Pincúrnak a tényállást (és ezért írom le a sztorit),mire ő úgy reagált,hogy azok csak a barátnője vendégei voltak,ő nem él ilyen alakokkal. Én meg helikopter vagyok,mert ugye a megfáradt vendégek akció után a 7.emeletről gyalog jönnek le,mert miért is ne.
Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2016. december 08. 15:03
Ma több telefon is a semmibe ment, vannak ilyen napok, pedig hidegben a legjobb csinálni:-)
Törölt felhasználó · 2016. december 07. 18:30
Amikor utoljára jártam nála, Babett nem úgy viselkedett, mint aki végleg visszavonul, szóval szerintem csak egy kis "szabadságra" ment.
Mara pedig elérhető Kaposvárott, ha nem bánsz egy kis furikázást.
garaimark · Újonc (41 hozzászólás) · 2016. december 07. 12:49
Üdv, nagyon szép mellei vannak élőben is, engem csinosan, tisztán fogadott. Teljesítette, amit kértem. Egy baj volt vele, hogy kissé kedvetlenül állt a dolgokhoz. Lehet, hogy már fáradt volt.
1 próbát megér szerintem.
Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2016. december 07. 12:21
Keress vissza fórumon ha jól emlékszem nem is olyan régen írt róla valaki.
Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2016. december 07. 05:49
Volt csak rövid ideig :)
Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2016. december 06. 17:26
Nincs is Roni nevu holgy..........
Ravensboy · Újonc (8 hozzászólás) · 2016. december 06. 17:13
Mire eljutotzam volna Babetthez eltunt, mire eljutottam volna Szilvihez eltunt.. mire eljutottam volna Marahoz eltunt... nemaar :(
wallace · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. december 05. 22:52
Roni super vad tigrisnő,tudni kel ki hozni belöle,super.nagyon kedves ,igazi érett dögös NŐ.
linde3 · Lelkes újonc (66 hozzászólás) · 2016. december 04. 12:08
Kedves, mosolygós, vékony fiatal lány. Megfelelő a környezet és könnyű megtalálni is. A nagy szerszám probléma neki. Ha többet akarsz tudni üsd be a nevét a Pécs fórum keresőjébe és kidobja a korábbi tapasztalatokat, illetve A konkurens oldalon is vannak róla értékelések.
zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2016. december 03. 20:11
Jah, Kiara túltengés volt a városban. :D Így is maradt még kettő. Az IGAZI Kiara és egy másolat. A harmadiknak így már jobb a Mercike név.
mogyorospele · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2016. december 03. 19:51
Haha, úgy látszik, hogy túl sok Kiara volt Pécsett, így a 30-as már átment egy "németecske autómárkácskába"... XD Remélhetőleg jobb állapotú a "kasztnija", mint az ilyen korú "márkatársainak"... XD
garaimark · Újonc (41 hozzászólás) · 2016. december 03. 11:23
Voltam Juditnál(37), teljesen rendben van a hölgy :)