igaz,csak en döntöm el ki jöhet be,te meg azt ne feledd!
:D
igaz,csak en döntöm el ki jöhet be,te meg azt ne feledd!
:D
Én December elején voltam Kamillánál és megvoltam vele elégedve.
Sziasztok!
Kamilla (21)-ről tudtok adni némi infót?:) Telefonban nagyon szimpatikus volt, talán csak Meryll tájékoztatott ilyen részletesen és kedvesen!:)
Szóval érdemes menni Kamillához?? Jöhet privátban is némi infó róla, ha úgy van!:) Ne tartsa magában aki már járt nála! Köszönöm:)
Vendetta!! Te kis g*mi mellű leány ne feledd hogy teee sz*lg*ltatsz,úgy hogy ne nyilatkozz a k*ncsaft ellen!!!!!!
Aztán hogyan jelenkezett be az illető 2 órával előtte, ha nem tetszik időpontot adni, csak 20percel előbb? Némi zavart érzek a téridő kontíniumban, de mindegy nem tartozik rám. B*zniszelni tetszik, ahogyan jólesik, én pedig megy oda, ahol normálisan bánnak velem. :)
Persze, aztán az lesz, hogy "hát most jön valki negyed óra múlva, egy órát marad, hívj utána" A túrót Hölgyeim, mit tetszenek gondolni, viccből jelentkezem be?
Hi!
Lucy(22)-ről van tapasztalat?
Üdv!
Ma pont volt egy ilyen esetem, hogy 2 óraval előtte bejel..
Aztan annyit se írt hogy bú vagy bá...
sziasztok egy kérdésem lenne Pécsen kik válalnak párba? Vagyis kivel lehet kiprobálni a 2 csaj 1 pasi felállást.
A nagy vissza térés lesz, hogy írtál!? :D
Cinci es Jennyke kepei lagalabb tenyleg a valosagot adjak vissza. Respect.
Igazi WYSIWYG elmeny.
Jól tette, én se adok ki órakkal elötte időpontot, mert elfelejtenek eljönni az Urak!
Hivjon 20 perccel elötte az a biztosabb!
Sziasztok!
Mindkettő jó, menjél bátran.
Szevasztok Urak! Érdekes dologgal találkoztam tegnap. A képei alapján gondoltam bejelentkezem Sylviához (41). Délután 3/4kettőkor felhívtam, hogy időpontot kérjek tőle 1/4ötre. Erre azt mondja nekem a Hölgy, most figyeljetek: hívjam előtte 1/2órával, mert hátha bejentkzeik addig valaki! Szerintetek normális? Ha velem lefixálta volna az időpontot, hogy a p.cs@ba jelentkezhetett volna be más valaki is. Hát ha nem kell az én p*nzem, akkor b.ssz@ meg a T. Szolgáltató (sic), elviszem máshova, ahol örülnek neki (nekem). Minden estre érdekes, kevéssé ügyfélközpontú szolgáltatói hozzáállás.
Szia nemrég még győrben volt. De itt nem hallottam róla rosszat.
Sziasztok. Andi 40-ről valakinek van infója nemsokára megyek pécsre gondoltam hátha valaki tud róla infót. Előre is köszi. Szép napot.
Sziasztok! Ha valaki járt már Réka (26)nál vagy Kellyxxx-nél elküldené privátban a tapasztalatait?? Vagy melyik lányt ajánlanátok Pécsen??
Nem tudjuk és nem is sejtjük. Legközelebb akkor írj, ha akarsz valami konkrétumot mondani, mert így nem sok értelme van! Ez itt a reklám helye is!
Valóban jó lenne valami konkrétumot hallani :)
Tisztelt Makktárs!
Az ilyen hozzászólás fabatkát sem ér! Ha nem írsz nevet, akkor olyan mintha azt írnád, mindenki gondoljon arra akire akar!