Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2015. március 05. 14:29

igaz,csak en döntöm el ki jöhet be,te meg azt ne feledd!

:D

 

Törölt felhasználó · 2015. március 05. 12:24

Én December elején voltam Kamillánál és megvoltam vele elégedve.

Acer87 · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. március 05. 00:09

Sziasztok!

Kamilla (21)-ről tudtok adni némi infót?:) Telefonban nagyon szimpatikus volt, talán csak Meryll tájékoztatott ilyen részletesen és kedvesen!:) 
Szóval érdemes menni Kamillához?? Jöhet privátban is némi infó róla, ha úgy van!:) Ne tartsa magában aki már járt nála! Köszönöm:)


Törölt felhasználó · 2015. március 04. 23:06

Vendetta!!  Te kis g*mi mellű leány ne feledd hogy teee sz*lg*ltatsz,úgy hogy ne nyilatkozz a k*ncsaft ellen!!!!!!

 

köszönömattila · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2015. március 04. 21:24

Aztán hogyan jelenkezett be az illető 2 órával előtte, ha nem tetszik időpontot adni, csak 20percel előbb? Némi zavart érzek a téridő kontíniumban, de mindegy nem tartozik rám. B*zniszelni tetszik, ahogyan jólesik, én pedig megy oda, ahol normálisan bánnak velem. :)

 

köszönömattila · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2015. március 04. 21:20

Persze, aztán az lesz, hogy "hát most jön valki negyed óra múlva, egy órát marad, hívj utána" A túrót Hölgyeim, mit tetszenek gondolni, viccből jelentkezem be?

 

Jancsi · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. március 04. 20:39

Hi!

Lucy(22)-ről van tapasztalat?

Üdv! 

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2015. március 04. 20:14

Ma pont volt egy ilyen esetem, hogy 2 óraval előtte bejel..

Aztan annyit se írt hogy bú vagy bá...

 

Törölt felhasználó · 2015. március 04. 19:37

sziasztok egy kérdésem lenne Pécsen kik válalnak párba? Vagyis kivel lehet kiprobálni a 2 csaj 1 pasi felállást.

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. március 04. 17:18

A nagy vissza térés lesz, hogy írtál!? :D

 

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. március 04. 15:48

Cinci es Jennyke kepei lagalabb tenyleg a valosagot adjak vissza. Respect.

Igazi WYSIWYG elmeny.

 

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2015. március 04. 14:31

Jól tette, én se adok ki órakkal elötte időpontot, mert elfelejtenek eljönni az Urak!

Hivjon 20 perccel elötte az a biztosabb!

Sziasztok!

 

Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. március 04. 05:01

Mindkettő jó, menjél bátran.

 

köszönömattila · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2015. március 03. 21:32

Szevasztok Urak! Érdekes dologgal találkoztam tegnap. A képei alapján gondoltam bejelentkezem Sylviához (41). Délután 3/4kettőkor felhívtam, hogy időpontot kérjek tőle 1/4ötre. Erre azt mondja nekem a Hölgy, most figyeljetek: hívjam előtte 1/2órával, mert hátha bejentkzeik addig valaki! Szerintetek normális? Ha velem lefixálta volna az időpontot, hogy a p.cs@ba jelentkezhetett volna be más valaki is. Hát ha nem kell az én p*nzem, akkor b.ssz@ meg a T. Szolgáltató (sic), elviszem máshova, ahol örülnek neki (nekem).  Minden estre érdekes, kevéssé ügyfélközpontú szolgáltatói hozzáállás.

slyy · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. március 03. 19:22

Szia nemrég még győrben volt. De itt nem hallottam róla rosszat.

 

slyy · Újonc (9 hozzászólás) · 2015. március 03. 12:19

Sziasztok. Andi 40-ről valakinek van infója nemsokára megyek pécsre gondoltam hátha valaki tud róla infót. Előre is köszi. Szép napot.

WalterM · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. március 03. 11:01

Sziasztok! Ha valaki járt már Réka (26)nál vagy Kellyxxx-nél elküldené privátban a tapasztalatait?? Vagy melyik lányt ajánlanátok Pécsen??

csemegéző · Újonc (39 hozzászólás) · 2015. március 02. 23:18

Nem tudjuk és nem is sejtjük. Legközelebb akkor írj, ha akarsz valami konkrétumot mondani, mert így nem sok értelme van! Ez itt a reklám helye is!

 

shrinktube · Lelkes újonc (99 hozzászólás) · 2015. március 02. 21:02

Valóban jó lenne valami konkrétumot hallani :)

 

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. március 02. 20:22

Tisztelt Makktárs!

Az ilyen hozzászólás fabatkát sem ér! Ha nem írsz nevet, akkor olyan mintha azt írnád, mindenki gondoljon arra akire akar!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen