Vozoka· Újonc (7 hozzászólás)· 2014. december 10. 16:55
Sziasztok
Mivel Németországban dolgozom és csak az ünnepek alatt leszek otthon így a segítséteket kérném. Melyik hölgyeket tudnátok ajánlani , aki normális-ajánlott kategória és az ünnepek alatt is elérhető ( nem szeretném végig hívni a célszemélyeket :D ) Előre is köszönöm nektek
futopeti37· Újonc (4 hozzászólás)· 2014. december 10. 16:19
Akkor megbizhatot esetleg?
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2014. december 10. 12:24
C-s kosartol....:)
macskakaja· Újonc (36 hozzászólás)· 2014. december 10. 11:44
Mi számít nagy mellnek?
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2014. december 10. 08:34
Hat a belvarosban ilyen parameterekkel nem nagyon van asszem.....
futopeti37· Újonc (4 hozzászólás)· 2014. december 09. 17:41
Sziasztok!
Pécs belvárosában vagy ahhoz keresnék nagymellű hölgyet,aki este 6 után is tudna fogadni....kit tudtok ajánlani?
Szimonettácska· Újonc (3 hozzászólás)· 2014. december 09. 14:29
Várlak máskor is béby, max kevesebbet beszélek ;) Puszika:)
ilko· Őstag (793 hozzászólás)· 2014. december 09. 11:10
Kedves Ninetke!
Nem akarnék ebbe beleszólni, de ha már az igénytelenséget írtad, erre annyit tudnék reagálni, hogy aki csak apróban hirdet, azt én speciel meg sem nézem, mert nyilván oka van, hogy miért nem tud/akar "normális" hirdetéssel megjelenni az oldalon...
Szép napot!
Törölt felhasználó· 2014. december 09. 09:05
Nagyon boldoggá tettek a szavaid,ennél több nem is kell a mai nap kezdetére!!! Köszönöm a csodálatos bókod!!! Várlak!!!!!!!!!!!!!!!! Csókollak : Meryll
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2014. december 09. 07:47
Hat kedves Ninetke, velem meg nem talalkoztal, igy nem tudhatod, hogy igenytelen vagyok-e vagy nem.
De ezzel a hozzaallassal nem sokra viszed!
Az a bajom tulajdonkeppen, hogy olyanert probalsz **trat kerni, ami nevetseges. Ha ennyire sp*rma-fobiad van akkor szerintem valassz mas m*lot.
Lecso12· Lelkes újonc (57 hozzászólás)· 2014. december 08. 23:18
Egy és csakis egyetlen Nő van a városban :) imádlak Meryll :)
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2014. december 08. 21:28
Hol!? :O
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2014. december 08. 21:28
Nah, már megint miket bíráltak el!?!?!?! :D
Balázs92· Újonc (12 hozzászólás)· 2014. december 08. 20:36
szevasztok!
Sziminél voltam egyszer, de szerintem nem utoljára! eléggé jó teste van, formás feneke, jó melle és persze jól végzi a dolgát ;) annyi a gond vele, hogy sokat tud beszélni értelmetlen dolgokról :D de amúgy 5*
Zoéról tud valaki valamit?
Ninetke· Újonc (25 hozzászólás)· 2014. december 08. 19:32
Tulajdon képpen mi a bajod ?
Talán az hogy a magad fajta igényteleneket nem fogadom? :)
Johnny Rock· Kvázi-tag (160 hozzászólás)· 2014. december 08. 16:43
szabeee1987· Újonc (25 hozzászólás)· 2014. december 07. 22:56
Üdv emberek! Érdeklődni szeretnék pár lányról hogy kikben érdemes gondolkodni egy esetleges látogatás alkalmával. Vanda,Jessy,Gina,Daniella,Jázmin és szilvi lennének elsősorban ezek. Mivel más megyéből jönnék Pécsre ezért gondoltam hogy érdeklődök hátha egy-két Pécsett rutinos ember tud némi érdemi információval szolgálni ezekről a lányokról. Előre is köszönöm mindenkinek!
Pédé· Tag (328 hozzászólás)· 2014. december 07. 20:25
Ha az első két névre rákeresel jobb oldalt, akkor talályz pár vélemyényt róluk. Egyiksem túl pozitív..... Enyhén fogalmazva. :)
Szimi engem is érdekelne. Esélyes, hogy mostanában valamikor felkeresem. Ha lesz addig itt róla vélemyémy, ha nem.... :)
gergo21· Újonc (4 hozzászólás)· 2014. december 07. 19:56
Melinda (25), Szilvi (22) és leginkább Szimi érdekelne. Van róluk esetleg valakinek valamilyen tapasztalata, beszámolója? Szívesen fogadok inden pozitív vagy negatív kritikát :)
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2014. december 07. 16:05
Aham, érteni :D
Téma indítva: 2010.02.25., 8595 hozzászólás összesen