Trustman· Újonc (10 hozzászólás)· 2015. február 22. 20:26
Üdv Mindenki!
Szomorú, hogy sokan nem arra használják ezt a fórumot, amire való!
Többször voltam már Lolánál és azt tudom írni, hogy korrekt, kedves jó fej lány.
Nyilván normálisan kell viselkedni Vele (is) és akkor rendben van minden.
Az *rai is teljesen korrektek, távolról sem lehet Pestiesnek nevezni!
B52· Újonc (14 hozzászólás)· 2015. február 20. 18:44
Sziasztok!
Beszéltem Virág22-vel,már alig vártam hogy újra lássam hírdetni,de amikor közölte az *rait,leesett az állam.
Szerintem nem a mi pénztárcánkoz szabta az árakat ez az én meglátásom,de ha valaki már volt nála az megírhatná hogy valóban megéri a pénzét :)
Ki tudja egyszer lehet azért rászánom majd magam,kérem a véleményeket hozzászólásokat ;)
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2015. február 20. 09:12
2. Hella
hajó· Tag (259 hozzászólás)· 2015. február 19. 14:27
1. Vivienn24
B52· Újonc (14 hozzászólás)· 2015. február 19. 08:32
:D
glas· Újonc (4 hozzászólás)· 2015. február 18. 18:37
Voltam nála nem azt kapod amit igér,vigyázzatok vele
Astra· Újonc (3 hozzászólás)· 2015. február 17. 20:28
Hali fórumozók! Érdekelne hogy Sofi (25) -nél járt-e már valaki és mi a tapasztalata!?
A képek alapján nekem nagyon tetszik! Várom a véleményeteket!
Előre is köszi!!!
Fantom08· Újonc (38 hozzászólás)· 2015. február 17. 14:08
Tapasztalt tiszta korrekt szép nő!
Ajánlott kategória!
m*nka*dó mentes környezet, légy uriember és a mennyekbe repit!
snowman· Újonc (32 hozzászólás)· 2015. február 16. 15:48
Sziasztok!
Marilyn-ről van valakinek tapasztalata?
Érdemes meglátodatni?
TNS· Újonc (142 hozzászólás)· 2015. február 16. 13:49
Én voltam nála a múlt héten.
A képeken ő van! Korrekt sz*lg*lt*tó, nagyon jó a fr*nciája. A lakás tiszta, rendezett, igényes, a célnak megfelel. Kertvárosban dolgozik.
A részemről ajánlott!
Kristóf99· Újonc (5 hozzászólás)· 2015. február 16. 09:48
Sziasztok Makktársak! NIKOL 27-NÉL JÁRT MÁR VALAKI? A képek alapján jól néz ki. Várom a kommikat :)
nagyember· Újonc (33 hozzászólás)· 2015. február 16. 08:29
Szevasz Ilko!Jut eszembe,nemsokára Budapestre utazom,tudnál adni valami tuti tippet nehogy lukra fussak...
hajó· Tag (259 hozzászólás)· 2015. február 15. 19:21
Így van. Az a lényeg, hogy kisegítsük egymást a tapasztalatainkkal. Kellemetlen, ha az ember a saját "veszteségén" kénytelen negatív élményt megélni. Ugyanakkor jól esik ha valaki rávilágít a tévedésünkre és ezáltal nem fosztjuk meg magunkat egy fergeteges élménytől. Szerintem keresd fel Maját, nem fogod megbánni.
zsozso81· Újonc (1 hozzászólás)· 2015. február 15. 12:19
Pontosítanék! Lina már sehol nincs. Nem tudom mi lett vele, de eltünt. Viszont hihetetlen kategóriába megy, hogy még mindíg feltűnik néha valaki, aki belefut jó öreg lina barátnőjébe! Vagy pontosabban Korina, Maja, Szilvi, Adri! Egyik sem lina! Mind a régi eredeti Adri! Nézzétek meg jobban a képeket. Mondjuk nem ő van rajtuk, vagy nagyon rég készültek, nem tudom. De nagyon gáz a csaj. Régebben zsírsertés névvel illette itt valaki, és persze ork lányról van szó! Szóval rég tiltani kellene az oldalról, de gondolom ez nem egyszerű! Kerüljétek!
Törölt felhasználó· 2015. február 15. 09:09
Nos, ha te mondod, élmény alapján, akkor készségesen hiszek neked, sőt, örömmel hallom.
Bár azért az anatómiai hasonlóság és a hölgyek hirdetési szokásai alapján erős volt a gyanúm, sőt, megalapozottnak tűnt. De sebaj, tévedni lehet.
hajó· Tag (259 hozzászólás)· 2015. február 14. 19:48
Az itt hirdető Maja az biztos, hogy nem a Lina! Linát jól ismertem, mert éveken keresztül jártam hozzá. Mondjuk nekem semmi bajom nem volt vele, de most nem ez a lényeg, hanem az, hogy Majánál voltam a napokban és garantálhatom, hogy Ő nem a Lina. És ha már itt tartunk, elmondom, hogy egy igen barátságos, széparcú(mert ez nem derül ki a képekről) és odaadó csajszi és amit ír a bemutatkozásában az úgy is van. Én biztos törzsvendég leszek nála!
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2015. február 14. 17:11
Ez ilyen.....
Törölt felhasználó· 2015. február 14. 14:18
A Szilvi-féle szemfényvesztésről a "Korinna", "Lina" és "Adri" kulcsszavak beírásával lehet további infókat szerezni. Van már múltjuk a fórumon.
Maja = Lina, Szilvi = Korinna, Adri maradt, azaz most ismét előkerült. Nem mehet jól a bolt, hogy elő kellett ásni a kamuprofilt is. ;)
kisstibor0304· Újonc (2 hozzászólás)· 2015. február 13. 21:27
Dóri(22),Viki(25),Cinci(24),Enikő(25)
zozi19· Újonc (16 hozzászólás)· 2015. február 13. 10:06
Sziasztok!Érdeklödnék Szidiről valaki tud infót rola?
köszönöm!
Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen