Kimberly???
*** moderálva ***
Kimberly???
*** moderálva ***
Sziasztok!
Az apróban hírdető Tina cicusnál (május 13-n adta fel a hírdetést) járt már valaki?
Helló Pédé!:)
Nos, eddig nem volt saját tapasztalat, most már van, legalábbis telefon szintjén. Kiváncsiságból megcsörgettem Virágot, hogy mégis, nos a rózsaszálak mértéke, amit megoszott velem, magasabbak, mint a pesti átlag! Amikor pedig el merészeltem próbálni mondani, hogy ez tán kissé sok, akkor meg sem várva a mondat végét, elköszönt és letette. Ami engem illet, ennyi bőven elég, még sok is. Én mindenkivel udvarias vagyok, mert ez alap, és a lányok nagy részénél is, de úgy látszik, sajnos nem mindenhol. Ráadásul nem is valótlanságot próbáltam közölni!:))
Üdv
ilko
Alízról (25) mondanátok véleményt?
Ha jót akarsz magadnak és nem vagy sóher, bátran látogasd meg. Ajánlott a Hölgy. :)
Csak nem....! :D
Irgumburgum, elő ne forduljon még egyszer. ;)
almárol valakinek infoja???????????
Gondolom, a szokásos észosztásom nem tetszett..... :D :D :D :D :D Mely jogos..... :D
Ejnye, urak! Mit hordhattatok ti itt össze, hogy kipöttyöztek benneteket?
Laurát ajánlanám
https://videkilany.hu/47261-lili ???
Bármilyen tapasztalat?
Tudtok olyan lányt aki tényleg, de tényleg jól fr*nciázik? Csak az érdekelne, kif*zetném a teljes félóra ***moderálva*** (nyilván nem tartana addig), csak legyen minőségi a sz*lg*ltatás. Mert a mostani felhozatalból még nem találkoztam olyan lánnyal, aki ennek eleget tett volna.
Halli. ma meglátogatam Regit kedves barátságos lány a képei fedik a valoságot és a hozá álása és a tudása is jó ajánlot
sajnos Lilut még nem értem el,van még olyan hölgy akihez érdemes elmenni?
Tudod egyszer töröltem magam az oldalról!!!---tudod hogy van ez néha megcsömörlik az ember!!
Egyértelműen Lilut.
köszi
Lilut.
Lilut vagy Daniellát érdemesebb meglátogatni?