Szexpartner fórum veszprém

Veszprémi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Pár40 · Újonc (13 Forumsbeiträge) · Juli 17, 10:26

Sziasztok! Augusztus végén Pápán leszünk ha esetleg valakinek lesz igénye rám/ránk írjon nyugodtan!

Csingacsguk2 · Újonc (5 Forumsbeiträge) · Juli 17, 06:27

E miatt még nem írnám le a hölgyet.

Volt itt pár éve veszprémi hirdető aki szintén csak apróban hirdetett, nehéz volt elérni őt is.

Nekem sikerült és a szolgáltatás meg emberi hozzáállás is ötös volt.

A félig amatőr lányok izgalmasabbak.

Ráadásul ezután az elérése is jól ment!

 

MILFHUNTER · Tag (290 Forumsbeiträge) · Juli 5, 09:59

vagy a menedzsmentje erőlteti inkább ezt az egészet

 

de tényleg nem értem, hogy ilyeneket akik eleve apróban vannak csak, meg el se lehet érni minek próbálkoztok ennyiszer. Ilyenek alapból felejtős kategória

 

Apofisz · Újonc (3 Forumsbeiträge) · Juli 4, 14:11

Sziasztok, 

Nagy nehezen felvette a hölgy, de arra hivatkozva, hogy most munkába megy, hívjam máskor, letette.

Délután próbáltam újra, felvette, majd közölte, miért hívogatom, ne szórakozzak vele😄

Szerintem elmebeteg...

 

Outsider · Újonc (152 Forumsbeiträge) · Juni 19, 09:54

engem is érdekelne, régóta figyelem, de ritkán jelenik meg, és pont olyankor, amikor távol vagyok... 

 

Apofisz · Újonc (3 Forumsbeiträge) · Juni 18, 19:06

Sziasztok, az apróban hírdető Tamaracica felvette már vkinek a telefont?

Outsider · Újonc (152 Forumsbeiträge) · Februar 12, 11:56

Nina meg pont ott jelent meg ma, igaz éppen cdak masszázst hirdet. Múlt héten Pécsen teljes volt a szolgáltatás, lehet, hogy piros betűs ünnepek vannak

Outsider · Újonc (152 Forumsbeiträge) · Februar 12, 08:44

Sandra33 most éppen Szfváron hirdet, tapasztalataim szerint akkor jövő hét Veszprém (de ugye ez nem 100%, láttam néha Győrben és Szexárdon is hirdetni)

 

Csingacsguk2 · Újonc (5 Forumsbeiträge) · Februar 11, 19:58

A milf korosztály is teljesen bejön nekem, fontos az egyéniség, kisugárzás (meg a vállalások)Kösz az infókat.

 

Outsider · Újonc (152 Forumsbeiträge) · Februar 11, 15:22

Akikkel Veszprémben sikerült találkozni és bármikor vissza is mennék, utazók, de rendszeresen visszatérnek a városba: Nina és Sandra33. Mindkettó milf korosztály, nem tudom, hogy téged melyik kategória érdekel. De nekem itt kadt horogra Zita22 is, ő mostanában ritkán jár erre, és Luna(22) jelenleg Bp, régebben viszont minden hónapban volt Veszprémben 1-1- hétig. Fix nem tudom ki van ott.

 

Csingacsguk2 · Újonc (5 Forumsbeiträge) · Februar 11, 11:08

Hát sajnos csak 2-3 aki fix és jó is szerintem. Szeretek lehorgonyozni ha bejön valaki, de gyorsan eltűnnek. Nem minden vándor rossz, de nekem emiatt felejtősek. Most szeretnék valakit találni aki normális és itt is marad.

 

MILFHUNTER · Tag (290 Forumsbeiträge) · Februar 11, 10:27

egy Veszprém méretű városban mennyi akkor a fix hirdető (és abból mennyi amelyik jó is), ha minden vándor neked felejtős?

 

Csingacsguk2 · Újonc (5 Forumsbeiträge) · Februar 10, 13:15

Halihó újra van fórum, Srácok!

Kihez jártok mostanában?

Tele a város vándormadárral sajnos, azok nem érdekelnek engem.

Outsider · Újonc (152 Forumsbeiträge) · 2023. Juli 10. 11:14

Irigylem a közelben lévőket, csodálatos milf kínálat van a napokban Veszprémben! Sandra33, Szabina, Nina... Kettőt közülük volt szerencsém meglátogatni, remélem sikerül a harmadik is, de bármelyiknél lennék visszatérő. (Sajnos nem mindig vagyok a közelben, csak ezért nem sikerült eddig)

Szerezném · Újonc (6 Forumsbeiträge) · 2023. Mai 15. 06:44

Sziasztok. Veszprémben hirdető Hajniról (masszázs) van valakinek tapasztalat? Köszönöm. 

Outsider · Újonc (152 Forumsbeiträge) · 2023. März 08. 10:35

Üdv! Mivel tapolcai fórumot nem találtam, talán ez a legközelebbi a VÁRmegyében :-)   valaki esetleg volt már a néha-néha felbukkanó 40-es Tamaracicánál? sehol semmit nem találok róla, régebben fetűnt néha egy-egy jó képpel, most egy olyan semmitmondó van fent róla. A hirdetése alapján nem "hivatásos" inkább csak néha jelenik meg (talán évente 5-6 alkalommal látom a hirdetését pár napig) és éppen ez lenne benne a vonzó.

Lili00 · Újonc (1 Forumsbeiträge) · 2022. September 12. 12:56

Sziasztok! 

SOS kiadó szobát keresek,magyar lány vagyok!

06303038366

Győrifiú · Újonc (18 Forumsbeiträge) · 2022. August 17. 12:01

Sziasztok! Hétvégén megyek városotokba, és Lizát (60) nézegettem! Valakinek esetleg tapasztalat róla?

Szerezném · Újonc (6 Forumsbeiträge) · 2022. Juni 23. 18:53

Sziasztok.  1-2 hónapja hirdetett Várpalotán masszázst Hajni néven egy hölgy. Sajnos akkor nem jutottam el hozzá. 2 hetet most itt töltök a városban és szeretném felkeresni. Esetleg van valakinek infó róla?  volt esetleg levezetés?

zotty1 · Újonc (4 Forumsbeiträge) · 2022. Juni 21. 20:00

Sziasztok,

 

Vandusnál járt-e már valaki, mellesleg (is) nagyon jól néz ki :)


Thread gestartet um 2010.02.25., 752 total