most jártam nicobubonál kinézet hibátlan tudás ugyszintén 10-10 es
Szexpartner fórum pécs
Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 03. 16:09
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2015. február 03. 09:26
Helló!
Hogyne emlékeznék!:)
Valóban megváltozott sok minden, az ember győzi kapkodni a fejét, de amilyen idióta vagyok továbbra is leírom a véleményem (még ha ez nem is tetszik mindenkinek, hm főleg pár h*rdet*nek nem). Hogy őszinte legyek, újakhoz nemigen járok, totál átszoktam Pestre, mert ott még sosem ért csalódás, ellentétben... na mindegy. Laurához menj nyugodtan igen korrekt csaj, és újra r*nd*l., aztán Liluhoz is mehetsz, jófej és érti a dolgát. Diorról is pozitívak a tapasztalataim (de ezt meg is írtam máshova), mint ahogy Jessy25ről is, bár lehet nem mindnekinek jön be a stílusa, nekem bejött!:) Igaz ez utóbbi hölgy mostanság eltűnt, de ha újra feltűnne...
Nicolról a legutolsó infóm az, hogy elköltözött a városból sajna, de az már évekkel ezelőtt történt, azóta semmi újabb.
Általánosságban azt látom Pécsen, hogy (tiszteltet a kivételnek) a lányok jó része azt képzeli magáról, hogy a vendégek vannak őérte és nem fordítva, ráadásul olyan stílust enged meg magának már itt a fórumon is (csak elképzelem, hogy akkor személyesen milyen lehet), hogy csak nézek, és alapból kizárt részemről a randi.
Üdv
ilko
PS: Leonidasz is kikerült a látószögemből, de ha esetleg megtudok róla valamit, privátban leírom.
csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 03. 08:21
akkor barbi nagyon csinos de félénk végig zavarban volt inkább ugy tudom jelemezni lelkes amatör ha a gátlásait elhagya hibátlan lesz ilyen problémák is vanak hogy ne érj a hajamhoz mert zavar ha MEGSIMOGATOD HUZOSZKODIK
Whitlock · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. február 02. 20:58
Az egyik szemem sír, mert nagyon karcsú ez a beszámoló (ahhoz képest, hogy egyszerre két nővel is voltál, nahát...), és inkább szubjektív, mint informatív.
A másik viszont nevet, mert talán jobb is, hogy nem írtál többet ezzel az írásképpel. :-D
csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 02. 17:45
szevasztok ma meglátogatam barbi20 att valosak a képek söt élöben még szebb edinával dolgozik a 2 hölgyikét egyszere vitem de sajnos barbi tudása 0
hivatlan · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 02. 16:33
sziasztok! van valakinek infoja daniellárol? válaszokat elöre is köszi!!!!
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 02. 15:57
:D :D :D :D :D
nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2015. február 02. 14:57
Szevasz Ilko!Emlékszel még rám és leonidaszra?Nagyon megváltozott itt minden.....
Tudsz olyan sz*lg*ltatót mint amilyen Nicolbaby vagy Nina volt?Nem tudom mi lett velük de eltüntek...
Leonidaszról tudsz valamit?
Úgy látom itt Pécsen a mennyiség a minőség rovására ment..
Írj légyszi kihez érdemes elmenni,aki odaadó és díjazza a ***moderálva*** uriembereket.
Köszi!
Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. február 02. 04:47
Csak nem... :)
zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2015. február 01. 21:26
Lehet, hogy programozó is a lány és belefutott egy VÉGTELEN CIKLUSBA! :D:D:D
Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. február 01. 20:50
Az durva, mert akkor is azok viltak, amikor utoljára voltam nála... Kicsit több, mint egy hete.
Na, mindegy. Remélem tényleg itt lesz újra nemsokára :)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 01. 18:25
Hát, a havi mikulás, mindig feltünik..... Kivéve, ha..... :D
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. február 01. 18:03
A héten pirosbetüs napok voltak nála. Talán nemsokára újra fogadóképes lesz és ismét hirdet és fogad minket. REMÉLEM!!!
Happy12 · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. február 01. 14:26
Köszi Zs1987! Ezer köszi! Meg jó olvasni, ahogy vélekedsz róla, úgy látszik a megérzésem akkor nem csal! :) Akkor sok sikert mindkettőnknek a Hölgyhöz!:)
Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. február 01. 13:12
Most mondanám, hohy én ks próbálok a jö őben, de nem ígérgetek felelőtlenül :D
Illetve ahogy látom felesleges is lenne, mert azóta mégis eltűnt... :(
Vivienről (23) van infoja valakinek ?
zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2015. február 01. 12:40
Nekem egyszer volt szerencsém hozzá bejutni még fél évvel ezelőtt Szombathelyen. Röviden összegezve a saját tapasztalatomat: nekem ő egy 10/10-es ATOMBOMBÁZÓ. :) Élőben is ugyanúgy néz ki, mint a képeken, bár az látszik is rajtuk, hogy retusálatlanok. Annyi a különbség, hogy nem szokta magát sminkelni, nincs is rá igazából szüksége. Nem több se a kora, se a súlya, se a magassága. Ami szintén nem jelentéktelen, hogy mindemellett kedves és normális azokkal, akik nem bunkó paraszt módon viselkednek vele és nőként kezelik. Sajnos egy kicsit nehéz hozzá bejutni, mert csak ritkán hirdet, akkor is csak álatlában néhány napot. Gondolom azért, mert nem "főállásban" csinálja ezt a munkát. Most is csak pár napot volt, éppen nemrég vette le a hirdetését. Remélem, hogy lesz újra, mert tervezem, hogy legalább még egyszer bejussak hozzá. Az utóbbi időben akárhányszor megjelent Pécsen, azokon a napokon sose tudtam beiktatni egy odautat. Egyszer mikor éppen ott voltam aznap karácsony előtt, még éppen elértem délelőtt telefonon, de sajnos már nem tudott fogadni.
ZoliIngrid · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. február 01. 11:31
Köszi princ. Pedig a képeken nagyon finom csajnak néz ki. Ez a se francia se dug csak a fekvés, de azt is szarul?
princ · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. január 31. 23:12
szia nulla,és kövér
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. január 31. 18:06
Pédé, mire gondolsz?
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. január 31. 18:00
És, ha mégis ilyenek!? :O :D