Minden kedves Vendégemnek és Hirdetőknek
sikerekben gazdag ,boldog Új Évet Kívánonk!
Veronika
Minden kedves Vendégemnek és Hirdetőknek
sikerekben gazdag ,boldog Új Évet Kívánonk!
Veronika
rtm már róla anno.
Csinos, jó fej és ügyes :)
Annyire nem szeretnék a részletekbe belemenni most. De szerintem mindenképp érdemes meglátogatni. Én megyek még :)
Ha fogad :D
Pede, További információért kérjük :) (Ninetke)
További információért kérjük :)
Jessy (25) jó választás, én voltam nála, nagyon odateszi magát, őt nyugodtan merem ajánlani.
Persze hogy csak kertvárosba negyek házhoz mert sokszor kihívtak ide oda és átvágtad és bocs igy bisztosra megyek ez eddig csak neked nem tetszett akinek jo az eljön és ennyi !
Amanda házhoz megy ugyan, de csak kertiben, egyébként érte kell menned. Ez kb ugyanaz, mintha kimennél valakihez, szóval én csak a telefonig jutottam nála. Többieknél nem próbálkoztam.
Én jártam Ninetkénél.
Ő szerintem mindenképp ajánlott :)
Sziasztok!
Szofy (19) van valakinek, valamilyen infója róla esetleg? Mik a tapasztalatok?
Neked is ! :)
Jövőre találkozunk.... :P
Köszi!
Fogadsz vendégeket a két ünnep között is?
Boldog Karácsonyt mindenkinek :)
Biztos, van akit el lehet érni. Próbálkozz!
Sziasztok ma van lány akit el lehet érni?
Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :)))))
Sziasztok!
Az összes itt hirdető Hölgynek és fórumozó társaimnak békés, boldog Karácsonyt Kívánok!
"Mikor a fenyö illata megérinti szívünk,
ezen az estén, kicsit az álmokban is hiszünk.
Nem szeretnénk mást, csak boldogok lenni,
és másokért a szokottnál is többet tenni.
A rohanó világban megkoptak a fények,
halványak a hitek, és halványak a remények.
Nem szeretnénk mást, csak hinni a szóban,
őszintén szeretni, és bízni a jóban."
Szindi29 néven újra velünk van Carmen. És most végre nem 1, hanem több képpel. Örülök Neked!
sziasztok 30 év alattiak közül Kiket ajálnátok és miért? Privibe is jöhet a válasz.
Lassan ez már csevegésnek minősül.... :D :D
Szia. Van kint e-mail cimem oda irj, ott elérsz!
Ma du!