Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. február 05. 17:38

Két Tiffani van ez tévesztett meg benneteket.

Az egyik aki jelenleg is itt hirdet,a másik csak hétvégén van pár napot !

Tehát valóban két lány van ezen a néven.

Nem okoskodni szeretnék csak pontot tenni a találgatások végére.

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. február 05. 17:27

Ezt én sem értem, hogy mit kell figyelni? Neki mi köze van a lányhoz? Egyébként Madonnával azaz most már Tifanival sztem semmi baj nincs. Azt én sem értem, mire kellett ez a kettős próbálkozás. Én 2x voltam nála és meg voltam elégedve mind a hellyel mind a szolgáltatás minőségével.

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 05. 17:04

?!?!?

 

Whitlock · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. február 05. 15:25

Vajon mit kell figyelni?

Csinál egy új madonnás profilt, 2-4 éves fotókkal, meg egy új kártyás mobillal? :-D

Ebből már nem jön ki jól, de egy próbát megér, hátha valaki lyukra fut, képletesen és szó szerint is. :-)

 

Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. február 05. 13:21

Akkor figyeldd a holnapi hírdetőket!

Whitlock · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. február 05. 13:06

Szigorúak ezek a moderátor urak. :-)

No, de a lényeg változatlan: Madonna és Tiffany egyesítette erőit (vagyis személyiségeit), mint a Bolygó Kapitánya. :-D

Ezzel bukott is a "két különböző lány" elmélete.

 

snowman · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. február 05. 09:24

Bella 35 és az apróban hirdető Orsiról van valakinek tapasztalata?

Aero14 · Újonc (44 hozzászólás) · 2015. február 04. 23:26

Ninetke visszatérésének időpontja engem is érdekel. Eljutok hozzá, ha lesz megint. 

astro · Újonc (21 hozzászólás) · 2015. február 04. 19:35

Tamara ***moderálva*** ő is Nina volt régebben, nem őt keresitek?

 gyember - Újonc (33 hozzászólás) írta 3 órája

hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. február 04. 17:01

Ninrtke! Mikor leszel elérhető? Akár privátban is!

 

nagyember · Újonc (33 hozzászólás) · 2015. február 04. 16:18

Köszi Ilko!Látom Doktorkotasz egyetért velünk...Nicol hova költözhetett vajon?Nina piszkosul hiányzik!Ők ketten maximálisan kimeríteték a barátnő feeling fogalmát...

Ha tudtok valamit írjatok!

Hali!

Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. február 04. 14:10

Komolyan, már agybajt kapok a sok moderálástól. Hogy nem lehet egy r*hadt hozzászólást elolvasni, mert mire megtenné az ember már ki van moderálva.
Nincs jobb dolgotok ? :)

 

doktorkotasz · Újonc (28 hozzászólás) · 2015. február 04. 09:54

Sziasztok! Bocs, hogy beleszólok a nosztalgiázásba, de tényleg nagyon kellemes élmények kapcsolnak mindkét hölgyhöz, különösen Ninához! A külső izlés dolga, hogy tetszik, nem tetszik, de az a higénia amit Ninánál minden alkalommal kaptam, az azóta is hiányzik. A ragyogó tisztaság, mindenütt frissen vasalt hófehér textiliák, és az a finom illat, ami mindenből áradt. Két vendég között bőven hagyott időt, hogy a következőt is makulátlan állapotok fogadják. Persze ennek volt *ra, de most is lenne igény hasonló lányokra. Larissza, a huszon pár évével és csodálatos odaadásával, inteligenciájával. Néha csak egy jót dumálni hívtuk fel egymást..Most is vannak hasonló lányok, csak meg kell találni. Itt senkiről sem írok és privátban is csak olyanoknak, akik rendszeresen írnak a fórumon," valaki már itt"!! Mégegyszer nem ugratnak be ezer nickel rendelkező sz*lg*lt*tók és egy lehulló morzsáért pipiskedő "vendégek" akik aztán az infóval mennek a kedvencükhöz és így szereznek "piros" pontokat. Sziasztok és szép napot. Remélem mindhárom lány megtalálta a civil életben amiért kiszállt..dr.

 

csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 04. 09:45

akki kertiben van az ajdinger j ut

 

Jonathan49 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. február 04. 09:16

Maja21 valamikor Korina volt!

Elég körülményes bejutni hozzá, de megéri: jó testü,  isteni mellek, profi tevékenység, nem leh*zós. barátságos *rak

Kápé122 · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. február 04. 00:22

Most akkor melyik Vivienről írtál?

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. február 03. 18:32

Az para..... :D

 

csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 03. 18:10

bocs én a másik vivienre gondoltam most néztem ö rola énis szeretnék halani

 

csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. február 03. 18:07

a franciája jó de mikkor a dolog van huzoszkodik el az embertöl nem engeddi kibontakozni a vendéget de izlések dolga személy szerint nem nagy szám

 

Kápé122 · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. február 03. 16:26

Hello!

 

Vivien (23) vendége volt már valaki!

Kérem, ha igen, ne legyen rest megosztani a tapasztalatait!:) Ígéretesnek tűnik, de nem akarok "lyukra futni"....


Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen