Üdv, kettő pozitív és egy negatív élményem van. Bellus: kb 2 hete látogattam meg, a képeken ő van, minden rendben volt, azt kaptam amit kértem, de a végén kicsit siettetett, pedig volt még idő, lehet, hogy rossz napját fogtam ki. Ettől függetlenül ajánlott.
Fruzsina(RL): nem volt könnyű elérni, de tegnap eljutottam hozzá. A lakásban rend volt, élőben jobban néz ki, mint a képeken. Van rajta 1 nagyon kevés husi, de az kell szerintem. Barátnő feelinget kértem, megkaptam, rendben volt minden.Ajánlott.
Dori(19RL) kedves lány, de nem azt kaptam, amit megbeszéltünk, a helyszínen hirtelen több rózsát kért.. A helyet nekem kellett intézni.Vagy ápolatlan, vagy nem tudom, de kb 10p után elköszöntem tőle. Kár érte, mert kedves volt..csak a higiénia..
Lánykereső Szerkesztőség