Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ov · Újonc (18 posts) · August 7, 6:04 AM

Ohyeah! Volt egy Babett nevű nagy mellű kb 40-45-ös milf is a galéria bár környékén, illetve a lilaABC környékén egy Carmen nevű hölgy is fekete hajjal....Nyami.

mogyorospele · Lelkes újonc (70 posts) · August 6, 11:21 AM

Meg volt régebben egy Mara névű MILF romahölgy, nagyon normális (késő 40-es, kora 50-es lehet). Ő is végleg "leszerelt" vajon? Vagy egy éve nem volt? Esetleg privátban még fogad vendégeket csak nem hirdet?

mogyorospele · Lelkes újonc (70 posts) · August 6, 11:17 AM

Kittike masszázs az apróban (régen volt Kriszti, Krisztike is ) régebben vállalt mást is, nem csak masszázst. Volt nála valaki mostanában, még megvan a régi repertoárja? Eléggé szűk időintervallumban hirdet sajnos mostanában, régebben többet volt.

ov · Újonc (18 posts) · August 6, 11:12 AM

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, H van e tapasztalatotok komlói Alexa 27-tel valakinek? Nekem személy szerint nagyon izgatja a fantáziámat. De érdeklődnek, H mennyire tartja a szavát, stb, stb.

Kicsi87 · Újonc (16 posts) · August 3, 2:01 PM

Amor bar-rol tudtok valami infot,dolgozik e,lanyok,stb..

Quegmire · Újonc (49 posts) · August 2, 5:41 PM

Sanszos, hogy rég bezárt

 

Nagadek · Újonc (38 posts) · August 2, 2:41 PM

  Nem tudom, de van róla egy hírdetés itt az oldalon : 

 

  

https://videkilany.hu/klub/pecs/gesa-pagoda/oLw

juliusz78 · Újonc (54 posts) · August 2, 1:07 PM

Az hol található? Érdekel

 

Nagadek · Újonc (38 posts) · August 2, 11:02 AM

   Járt itt újabban valaki a Gésa Pagoda nevű masszázs szalonban ? 

 

   Privátban is jöhet a válasz és előre kösz ! 

Bitchboy · Újonc (28 posts) · July 25, 12:40 PM

Hát ha összetéveszti, hogy a f*sznak melyik végén kell lennie, akkor meg is érdemli, hogy elzavarják. Sz*pjon, ne sz*passon!

 

Kiskukis · Újonc (5 posts) · July 24, 5:56 PM

Azt integetőst meg a magasabbat + a Tortyogói prostit a mai napon igazoltatták és megvárták velük a buszt a rendőrök 🤣

Két rendőr ül az autóban, ezek meg egymás mellett a buszmegben mint a jó gyerekek és várják a buszt 🤣

 

tutajos · Újonc (19 posts) · July 14, 6:00 PM

Üdv! 20-30 as korosztálybol tudnátok megbizható hölgyet?aki nem aszt lesi mikor lépsz ki az ajton.hanem odateszi magá trendesen🙂

Szasza19 · Újonc (7 posts) · July 12, 6:00 PM

Még most is jó csaj. Kicsit érettebb, de a szexkultúrája kimagasló. Legszívesebben megtartanám magamnak. 

Ps. Az análban fenomenális.  

 

csak1valaki · Újonc (1 posts) · July 11, 3:22 PM

Engem is érdekelne :) ha valaki tud valamit ne tarcsa magába :)

Mende40 · Újonc (42 posts) · July 9, 10:47 AM

Szofia 26 rol tud valaki valamit. Én nem érem el. Üzenetre sem válaszol.

Gyurka33 · Újonc (6 posts) · July 2, 7:10 PM

Igen. Mostanában Cserkút környékén integet a paliknak az út szélléről. Tavaly Szentlőrinc környékén csinálta ezt a lehúzós műsort. 16 hogyne...Legalább 25 éves ránézésre ha nem több. Azt hallottam hogy valakivel megcsinálta ezt és nem akart kiszállni a kocsiból, mert több pénzt akart és az ember meg az autóval elvitte a szentlőrinci rendőrségre. Akkor már "mehetnékje" lett hirtelen a csajnak😅

 

Concrete · Újonc (1 posts) · July 2, 3:04 PM

Sziasztok! Almának elég régiek a képei, mennyire tér el a mostani kép? Jól néz ki azért? Köszi

 

Kicsi87 · Újonc (16 posts) · July 1, 11:50 PM

Esetleg meg valaki...?

 

csee6 · Újonc (5 posts) · July 1, 5:27 PM

Alma! Kicsit idősebb, de nem nyafog, oda tartja rendesen a popsit!

Kicsi87 · Újonc (16 posts) · July 1, 4:44 PM

Sziasztok olyan lany erdekelne aki valali a popot,aki korekt,normalis,es akinek sajat helye van,niki tudom hogy benne van a valaszban,de rajta kivul kit tudnatok ajanlani,koszi


Topic started at Feb 25, 2010, with 8269 total posts