A kérdésed megitélése szubjektiv, mint ahogy a forumon található korábbi felvetések válaszai is adják.
M-lytorkot sok hölgy produkál, de ki a legjobb azt nem lehet megmondani, mert kinek ez a sz*lg*lt*tó kinek a másik jön be.
Véleményem szerint az csinál jó fr*nciát, aki " kitalálja, hogy te mit is szeretnél " ilyen hölgy volt nekem anno a Moncsi nevű, mostanában a Lilu-t, az Enikőt, és a jeleleg nem hirdető Jandrát találtam a teljesség igénye nélkül. Köztük rangsort felálítani nem kivánok, mert minden hölgy produkciója kicsit másként fogott meg.
S ezzel nem kivánok megsértemi semelyik sz*lg*lt*tó elkötelezettét -különösen a harcias Edina vs. Vivien rajongokat - de nem jutottam el még mindenkihez 18-50+ ig, így csak a saját tapasztalatom alapján itélhetek.