Vanda23 nem ismerős valakinek? Nekem olyan érzésem van, mintha ismerném. Csak akkor 2 évvel idősebbnek kéne lennie. Remélem, tévedek, mert azzal a leányzóval kapcsolatban igen negatívak voltak a tapasztalataim.
Szexpartner fórum pécs
Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. január 04. 17:48
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. január 04. 17:41
Ha így van, az sz.r ügy, mert így nem azt a következtetést vonjuk le az adatból amit jelenteni kellene. Én azt jelölöm kedvencnek, akivel meg voltam elégedve és szívesen ajánlanám másoknak is!
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2015. január 04. 17:34
"Esetleg bejelölik kedvencnek csak azért mert tetszenek a képek?"
Rátapintottál a lényegre!:))
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2015. január 04. 17:25
Én csak azt nem értem, hogy lesz valaki 23 látogató kedvence, ha senki nem éri el! Vagy azok nem olvassák a fórumot? Esetleg bejelölik kedvencnek csak azért mert tetszenek a képek? Hogy van ez?
Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. január 04. 17:12
Ahogy a hozzászólásokat olvasgatom még nem túl sok embernek.... Mondhatni senkinek. :)
Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. január 04. 11:12
És tényleg ! Tudtam, hogy ismerős valahonnan... A tetkókat meg retusálni is lehet, szóval nem is kell feltétlenül régi képeknek lennie. Sokan leszedik a fotókról, hohy ne legyenek olyan könnyen beazonosíthatóak a képek alapján.
Törölt felhasználó · 2015. január 04. 10:23
A mostani 3 fényképe alapján én attól tartok, hogy a korábbi Lina lehet a hirdetés mögött. Az alak és az alkat nagyon is hasonló, bár a tetkók hiányoznak. Nyilván lehetnek régi képek, de tévedhetek is. Ez csak egy sejtés, remélem nem igazolódik be.
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. január 02. 20:40
:D :D
csávokám · Újonc (43 hozzászólás) · 2015. január 02. 19:59
rá én is kiváncsi vagyok eddig még telefonon sem értem el
Pédé · Tag (328 hozzászólás) · 2015. január 02. 16:20
Rá Én is nagyon kíváncsi vagyok... :)
KANJOKER · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. január 02. 13:16
BUÉK! MINDENKINEK! ÚJ ÉVBEN IS SOK ÚJ NŐT MINDENKINEK!
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2015. január 01. 21:14
Valóban, profi a leányzó és igen jól csinálja amit csinál!:)
ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2015. január 01. 21:11
Kedves Amanda!
Miért kell megsértődni, ha valaki leírja a valóságot? Erre való a fórum...
Törölt felhasználó · 2015. január 01. 18:31
Örömöd sok legyen, Bánatod semmi, Segítsen az Isten boldognak lenni! Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek, Én így kívánok Neked Boldog Új Évet!
Törölt felhasználó · 2015. január 01. 12:01
Nyilván engem is átejtettek egy pár alkalommal, szóval éppen emiatt nem is fuvarozok. Majd ha szeretnék, felcsapok taxisnak. Én ilyen vagyok: vagy elmegyek valakihez vagy ő jön hozzám, nincs fuvarozás.
Megsértődni pedig nem kell, kedvesem, én csak megosztottam a véleményemet az érdeklődővel, semmi olyasmit nem írtam, ami lehúzó lenne. Ha jól emlékszem, a telefonban is megköszöntem az idődet és illőn elköszöntem.
De ha már itt tartunk: ha csak kertiben vállalsz házhozmenetelt, azt nyugodtan beleírhatod a hirdetésedbe, senkinek sem fog fájni. ;)
vnyiktor · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. december 31. 20:14
Boldog Uj Évet Kivánok Fannikának Moncsinak Évinenek és jövöre remélem eljutok végre Sunny-hoz .:)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. december 31. 17:55
Azért szívem a helyesírási kéziszótárt vedd a kezedbe......! :D Buék!:))
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2014. december 31. 17:53
Buék mindenkinek!:))
hajó · Tag (259 hozzászólás) · 2014. december 31. 15:56
Boldog Új Évet Kívánok valamennyi itt hirdető Hölgynek és Fórumozó Társaimnak!
"Megcélozni a legszebb álmot,
kinevetni a világot, gyûjteni a barátságot,
mindig szeretni és remélni,
így érdemes a Földön élni! B.Ú.É.K.! "
Astra · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. december 31. 15:19
Érdekelne hogy mi a véleményetek Szilvi (22) -ről és Jessy (25) -ről!
Igazából mindkettejüket szeretném meglátogatni a közeljövőben.
Mindkettejüknél a mell fogott meg! Az egyik igazi a másik szilikon!
Remélem írtok pár véleményt!!!
Előre is köszönöm és B.U.É.K.!!!