Szia Ilko!Glóriárol mit tudsz?Esetleg ha valaki volt nála,írjátok meg milyen...Kösz!
Szexpartner fórum pécs
Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2015. március 02. 16:07
batkamanó · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. március 02. 16:04
Tisztelt Makktársak!
A fórum rendszeres olvasója vagyok, és eddig nem éreztem, hogy hozzászóljak bármely témához, de az elmúlt héten feltünt FANATIKUS rajongó arra késztetett, hogy Én is véleményt nyilvánitsak.
Az utóbbi hónapokban anyagi lehetőségem megengedte, hogy igénybevegyem az itt strázsáló hölgyek nyújtotta lehetőséget. S mondanom sem kell minden minősités megtalálható -pocséktól a kitűnőig. Én is mint talán sokan közülönk végül többségében 1 hölgy mellett ragadtam le, aki számomra kellemes kikapcsolódást nyújt. Ezen hölgy nevét sokszor láttom feltünni hol pozítív, hol negativ kritikák során.
Meg kell azonban jegyezni, hogy a minden megszólalásnak van némi alapja. A hölgy csinos dekoratív, aki tudja, hogy mit akar( pénzt), de emellett kapsz is töle valamit, na nem trippert. kellemes kikapcsolodást.
De értsd és mond KIKAPCSOLODÁS többet, csak a balfácánok érehetnek, remélhetnek.
Személyiségének jellenvonása a lekezelő bánás mód, ezt én is többször tapasztaltam, de emellett ha akar tud odabujos kiscica lenni is.
Én csak úgy nevezem macska természet ki látott már macskát tudja miről beszélek.
A hölgyet nem nevezem meg, ne hogy reklámnak tünjön, de megjegyzem még, hogy a kinézete mellett, a technikai tudása volt az ami ott marasztalt nála.
Szerintem tudjátok kiről beszélek.
lajos7821 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. március 02. 11:58
Eperké-ről tud valaki infot??Érdemes meglátogatni??
Gézabá · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. március 01. 16:24
Köszönöm Goodness és kurvapecér!
Az orál az igen szubjektiv, de nekem igy teljesen megfelel, hogy hárm lányt irtál! A mélytorok viszont már annyira nem szubjektiv.
Hellánál voltam a hétvégén. Franciát jól csinálja, de mélytorok nem ment neki. Amúgy mindennel meg voltam elégedve, bár kicsit lehetett volna bátrabb. Elég félénk a korához képest :)
Katihoz pedig ma ellátogatok! Olvasom, hogy p*p*t is vállal. Remélem nem ülök le mikor árat mondd, de nem hiszem. :)) Mégegyszer köszi srácok!
Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. március 01. 04:59
Hiába, a történelmi tudás az igazi:-)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 28. 17:04
Jessika, nem tudom, hogy mire, amikor egy kertvárosi, lehuzós, narkós vagy exnarkós szutyadék...... Anno a TVT-nél b*szt*k a 10es lépcsőház aljában....! :D
Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. február 28. 16:19
nem a love, hanem a lóvé, ha ez még belefér a moderálásba.
Vandendale · Újonc (27 hozzászólás) · 2015. február 28. 16:14
Jessika unalmas és lehúzós. csak a pénz. Cserébe nagyképű és dr*ga.
Lia ügyes, ha jó napja van. Hangulatától függ.
Kápé122 · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. február 28. 15:57
Sziasztok!
Vanessa (25), Lia és Jessika (22) közül kiről van hiteles infoja valakinek?
Kihez érdemes menni?
mms · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. február 28. 15:54
vanessa 25-ről valakinek tapasztalata?
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 28. 15:28
Ti vmi gyökerek vagytok, hogy ilyen butaságokat kérdeztek!?!?! :D :D :D :D :D
csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 28. 08:46
hello az alapban sok minden bene van már de van plusz popo
shrinktube · Lelkes újonc (99 hozzászólás) · 2015. február 27. 21:45
És nemcsak kedves, hanem ő a legjobb az egész világon :D
gabesz1 · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. február 27. 20:24
Nem sérted meg az edina rajongókat de az edina egyáltalán nem harcias hanem egy kedves tünemény!!!!!!!!!
Gabesz86 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. február 27. 19:29
Szia !
MIt vállal be , meddig lehet elmenni szolgáltatásban??
csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 27. 18:48
mondjuk nehéz elérni mert egyetemista
csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 27. 18:45
hello én voltam már nála kedves lány kávéval üditövel kinál nem nézi az idöt mint sok más érti a dolgát is
Gabesz86 · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. február 27. 13:49
Napokban került fel egy új pécsi csaj a LUCY. Kérdezni szeretném van valakinek tapasztalata már??
*r szolgáltatás ami érdekelne, Tényleg biszex ? Köszi
MrSpock · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 27. 11:52
Üdv. Urak!
Két hete találtam rá Pécsen Kamillára, már a telefonban is nagyon szimpatikus volt. Korrektül tájékoztatott, és rövidesen találkoztunk is.
Nekem nagyon bejött, gyönyörű szemei vannak, és elképesztően kemény és kerek popsija. A hirdetése teljesen megfelel a valóságnak,
a lakás is rendben van. Nagyon jó volt vele az együttlét, csak ajánlani tudom mindenkinek aki szereti a fiatal vékony lányokat.
Azóta többször is voltam nála, és a véleményem semmit nem változott.
Sokfelé megfordultam már, és túlzás nélkül állíthatom, hogy Kamilla fiatal kora ellenére egy tökéletesre csiszolt gyémánt.
Vigyázzatok rá, hogy még sok örömünket leljük benne.
Törölt felhasználó · 2015. február 27. 11:00
Az újonnan hirdető Noémiről valakinek van infója? A képei alapján guszta, de...
Engem telefonon nem igazán fogott meg, mondhatni, hogy nem volt kedves. Én éreztem rosszul magamat, hogy kérdezni, ill. érdeklődni mertem. Ami azonban a legjobban megijesztett, az az, hogy amikor megkérdeztem, hogy a gumi nélküli francia, hogyan és mint, azt mondta, hogy az +5. No nekem itt megállt a lemez. Arra tudtam esetleg még gondolni, hogy félreértett, és azt mondta, hogy gumi nélkül ennyi a szex. Ha pedig azt is vállal, akkor a lemezt át fogja szúrni a tű, az tuti...
Valaki tud valami infót? Esetleg félreértettem valamit? Előre is köszi.