Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kovand · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. május 23. 17:36

Üdv!

Sajna többszöri próbálkozásra sem értem el a hölgyet :( pedig régebben is próbáltam.

Jártam viszont Mayánál (18) aki tényleg abszolút kezdő. Képek tükrözik a valóságot egy középtermetű, kicsit husis de feszes - és ami nem látszik - kimondottan helyes arcú lány. Kis poci azért van. :) Ugyanakkor nem elhivatottságból van a pályán - nyilván ez nem is jellemző - viszont ez nyomot hagy a szolgáltatás minőségén. Bár csak franciára voltam és éreztem, hogy a tehetség megvan, mélyen beveszi, nem fogaz stb. ugyanakkor siet is tehát kicsit túlzottan intenzív. Lehet a sexben ill. órás programon nem siet, talán arra érdemesebb menni. Sajna a natúr francia már fel*ras, nfvsz pedig nincs is.

Ha kicsit jobban odafigyelne a vendégre és nem sietne annyira elég jó lehetne.

Talán többször menve javul a dolog.

 

köszönömattila · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2015. május 23. 14:07

Urak! Meglátogattam az apróban hirdető Krisztinát. (konkurens oldalon, ahol azok alányok hirdetnek, akik nem "jók", van több fotó is a Hölgyről) Azt tudom mondani, aki ki akar b@szni magával, ez tegyen úgy, mint én.... :(

Aero14 · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. május 23. 08:07

Sziasztok! Az aprohirdetések között szereplő Alíz 22-ről szeretnék információt. Köszi 

Cricket86 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. május 22. 23:35

Sziasztok! Ma voltam Hellánál, teljesen elégedett voltam mindennel. Korához képest gyönyörű és érti a dolgát. Kedves, korrekt és minden ami kell. Kapott tőlem csillagot  is. :)

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. május 22. 21:43

Reméljük, hogy ezt, most olvassa, a magától, nagyon a fellegekben járó, nagyvárosi *rakon dologzó kedves Virág is! :) :D :D :D XD

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. május 22. 21:38

Sziasztok!

Ma sikerült úgy intéznem, hogy eljutottam végre Kiarához, aki hosszú kihagyás után vissza tért városunkba.Meg kell mondjam azoknak akik már ismerték anno, hogy semmit nem változott. Ugyan az a bályos, aranyos kis hölgy akit akkor megismertem. Persze már ismerős ként köszöntöttük egymást és így mindig egyszerúbb mind a két fél számára.A részletekbe most nem szeretnék belemenni, csak úgy éreztem meg kell osszam azokkal, akiknek fontos, hogy a lány, akihez mennek az szép is legyen, meg kedves és gyönyörű legyen a teste és beszélgetni is lehessen vele és természetesen a szex is jó legyen vele, nekik most Ő, szerintem egy "főnyeremény". Én ismét nagyon jól éreztem magam vele és nyugodt szívvel ajánlom azon társaimnak, akiknek ezek a tulajdonságok fontosak, ahhoz, hogy elégedetten távozzanak egy lánytól. 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. május 22. 19:27

Ilko!
A hülye ember a saját kárán tanul, a ....... még azon se! :)

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. május 22. 19:24

Ennek roppantul örülünk! :D :D Bár szemtelenül fiatal vagy......! :D

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. május 22. 19:23

Akkor, lehet egy recska, egy jóféle film elött, többet ért volna....! :D XD

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. május 22. 19:21

Azért annyira, nem nagy szám, hogy páran védjék..... Ilyen fiatalon, azért elmehetne egy konditerembe pl.......

 

Lészy · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. május 22. 15:50

Kedves Zengr..köszönöm a pozitiv véleményed,de a negativról csak annyit,hogy valóban van olyan képem ami retusált,de van a képeim közt olyan ami egyáltalán nem az mert amatőr fotó...és a leirásban amit magamról irtam ott van feltüntetve,hogy NŐIESEN TELT...az mindent elárul,és a logóhas,és zsírpárna az kisebb túlzás.....de mint irtam,azért köszönöm.....zsírpárnamentes szép napot neked ;)

Kápé122 · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. május 22. 15:06

Gina (23)-ról vagy Szindiről kaphatnék beszámolókat, infókat azoktól, akik már jártak náluk? Előre is köszönöm! Akár privátban is.

TamTak · Újonc (22 hozzászólás) · 2015. május 22. 11:47

Tegnap végre kiírták, hogy kétes hírdető.

Ma új képek (amik ismét nem teljesen fedik a valóságot) -> fénykép garancia

 

 

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2015. május 22. 08:51

Helló!

Ha már megszólítottál, és mert úgy látom, értelmeseket írsz!:)

 

A rózsaszál/*rt*k arány a fontos!! Elolvashatod a besziket, amiket írtam (van vagy 50 mostanra már a *** moderálva ***), és ezért nyugodtan mondhatom, ennyiért még a fővárosban is kimagaslót kell nyújtani! Ezt pedig éppen hogy nem hinném itt Pécsen a soksok éves tapasztalatom alapján. Ezért csak annyit ajánlanék, hogy mondjuk (csak összehasonlításképpen) előbb próbáld ki Liukát, vagy Grétát és majd utána írd le a véleményed (ez a kategória ugyanis az, ami azonos rózsaszálat jelent, bár egyiknél sincs *xtra, komplett a "csomag", tehát relatíve még kevesebb is a 2 pesti hölgynél) Arról nem is beszélve, hogy pl egy Bunnykával kicsit hozzátéve még, 2x annyi időt tölthetek (olvass el párat a többszáz beszijéből és a minősítésekből, és akkor rájöhetsz, hogy miről beszélek), mint Virágnál!? Ne vicceljünk már...

 

Üdv

ilko

 

Ginababa · Lelkes újonc (52 hozzászólás) · 2015. május 21. 23:30

Kedves Zengr:) 

Holnap meg csinálom a kép garanciát :D

Szép estét :)

 

Gábor32 · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. május 21. 20:47

Hali! Tudnatok olyan lanyt ajanlani aki testre es arcra is nagyon szep? Na es persze nem nagykepu! Elore is koszonom!

zengr · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 21. 19:06

Üdv!

 

Róluk esetleg tud valaki véleményt mondani?

 

Kendra(25)

Evi(33)

Fanny(22)

Képgar  nélkül:

Dorina(22)

Gina(23)

 

Akiket már próbáltam:

Ancsa(21) - jó régen volt hozzá szerencsém, 99% hogy ő az akire gondolok, kisebbségi nem volt szimpi sarkon is fordultam

Lészy(38) - nagyon kedves, pozitiv hozzáállás, de a képek erősen retusáltak, csak annak ajánlom akit nem zavar a logó has és zsírpárnák.

Virág(22) - kedves és fullos külső, ahogy előző kollega említette magasak a rózsaszálak mértéke, kinek mi éri meg.

Lecso12 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. május 21. 18:44

Lehet hogy magas ne menj oda.. aki meg akarja fizetni annak ajánlom 

nem mindenkinek az *r a fonotos 

azt hiszem ez ember függő :) nem védem Vitágot de komolyan ez nem szép dolog a silány szar akinek megfelel annak hajra az ut szÉle...

azt gondolom ez az oldal 

sokan extrákkal sokkal dr*gábbak :/

tisztelet a Kivételnek :)

imadlak Meryll és Virag :) 

 

Lecso12 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. május 21. 18:29

Sajnos az előző másfél hónapban Vadász korszakot éltem... Nem kellett volna :) bölcsen a lányok is megmondják :)

Tina: sajnos kisebbségi aranyos de rutintalan fiatal.. 3an dolgoznak egy 2 szobás lakásban :) vicc az egész 

már sajnálom hogy nem máshoz mentem

még visszaadni se tudtak.. Így a 2 lány variációt kértem... Na az is kár volt....

 

nem ajánlom de fiatal

 

maister · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 21. 16:29

Sziasztok!

 

Kellene egy S.O.S. segítség.Pécsen szükségem van egy lányra,aki vállal legénybúcsút.Köszi előre is.


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen