Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
TamTak · Újonc (22 hozzászólás) · 2015. február 12. 16:53

A jelengleg hirdető leányzók közül a tapasztalatom alapján:

A fiatalabb lányok közül Vivienn (24): Kedves, lelkes, jó test, szük punci.

Az idősebb korosztályból: Kati (39): Francia tudása fantasztikus.

 

Aki kerülendő: Szilvi (22): A képek és az ajándék mértéke alapján őt ajánlanám, DE a valóságban egy másik leányzóval fogsz találkozni, aki kinézetre egész más kategória.

 

 

 

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2015. február 11. 17:08

HAHA! :D:D:D Pont nekem is ilyen gondolatok futottak át az agyamon, mikor ennek a vélhetően halmozottan aluliskolázott egyénnnek az írását olvastam. Veled ellentétben én egy kézlegyintéssel letudtam, hogy az ilyenre még a billentyűmet is kár koptatnom, mert akkor sem fog megtanulni helyesen írni. :D Boldogok a lelki szegények...

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 11. 16:45

Ez már a csúcs..... :D

 

Whitlock · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. február 11. 13:40

Esküszöm, nem vagyok egy nyelvtannáci, de ez az íráskép botrányos. -_-

És mi lehet az a "hozá élés"? Átélés? Valaki fordíthatna "magyarról" (vagy inkább C-típusú magyarról) magyarra.

 

Amúgy nagyon jók ezek a beszámolók, amiket rendszeresen írsz, de őszintén szólva engem mindig elgondolkodtat egy kicsit, hogy egy ennyire igénytelen ember számára mi lehet a "csúcs", meg a "kifogástalan", meg az "ajánlott". Azon túlmenően, hogy mások a valóban korrekt, részletes, alapos beszámolókat hosszú, tömött, összetett mondatokban fejtegetik, te meg folyamatosan "elintézel" egy-egy nőt egy-egy mondatban.

 

csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 10. 15:30

szevasztok most jártam enikönél a franciája csucs hozá élés kifogástalan tudása ugyszintén nagyon ajálot én biztos hogy csak hozá fogok járnni

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 09. 17:11

Én sem szeretem a részeg, csúnya nőket! :P ;)

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2015. február 09. 17:05

A lányok nem szeretik ám a részeg fiúkat. :P Többen ki is írják az adatlapjukra, hogyha piás vagy, akkor távoznod kell.

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 09. 16:49

:D :D :D :D :D
Whiskyvel vagy pálinkával még jobb...... :D

 

Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. február 07. 19:58

Csak kapkodom a fejem... :)
Februárt ki kell bírni nélküled ? :(
Ahh, valahogy csak menni fog :D

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2015. február 07. 18:37

Jah! Mint a Terminátorban Schwarzenegger. :D:D:D: VISSZATÉREK! Aztán átrendezed az "erőviszonyokat". Ahogy olvasom, pár fiúnak nagyon megtetszettél itt és nem írtak rólad egy rossz szót sem. :)

 

Ninetke · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. február 07. 16:42

***Kérjük az Önreklám mellőzését!***Ninetke19

 

Biztos fél, bennem ellenfélre tett szert!!! :D ez vaaan de akkor is jövök ;)

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. február 07. 16:24

Akkor valahogy csak kibírjuk márciusíg nélküled. Még legaláb 3 hét.

Ez valyon kinek b*szta a csőrét, hogy moderálásra küldte. (Gyáva konkurencia??? )

 

Ninetke · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. február 07. 12:42

Sziasztok!! Marcius! :) Remélem ezen nincs mit moderálni

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2015. február 06. 12:25

Hű, de vajon hol szerezhette azt a mordályt? Biztosan nagyon kellett rá ügyelnie, hogy a fotózás ideje alatt az a HOSSZÚ, KEMÉNY fegyver nehogy elsüljön a kezei között. :D:D:D:D:D

 

Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. február 06. 11:11

Igen

Johnny Rock · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. február 06. 09:23

A fekete Tiffany az a 23, es egy kalacsnyikovval van lefenykepezve?

Atomfiu · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. február 05. 22:48

Vera és Csemegéző jól mondja. Én is a fekete Tiffanit próbáltam, és csak ajanlani tudom. Urán gyöngyszeme. Mikor itt van...

csemegéző · Újonc (39 hozzászólás) · 2015. február 05. 22:17

Verának teljesen igaza van, kb.1-2 hete valóban két Tiffany hirdetett. A másik sötét hajú, magasabb és arc kitakarás nélkül hirdetett.

Jól nézett ki, talán még visszajön, ajánlom, hogy látogasd meg. Az élményen(?) kívül meg is nyugtatod magad. A mostani Tiffany volt egyenlő Madonnával.

 

Whitlock · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. február 05. 22:02

Szerintem te valami egészen másról beszélsz.

Nem tévesztett itt meg senkit semmilyen "két Tiffany".

Egyetlen nő volt, aki két néven hirdetett (Tiffany és Madonna), és egyik profilja sem csak hétvégére volt korlátozva.

És ez nem találgatás volt, a végére egész korrekt módon lebuktatta saját magát, így a pontot gyakorlatilag ő maga tette a sztori végére.

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 05. 20:39

Hát, köszönöm szépen!:))

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen