most melyik alizrol irsz?
most melyik alizrol irsz?
Sajnos Én is belefutottam Alízba. Szerintem nem Ő kezeli a telefont. Egyrészt a hangja (?) is teljesen más a telefonban, másrészt nekem is az tűnt fel, hogy amikor kapuztam, azt a telefonban nem halottam visssza.
Jázminhoz szerettem volna menni. Felhívtam délben, hogy tudunk-e találkozni valamikor ?
Azt mondta igen, majd délután. Mondom oké. Kettőkor mondjuk. Azt mondta jó lesz neki, de előtte egy órával még csörögjek rá. Egy után kicsivel hívtam is. Erre bejelenti, hogy egyre volt megbeszélve. Mondom nem, kettőre volt megbeszélve és arról volt szó, hogy előtte egy órával csörgök. Ekkor megkérdezte, hogy odaérek-e mostanában, mert neki sietni kéne. Ja, és közben átvette Ő a telefont, mert mint menet közben kiderült nem is vele, hanem Kamillával beszéltem. Közben a háttérben mentek a flegma megjegyzések.
Szóval, nekem Ők is kilőve Alízzal együtt. Vicc. Mintha Ők fizetnének az embernek.....
Eredendően máshoz akartam menni, akore beszámolókon bukkantam, de mióta oda regelt nem volt aktív és a telefonja is ki van kapcsolva. Vanda nem vette fel, így keveredtem el Alízig. Meg is bántam, mint a kutya, ami 9-et kölykedzett...
Itt az ideje egy kis véleményírásnak. Ma Alíz (19) az, akiről nyilatkoznék. Nagyon kedves volt a telefonban, s készségesen meg is válaszolgatta a kérdéseimet, s el is nyerte a tetszésemet. Ugyan hallottam némi zajongást, valamintgyereksírást is, de azért gondoltam, hogy ennek ellenére elmegyek, megnézem mit is tud. Nos, a helyzet az, hogy oltári nagy hiba volt. A helyre megérkeztem, s beléptem, nos, nem teljesen az fogadott, amit vártam. Ilyen kedvetlen é unott ázigazdám még soha nem volt. Ha a csaj 19 éves, akkor én is annyi vagyok. A fényképein ő van, de szerintem ezok már régebbiek, retusáltak, s fényévekkel több sminket haznált, mint amennyit a valóságban. Beléptem, semmi köszöntés, csak bezárja az ajtót, s kimegy a konyhába teát készíteni, se szó, se beszéd. Annyi sem, hogy rúgd le a bakancsodat. Olyan unott és kelletlen volt, ogy már ekkor majdnem elhúztam a csíkot; semmi nyoma nem volt a kedves kis csajnak, akivel a telefonban beszéltem. A csaj eléggé elhanyagolt állapotban volt: vastagon felcsapott szempillafesték, megnyúlott bugyi és melltartó, valamelyest nagyobb térfogat, mint a képeken. A lakás meg... na azt nem is részletezem, mennyire lepukkant volt. Nagy nehezn, amikor velem is foglalkozott, bementünk a hálóba, ahol kiderült, hogy ami a telefonban elhangzott, konkrétan kamu volt. Megbeszéltük, hogy fotózhatok egy kicsit, ha nem szerepel az arca a képen és megmutatom azt neki, nem is gondoltam másként. Nos, helyszínen kiderül nem lehet. Arról, hogy az alapban benne van minden extra, szintén nem tudott élőben, pedig explicit megkérdeztem, hogy testre arcra élvezés is benne van-e. Telefonban igen, élőben nem. AMikor megkérdezte, hogy ki mondta ezt nekem, egy kicsit felment a pumpám, mondtam, hogy Alíz, mire közölte, hogy az ő, de ő ilyet nem mondott. Erre vettem a cuccomat és elhúztam, mondván, hogy nem erről volt szó. Eleve nem áll össze a dolog, ugyanis éppen telefonáltam vele, amikor beengedett, de nem volt nála telefon. Szóval akkor vagy van egy diszpécsere, aki csatasorba állítja a katonáit és odacsábítja az embereket, vagy konkrétan HA-ZU-DIK. Összességében: egy unott, kelletlen kis lepukkant csaj várt,hasonlóan lepukkant helyen, aki nem foglalkozik a vendéggel és nem is tudja, hogy mit is ajánlott fel annak. Mit várt? Hogy majd maradok és kidellázom a teljes összeget azért, amit nem nyújt? Nagyon nem ajánlom senkinek. Soha. El nem bírom képzelni, hogy hogyan lehet 82 kedvenc jelölése ennek a csajnak. Messzire kerüljétek el. Gyűlölöm az olyan embert, aki nem állja a szavát.
Pedig, néha jó is az.....! :D
Semmi és senki nem kötelező... ;)
Nem izgatnak a mű nők!!! :@ :@ :D
Akkor még nem voltál Glóriánál... :)
Azok a szilikon cicikmeszméletlenül szépek... ;)
Szerintetek melyik a jó mell?? a szilikonos lufi vagy az igazi szép kerek formás,ami tenyérbe mászó?! Nekem az igazi 100* jobb! nem szeretek lufit nyalogatni :D :D
Szilvi=Melinda :D ugyan az a személy !
Igen, éppen ma történt: elértem. De nekem nem tetszett a szeretetcsomag, ezért nem érdeklődtem túl sokat róla. (Kicsit sokalltam a támogatást, főleg, hogy csak gumival van előjáték.)
Tudja valaki, hogy Lilu miért hírdet ilyen nagyon ritkán?
Legalább zajlik az élet :D
Szia! Sajnos nem olvastam törlés előtt a hozzászólásodat. Küld el privátban, beszélhetünk ott is. Dr.
Idézőjelbe kellett volna tennem Pelikán elvtárs szavait?
:):)igen! Én sem gondoltam, hogy felismernek:) köszi! Pár hete az Arany Oroszlánban szürcsöltök szüretlen változatban a kedvenc márkádat.
Csávokámnak meg csak annyit, hogy van egy szó a beszámolóban: izlés, ami azt jelenti, hogy nekem OK. neked nem biztos...semmi önreklám! Egyébként ezért használom szivesebben a ***moderálva*** oldalt.
Szivesen megnézném,. hogy az a 3-4-es, hogyan van beágyazódva az izomkötegek közé, mint ahogyan kedvenc névadóm tette:):) vicc vot!!! További szép napaot! Dr.
lehet, de nem feltételezem egyik hölgyről/ managerről sem, hogy Dr. Kotász nevet választ :D kizártnak tartom, hogy ilyen filmeken szocializálódtak volna...
ez nagyon önreklámnak tünik
Nevet nem írsz!? :D
Ez nem f*zetett hírdetés!!!! Tegnap találtam egy nagyon finom leányzót. Sötét haj, zöld szemek és hófehér hibátlan, bársonytapintásu bőr, mindehhez a képeken látható fehér szerelés. Amit és ahogyan csinált velem, csináltunk együtt az elvrázsolt.Persze ez izlés dolga. A csikó fogaimat már régebben elhullajtottam, de a cerka végig olyan volt mint a fagyott kutya lába:)!!! Köszi, ezt megismételjük!! Jaaa, hogy kivel?? Alíz 32!! Mégegyszer, én csak egy fogyasztó vagyok. Aki nem hiszi járjon utána!! Dr.
Sziasztok!
Ma,nemsokkal ezelött meglátogattam Edinát.
Az egész úgy indult,hogy megbeszéltem vele a találkát,nagyon kedves hangja volt és a közelsége is pozitivan hatott.
A megbeszélt időben ott voltsm,éd egy nagyon vonzó,fiatal teremtés nyitott ajtót nekem.Hát élöben még szebb és vonzóbb,mint a képeken...
Megbeszéltük a részleteket,majd elmentem fütdeni,a fürdő tiszta.
Visszatértem a szobába,egy kicsit vártam még a kávéra,mert azzal is megkinált.
Elintézte dolgait és nekem esett...húúú,isteni illata,finom böre,szép cicijei vannak...imádtam simogatni...
Mindent félretéve,meg voltam elégedve,valószinüleg még visszamegyek hozzá.